Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Inne”

Search Engine - XIX-wieczna wyszukiwarka

Dodany 02-10-2015, 16:19 przez: Wega, komentarzy: 13

Search Engine

Ubisoft wystartował z nowym, ciekawym projektem, a mianowicie przygotował Search Engine. Jest to "XIX-wieczna wyszukiwarka internetowa", w której znajdziemy rozmaite artykuły, np. o planach podróży na Księżyc gigantycznymi balonami, przewidywania, jak będzie wyglądał świat do 1980 roku, czy też informacje o wydarzeniach w Londynie, np. o fali kradzieży kieszonkowych albo seryjnym mordercy zabijającym prostytutki.

Jeśli nie macie pomysłu, czego szukać, na stronie Search Engine znajdziecie sugestie, jakie słowa można wypróbować. Wyniki prezentowane są jako linki do krótkich artykułów w gazecie. Na plus należy zaliczyć to, że wszystko jest dostępne w języku polskim. Artykuły są powiązane, oczywiście, z Assassin's Creed Syndicate, zatem w wyszukiwarce próżno szukać informacji o rzeczach, które nie istniały w XIX wieku. Trzeba przyznać, że to ciekawa lektura na weekend, pozwalająca wczuć się w klimat gry.


Assassin's Creed Syndicate - lokacje z gry kontra rzeczywistość

Dodany 01-10-2015, 18:15 przez: Wega, komentarzy: 14

Serwis IGN przygotował wideo, na którym możemy podziwiać kunszt twórców - grafików i osób odpowiedzialnych za modele - którzy starali się jak najwierniej odtworzyć charakterystyczne obiekty znajdujące się w Londynie w Assassin's Creed Syndicate. Wśród nich znalazł się Pałac Westminsterski, Pałac Buckingham, Opactwo Westminsterskie, Trafalgar Square i wiele innych. Warto obejrzeć!

GameSpot również ma nowe wideo - tym razem możemy przyjrzeć się rozgrywce: pierwszy film skupia się na Jacobie, który - jak wiemy - kieruje się filozofią "po co się skradać, jeśli wszyscy zginą, wyjdę po prostu frontowymi drzwiami"; drugie jest poświęcone Evie - mistrzyni skradania się. Oba gameplaye znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Assassin's Creed Syndicate - nowe fragmenty rozgrywki

Dodany 25-09-2015, 02:27 przez: Wega, komentarzy: 7

Im bliżej premiery, tym więcej materiałów z Assassin's Creed Syndicate. Tym razem mamy okazję przyjrzeć się, jak wyglądają bijatyki na arenach w klubach walki (i jak Evie rozprawia się z silnymi młodzieńcami).

W grze znajdą się też misje, w których będziemy pomagać dzieciom wykorzystywanym do ciężkiej pracy. Zamiast brawurowych pojedynków na pięści, mamy więcej skradania i zabijania ukrytym ostrzem. Drugie wideo znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Assassin's Creed: London Gangs - nowa aplikacja na urządzenia mobilne

Dodany 25-09-2015, 01:11 przez: Wega, komentarzy: 4

Ubisoft opublikował zwiastun nowej, darmowej aplikacji mobilnej, Assassin's Creed: London Gangs. Gra, niestety, jest dostępna wyłącznie w Kanadzie, więc zanim zaczniecie szukać jej w Google Play czy App Store, warto o tym pamiętać.

Co nas zatem ominie? Przejmowanie poszczególnych dzielnic Londynu, formowanie własnego gangu ze znajomymi i szukanie zakodowanych wiadomości w internecie "na Twitterze, w trailerach, na blogach, popularnych stronach i na Facebooku". Gracze, którzy znajdą i odszyfrują siedem ukrytych słów zakodowanych alfabetem Morse'a, będą mogli z kolei odkryć tajemnice skrywane przez wiktoriańskie społeczeństwo i odblokować specjalne umiejętności, pozwalające na atakowanie wrogich gangów, obronę własnego terytorium, szpiegowanie rywali, sabotowanie, korzystanie z pomocy najemników, nawiązywanie sojuszy itd. W skrócie: nie brzmi to zbyt pasjonująco.


Akcja charytatywna Ubisoft Charity Jam startuje dziś o 18:00

Dodany 21-09-2015, 13:56 przez: Wega, komentarzy: 5

Ubisoft zaplanował na 21-24 września serię transmisji z rozmaitych gier, której celem jest zgromadzenie funduszy dla różnych organizacji charytatywnych z całego świata - w tym także polskiej, Stowarzyszenie Piękne Anioły. Osoby oglądające streamy i wpłacające pieniądze mogą liczyć na rozmaite nagrody, w tym klucze do bety Rainbow Six Siege, zniżki na zakupy produktów Ubisoftu czy figurki.

Podczas streamów nie zabraknie, oczywiście, fragmentów rozgrywki z Assassin's Creed Syndicate - jeśli nie chcecie tego przegapić, zarezerwujcie sobie czas 22 września, w godzinach 20:00-22:00. Z kolei w czwartek, 24 września, w godzinach 13:00-14:00 będzie transmisja z Assassin's Creed Rogue. Plan streamów i szczegółowe informacje znajdziecie na charityjam.ubisoft.com.


Ubisoft miał pierwotnie zupełnie inne plany wobec Desmonda

Dodany 09-09-2015, 19:43 przez: Wega, komentarzy: 23

Nolan North - aktor, który w pięciu częściach serii Assassin's Creed udzielał głosu Desmondowi Milesowi, zdradził, że Ubisoft początkowo miał zupełnie inne plany wobec tego bohatera. Jak pamiętamy, Desmond po ucieczce z Abstergo spędzał czas w Animusie, by przyswoić sobie umiejętności swych przodków i móc skutecznie walczyć z Templariuszami. Ostatecznie jednak tych umiejętności nie miał kiedy wykorzystać. Jeśli mieliście wrażenie, że coś tu nie gra - istotnie tak było. Finałem historii Desmonda miała być gra, której akcja toczyłaby się wyłącznie we współczesności, poświęcona w całości naszemu protagoniście.

Wiele się zmieniło w Ubisofcie, gdy pojawiali się nowi scenarzyści, a Patrice Desilets odszedł. Początkowo miała być to seria, w której na końcu Desmond nauczyłby się wszystkich umiejętności Altaira, a później Ezio. Przyswoiwszy sobie umiejętności przodków, w kolejnych odsłonach byłby najlepszym asasynem wszech czasów.

Nolan North przyznał, że nie został nawet poinformowany, co stanie się z tym bohaterem. Nie lubił wiadomości, które Desmond zostawił ojcu (do odsłuchania w Assassin's Creed IV: Black Flag). Wiadomości te dodano w ostatniej chwili, a całość została nagrana podczas jednej sesji, gdy aktor po prostu odczytał wyświetlone kwestie.

Nolan North chętnie powróciłby do roli Desmonda w Assassin's Creed - i zrobiłby to przede wszystkim dla fanów. Oczywiście, trudno byłoby wyjaśnić powrót tej postaci (choć w świecie potężnych artefaktów pozostawionych przez Pierwszą Cywilizację wszystko jest możliwe).


Ubisoft stworzy park tematyczny w Malezji

Dodany 08-09-2015, 13:37 przez: Wega, komentarzy: 11

Czyżbyśmy mieli doczekać się ciekawej konkurencji dla Disneylandu czy Legolandu? W Malezji, w Kuala Lumpur, ma powstać tematyczny park rozrywki nawiązujący do różnych gier Ubisoftu, m.in. Assassin's Creed, Rabbids czy Just Dance. Jego powierzchnia będzie zajmować 10000 metrów kwadratowych. Kiedy będzie można go odwiedzić? Ubisoft Motion Pictures oraz malezyjska firma RSG, która specjalizuje się w tworzeniu parków tego typu, przewidują otwarcie w 2020 roku. W parku "każda wizyta ma być grą, a każdy gość - bohaterem tej gry".

Dlaczego akurat Malezja? Jak wyjaśnił starszy wiceprezesf Ubisoft Motion Pictures, Jean de Rivières, jest to drugi najchętniej odwiedzany kraj w Azji (według raportu World Tourism Organization z 2014 roku). Jest to też doskonałe, dynamicznie rozwijające się miejsce, gdzie można zrealizować sporo ciekawych projektów.


Michael Fassbender wystąpi jako Callum Lynch w filmie Assassin's Creed

Dodany 27-08-2015, 18:32 przez: Wega, komentarzy: 110

Lynch

Film Assassin's Creed nie będzie oparty na fabule żadnej gry z serii, ale opowie zupełnie nową historię z nowymi postaciami (choć niewykluczone, że pojawi się też kilka znanych twarzy). Głównym bohaterem będzie Callum Lynch, którego zagra Michael Fassbender.

Lynch dowiaduje się, że jest potomkiem ludzi należących do tajnego ugrupowania Asasynów. Odczytując wspomnienia zapisane w genach, przeżywa na nowo życie swego przodka, Aguilara, który żył w XV wieku w Hiszpanii. Lynch nabywa nowe umiejętności i zyskuje bardzo cenne informacje, które pomogą mu w walce z Templariuszami-ciemiężycielami w czasach współczesnych.

W filmie wystąpią także Marion Cotillard, Michael Kenneth Williams i Ariane Labed, a niedawno do obsady dołączył także hiszpański aktor, Carlos Bardem. W roli antagonisty wystąpi z kolei Denis Menochet. Akcja filmu będzie toczyć się w kilku miejscach - na Malcie, w Londynie i w Hiszpanii. Zdjęcia rozpoczną się w najbliższy poniedziałek. Premiera przewidywana jest na 21 grudnia 2016.


Ubisoft na PAX Prime 2015

Dodany 20-08-2015, 16:23 przez: Wega, komentarzy: 22

AC Syndicate

Ledwo zdążyły opaść emocje po Gamescomie, a już możemy przygotowywać się do kolejnej imprezy - PAX Prime 2015, która odbędzie się w Seattle w dniach 28-31 sierpnia. I tym razem nie zabraknie Ubisoftu i jego sztandarowych gier: Assassin's Creed Syndicate, For Honor, Rainbow Six Siege i The Division, które będzie można osobiście wypróbować.

Na PAX Prime uczestnicy po raz kolejny zagrają jako Evie Frye. Raczej nie oczekujemy, że będą mieli okazję ukończyć zupełnie inną misję niż ta, którą zaprezentowano na Gamescomie. Swoją drogą, ciekawe, czy to zadanie znajdzie się w finalnej wersji Assassin's Creed Syndicate, czy też zostało przygotowane wyłącznie na potrzeby dema? Przekonamy się już 23 października, gdy gra zadebiutuje na PS4 i Xboksie One. Posiadacze PC zagrają nieco później, ale jeszcze w tym roku.

Aktualizacja: w Toronto w dniach 3-6 września odbędzie się kolejna impreza - Fan Expo - podczas której będzie można zagrać w Assassin's Creed Syndicate, Just Dance 2016, Tom Clancy's Rainbow Six Siege i Tom Clancy's The Division.


Ubisoft na Gamescom 2015

Dodany 23-07-2015, 18:26 przez: Wega, komentarzy: 11

Impreza goni imprezę - po E3 mieliśmy Comic Con, a już wkrótce odbędzie się Gamescom, na którym również nie zabraknie Ubisoftu. Gracze będą mogli wypróbować Assassin's Creed Syndicate (tym razem grając jako Evie), The Division, Rainbow Six Siege i nie tylko.

W tym roku uczestnicy Gamescomu będą mogli zagrać we wszystkie gry Ubisoftu, jakie firma zaprezentuje na swoim stoisku. Impreza odbędzie się w dniach 5-9 sierpnia. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Uplay.


Comic Con 2015 - Assassin's Creed Experience

Dodany 13-07-2015, 18:43 przez: Wega, komentarzy: 4

Tor przeszkód, jaki Ubisoft przygotował na Comic Con 2015, pozwolił nie tylko fanom Assassin's Creed przetestować ich umiejętności. Aktorka grająca Evie Frye - Victoria Atkin - spróbowała swych sił, próbując pokonać dziennikarkę GameSpot.

GameSpot przygotował także drugie wideo - kompilację prezentującą wyczyny kilku cosplayerów i ekipę Tempest Freerunning, którzy nie tylko przebiegali przez tor przeszkód, ale też uczynili z niego idealną scenerię do walki. Wideo znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Parkourowe sztuczki w wykonaniu French FreeRun Family

Dodany 07-07-2015, 15:22 przez: Wega, komentarzy: 9

W ubiegłym roku grupa French FreeRun Family popisywała się w Paryżu w strojach bohaterów z Assassin's Creed Unity. Ich wyczyny możemy obejrzeć ponownie - tym razem ekipa urządziła gonitwę po ulicach Londynu, przebrana za Jacoba, Evie i templariuszy.

Nie zabrakło również wideo przedstawiającego proces powstawania powyższego filmu, na którym możemy zobaczyć, że bieganie i wspinaczka z kamerą jest sztuką, a współcześni strażnicy jak zwykle nie chcą zostawić asasynów w spokoju. Film zza kulis znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Ubisoft na San Diego Comic Con

Dodany 01-07-2015, 19:22 przez: Wega, komentarzy: 8

W dniach 9-12 lipca w San Diego odbędzie się Comic Con. Podobnie jak w ubiegłym roku, Ubisoft zjawi się na imprezie, by przetestować zwinność współczesnych asasynów.

Na przygotowanym przez firmę torze przeszkód fani będą mogli sprawdzić swe umiejętności i przekonać się, czy wystarczy im odwagi, by wykonać skok wiary ze specjalnej wersji Big Bena - na szczęście nie aż tak wysokiego jak prawdziwa wieża zegarowa w Londynie.


Konferencja Ubisoftu na E3 2015 już o północy

Dodany 15-06-2015, 21:56 przez: Wega, komentarzy: 5

Ubisoft, jak co roku, zjawi się na targach E3, by zaprezentować podczas konferencji nową odsłonę serii Assassin's Creed i kilka innych gier. Stream możecie obejrzeć tutaj lub na Twitch.tv.

Odliczanie do konferencji trwa. Rozpocznie się ona o północy, a poprzedzi ją półgodzinny wstęp.


Pierwszy plakat promocyjny filmu Assassin's Creed

Dodany 07-06-2015, 15:27 przez: Wega, komentarzy: 13

W Assassin's Creed orły zawsze pełniły rolę ważnego symbolu. Nic dziwnego, że ten królewski ptak znalazł się na pierwszym plakacie promocyjnym filmu Assassin's Creed, który ma trafić do kin 21 grudnia 2016. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w sierpniu tego roku.

plakat filmu Assassins Creed

W filmie 20th Century Fox i Ubisoft Motion Pictures wystąpią Michael Fassbender i Marion Cotillard. Reżyserem jest Justin Kurzel, producentami zaś Frank Marshall, Arnon Milchan, Jean-Julien Baronnet, Conor McCaughan, Fassbender i Pat Crowley. Za scenariusz odpowiadają Bill Collage, Adam Cooper i Michael Lesslie. Film jest współfinansowany przez RatPac i Alpha Pictures.


1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22, 23, 24

© 2008 - 2017 zakon-ac.info • there is only ZAC
060
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza