Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Inne”

Ubisoft kończy z wydawaniem Assassin's Creed co roku

Dodany 19-02-2016, 17:00 przez: Wega, komentarzy: 13

Kolejny Assassin's Creed ukaże się dopiero w 2017 roku. Przerwa dłuższa niż rok między kolejnymi częściami nie będzie wyjątkiem. Yves Guillemot, szef Ubisoftu, podkreślił, że kiedy seria powróci, następne odsłony niekoniecznie będą ukazywać się co rok, ale w regularnych odstępach czasu, by twórcy mogli lepiej dopracować wszystkie elementy gry i mechanikę rozgrywki.

Nie należy jednak oczekiwać, że od tej pory przerwy między kolejnymi częściami zawsze będą wynosić dwa lata. Jeśli dany zespół uzna, że wszystko zmierza we właściwym kierunku, może się zdarzyć, że czas oczekiwania będzie krótszy.

Ubisoft zamierza również położyć większy nacisk na gry multiplayer i regularne aktualizacje, by gracze wracali do nich wielokrotnie, zamiast przejść raz i zapomnieć. Wśród tytułów, które spełniają te założenia, znajdą się The Division, Rainbow Six Siege czy For Honor.


Nowy zwiastun Assassin's Creed Chronicles: India

Dodany 06-01-2016, 20:03 przez: DeadExit, komentarzy: 9

Na tydzień przed premierą gry, Ubisoft opublikował nowy film promujący drugi epizod trylogii Assassin's Creed Chronicles.

Tym razem wcielimy się w postać indyjskiego asasyna Arbaaz Mira, który ma za zadanie uratować swoją ukochaną z rąk templariuszy oraz odzyskać skradziony artefakt asasynów. Akcja gry przeniesie nas do XIX wiecznych Indii, a dokładnie do roku 1841, kiedy wpływy Brytyjskiego Imperium na tych terenach był w szczytowym okresie dominacji.


Kolejny Assassin's Creed w starożytnym Egipcie, premiera dopiero w 2017 roku?

Dodany 05-01-2016, 17:11 przez: Wega, komentarzy: 53

Kotaku po raz kolejny otrzymało wieści od tajemniczych informatorów, którzy zdradzili kilka szczegółów o następnej części Assassin's Creed, noszącej podtytuł Empire. Ubisoft ponoć zadecydował, że gra nie ukaże się jesienią 2016, lecz dopiero w 2017 roku, z dwóch powodów: po pierwsze, Unity rozczarowało graczy, po drugie, fani już dawno są zmęczeni marką. Tę część opracuje ekipa odpowiedzialna za Assassin's Creed IV: Black Flag.

Akcja Empire miałaby rozgrywać się w Egipcie, kiedy właściwie Templariusze i Asasyni jeszcze nie istnieli. Brak bogatej dokumentacji pozwoli twórcom popuścić wodze fantazji. Niewykluczone, że główny bohater (niewolnik lub były niewolnik) pojawi się też w kolejnych częściach, osadzonych w starożytnym Rzymie i Grecji. Jego towarzyszem ma być orzeł, nad którym będziemy mieli kontrolę.

Rozgrywka w kolejnym Assassin's Creed ma przypominać Wiedźmina - będzie rozwój postaci i więcej możliwości walki. Powrócą konie i łodzie, będzie mniej wspinaczki (nie licząc osad). Ma być kolorowo - błękitne niebo, bujna roślinność, fatamorgany na pustyni. Niestety, nie powróci tryb kooperacji.

Tymczasem już w przyszłym tygodniu, 12 stycznia, ukaże się kolejna odsłona spin-offu Assassin's Creed Chronicles, nosząca podtytuł India. Na ten rok zaplanowano również pojawienie się w kinach filmu Assassin's Creed.


Kolejne epizody Assassin's Creed Chronicles ukażą się na początku 2016 roku

Dodany 09-12-2015, 14:50 przez: Wega, komentarzy: 14

AC Chronicles: India

Ubisoft ogłosił, że kolejne części Assassin's Creed Chronicles ukażą się 12 stycznia 2016 (India) i 9 lutego 2016 (Russia). Będą one dostępne na platformach PC, PS4 i Xbox One. Od 9 lutego będzie dostępna także cała trylogia w wersji pudełkowej, zaś 5 kwietnia wszystkie części ukażą się na PS Vita.

Akcja AC Chronicles: India toczy się w 1841 roku, w czasach narastającego napięcia między Imperium Sikhów a Kompanią Wschodnioindyjską. Główny bohater to Arbaaz Mir (z komiksu Brahman), który musi chronić swych przyjaciół i ukochaną, a jednocześnie próbować odzyskać tajemniczy przedmiot, który templariusze skradli asasynom.

W AC Chronicles: Russia przenosimy się do XX-wiecznej Rosji, by pokierować Nikolaiem Orelovem (z komiksów The Fall i The Chain). Bohater chce opuścić szeregi bractwa Asasynów, by wieść spokojne życie wraz z rodziną. Jednakże czeka go jeszcze jedna misja - ukraść pradawny artefakt znajdujący się w domu, gdzie bolszewicy więżą rodzinę cara. Nikolai zostaje tymczasowym ochroniarzem księżniczki Anastazji i musi uciec templariuszom wraz z dziewczyną i artefaktem.

Każdy z epizodów będzie kosztować 9,99 dolara. Będzie je można nabyć także w pakiecie, w cenie 29,99 dolara.


Assassin's Creed Syndicate - Londyn z lotu ptaka

Dodany 15-10-2015, 14:56 przez: Wega, komentarzy: 5

Ubisoft przygotował ciekawy materiał wideo, na którym występuje orzeł - stworzenie bardzo ważne dla serii Assassin's Creed. Orzeł, z przyczepioną kamerą do grzbietu, leci nad Londynem, dzięki czemu możemy dosłownie podziwiać miasto z lotu ptaka.

Jeśli ciekawi was, w jaki sposób powstało powyższe wideo i jak przytwierdzono kamerę, obejrzyjcie materiał zza kulis. Znajdziecie go w rozszerzeniu newsa.


Assassin's Creed Syndicate: Top Hats And Sword Canes

Dodany 07-10-2015, 14:43 przez: Wega, komentarzy: 10

Dziś jest doskonały dzień, by posłuchać muzyki z Assassin's Creed Syndicate. Poniższy utwór, skomponowany przez Austina Wintory'ego, został zatytułowany Top Hats And Sword Canes. Jak Wam się podoba?


Search Engine - XIX-wieczna wyszukiwarka

Dodany 02-10-2015, 16:19 przez: Wega, komentarzy: 13

Search Engine

Ubisoft wystartował z nowym, ciekawym projektem, a mianowicie przygotował Search Engine. Jest to "XIX-wieczna wyszukiwarka internetowa", w której znajdziemy rozmaite artykuły, np. o planach podróży na Księżyc gigantycznymi balonami, przewidywania, jak będzie wyglądał świat do 1980 roku, czy też informacje o wydarzeniach w Londynie, np. o fali kradzieży kieszonkowych albo seryjnym mordercy zabijającym prostytutki.

Jeśli nie macie pomysłu, czego szukać, na stronie Search Engine znajdziecie sugestie, jakie słowa można wypróbować. Wyniki prezentowane są jako linki do krótkich artykułów w gazecie. Na plus należy zaliczyć to, że wszystko jest dostępne w języku polskim. Artykuły są powiązane, oczywiście, z Assassin's Creed Syndicate, zatem w wyszukiwarce próżno szukać informacji o rzeczach, które nie istniały w XIX wieku. Trzeba przyznać, że to ciekawa lektura na weekend, pozwalająca wczuć się w klimat gry.


Assassin's Creed Syndicate - lokacje z gry kontra rzeczywistość

Dodany 01-10-2015, 18:15 przez: Wega, komentarzy: 14

Serwis IGN przygotował wideo, na którym możemy podziwiać kunszt twórców - grafików i osób odpowiedzialnych za modele - którzy starali się jak najwierniej odtworzyć charakterystyczne obiekty znajdujące się w Londynie w Assassin's Creed Syndicate. Wśród nich znalazł się Pałac Westminsterski, Pałac Buckingham, Opactwo Westminsterskie, Trafalgar Square i wiele innych. Warto obejrzeć!

GameSpot również ma nowe wideo - tym razem możemy przyjrzeć się rozgrywce: pierwszy film skupia się na Jacobie, który - jak wiemy - kieruje się filozofią "po co się skradać, jeśli wszyscy zginą, wyjdę po prostu frontowymi drzwiami"; drugie jest poświęcone Evie - mistrzyni skradania się. Oba gameplaye znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Assassin's Creed Syndicate - nowe fragmenty rozgrywki

Dodany 25-09-2015, 02:27 przez: Wega, komentarzy: 7

Im bliżej premiery, tym więcej materiałów z Assassin's Creed Syndicate. Tym razem mamy okazję przyjrzeć się, jak wyglądają bijatyki na arenach w klubach walki (i jak Evie rozprawia się z silnymi młodzieńcami).

W grze znajdą się też misje, w których będziemy pomagać dzieciom wykorzystywanym do ciężkiej pracy. Zamiast brawurowych pojedynków na pięści, mamy więcej skradania i zabijania ukrytym ostrzem. Drugie wideo znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Assassin's Creed: London Gangs - nowa aplikacja na urządzenia mobilne

Dodany 25-09-2015, 01:11 przez: Wega, komentarzy: 4

Ubisoft opublikował zwiastun nowej, darmowej aplikacji mobilnej, Assassin's Creed: London Gangs. Gra, niestety, jest dostępna wyłącznie w Kanadzie, więc zanim zaczniecie szukać jej w Google Play czy App Store, warto o tym pamiętać.

Co nas zatem ominie? Przejmowanie poszczególnych dzielnic Londynu, formowanie własnego gangu ze znajomymi i szukanie zakodowanych wiadomości w internecie "na Twitterze, w trailerach, na blogach, popularnych stronach i na Facebooku". Gracze, którzy znajdą i odszyfrują siedem ukrytych słów zakodowanych alfabetem Morse'a, będą mogli z kolei odkryć tajemnice skrywane przez wiktoriańskie społeczeństwo i odblokować specjalne umiejętności, pozwalające na atakowanie wrogich gangów, obronę własnego terytorium, szpiegowanie rywali, sabotowanie, korzystanie z pomocy najemników, nawiązywanie sojuszy itd. W skrócie: nie brzmi to zbyt pasjonująco.


Akcja charytatywna Ubisoft Charity Jam startuje dziś o 18:00

Dodany 21-09-2015, 13:56 przez: Wega, komentarzy: 5

Ubisoft zaplanował na 21-24 września serię transmisji z rozmaitych gier, której celem jest zgromadzenie funduszy dla różnych organizacji charytatywnych z całego świata - w tym także polskiej, Stowarzyszenie Piękne Anioły. Osoby oglądające streamy i wpłacające pieniądze mogą liczyć na rozmaite nagrody, w tym klucze do bety Rainbow Six Siege, zniżki na zakupy produktów Ubisoftu czy figurki.

Podczas streamów nie zabraknie, oczywiście, fragmentów rozgrywki z Assassin's Creed Syndicate - jeśli nie chcecie tego przegapić, zarezerwujcie sobie czas 22 września, w godzinach 20:00-22:00. Z kolei w czwartek, 24 września, w godzinach 13:00-14:00 będzie transmisja z Assassin's Creed Rogue. Plan streamów i szczegółowe informacje znajdziecie na charityjam.ubisoft.com.


Ubisoft miał pierwotnie zupełnie inne plany wobec Desmonda

Dodany 09-09-2015, 19:43 przez: Wega, komentarzy: 23

Nolan North - aktor, który w pięciu częściach serii Assassin's Creed udzielał głosu Desmondowi Milesowi, zdradził, że Ubisoft początkowo miał zupełnie inne plany wobec tego bohatera. Jak pamiętamy, Desmond po ucieczce z Abstergo spędzał czas w Animusie, by przyswoić sobie umiejętności swych przodków i móc skutecznie walczyć z Templariuszami. Ostatecznie jednak tych umiejętności nie miał kiedy wykorzystać. Jeśli mieliście wrażenie, że coś tu nie gra - istotnie tak było. Finałem historii Desmonda miała być gra, której akcja toczyłaby się wyłącznie we współczesności, poświęcona w całości naszemu protagoniście.

Wiele się zmieniło w Ubisofcie, gdy pojawiali się nowi scenarzyści, a Patrice Desilets odszedł. Początkowo miała być to seria, w której na końcu Desmond nauczyłby się wszystkich umiejętności Altaira, a później Ezio. Przyswoiwszy sobie umiejętności przodków, w kolejnych odsłonach byłby najlepszym asasynem wszech czasów.

Nolan North przyznał, że nie został nawet poinformowany, co stanie się z tym bohaterem. Nie lubił wiadomości, które Desmond zostawił ojcu (do odsłuchania w Assassin's Creed IV: Black Flag). Wiadomości te dodano w ostatniej chwili, a całość została nagrana podczas jednej sesji, gdy aktor po prostu odczytał wyświetlone kwestie.

Nolan North chętnie powróciłby do roli Desmonda w Assassin's Creed - i zrobiłby to przede wszystkim dla fanów. Oczywiście, trudno byłoby wyjaśnić powrót tej postaci (choć w świecie potężnych artefaktów pozostawionych przez Pierwszą Cywilizację wszystko jest możliwe).


Ubisoft stworzy park tematyczny w Malezji

Dodany 08-09-2015, 13:37 przez: Wega, komentarzy: 11

Czyżbyśmy mieli doczekać się ciekawej konkurencji dla Disneylandu czy Legolandu? W Malezji, w Kuala Lumpur, ma powstać tematyczny park rozrywki nawiązujący do różnych gier Ubisoftu, m.in. Assassin's Creed, Rabbids czy Just Dance. Jego powierzchnia będzie zajmować 10000 metrów kwadratowych. Kiedy będzie można go odwiedzić? Ubisoft Motion Pictures oraz malezyjska firma RSG, która specjalizuje się w tworzeniu parków tego typu, przewidują otwarcie w 2020 roku. W parku "każda wizyta ma być grą, a każdy gość - bohaterem tej gry".

Dlaczego akurat Malezja? Jak wyjaśnił starszy wiceprezesf Ubisoft Motion Pictures, Jean de Rivières, jest to drugi najchętniej odwiedzany kraj w Azji (według raportu World Tourism Organization z 2014 roku). Jest to też doskonałe, dynamicznie rozwijające się miejsce, gdzie można zrealizować sporo ciekawych projektów.


Michael Fassbender wystąpi jako Callum Lynch w filmie Assassin's Creed

Dodany 27-08-2015, 18:32 przez: Wega, komentarzy: 110

Lynch

Film Assassin's Creed nie będzie oparty na fabule żadnej gry z serii, ale opowie zupełnie nową historię z nowymi postaciami (choć niewykluczone, że pojawi się też kilka znanych twarzy). Głównym bohaterem będzie Callum Lynch, którego zagra Michael Fassbender.

Lynch dowiaduje się, że jest potomkiem ludzi należących do tajnego ugrupowania Asasynów. Odczytując wspomnienia zapisane w genach, przeżywa na nowo życie swego przodka, Aguilara, który żył w XV wieku w Hiszpanii. Lynch nabywa nowe umiejętności i zyskuje bardzo cenne informacje, które pomogą mu w walce z Templariuszami-ciemiężycielami w czasach współczesnych.

W filmie wystąpią także Marion Cotillard, Michael Kenneth Williams i Ariane Labed, a niedawno do obsady dołączył także hiszpański aktor, Carlos Bardem. W roli antagonisty wystąpi z kolei Denis Menochet. Akcja filmu będzie toczyć się w kilku miejscach - na Malcie, w Londynie i w Hiszpanii. Zdjęcia rozpoczną się w najbliższy poniedziałek. Premiera przewidywana jest na 21 grudnia 2016.


Ubisoft na PAX Prime 2015

Dodany 20-08-2015, 16:23 przez: Wega, komentarzy: 22

AC Syndicate

Ledwo zdążyły opaść emocje po Gamescomie, a już możemy przygotowywać się do kolejnej imprezy - PAX Prime 2015, która odbędzie się w Seattle w dniach 28-31 sierpnia. I tym razem nie zabraknie Ubisoftu i jego sztandarowych gier: Assassin's Creed Syndicate, For Honor, Rainbow Six Siege i The Division, które będzie można osobiście wypróbować.

Na PAX Prime uczestnicy po raz kolejny zagrają jako Evie Frye. Raczej nie oczekujemy, że będą mieli okazję ukończyć zupełnie inną misję niż ta, którą zaprezentowano na Gamescomie. Swoją drogą, ciekawe, czy to zadanie znajdzie się w finalnej wersji Assassin's Creed Syndicate, czy też zostało przygotowane wyłącznie na potrzeby dema? Przekonamy się już 23 października, gdy gra zadebiutuje na PS4 i Xboksie One. Posiadacze PC zagrają nieco później, ale jeszcze w tym roku.

Aktualizacja: w Toronto w dniach 3-6 września odbędzie się kolejna impreza - Fan Expo - podczas której będzie można zagrać w Assassin's Creed Syndicate, Just Dance 2016, Tom Clancy's Rainbow Six Siege i Tom Clancy's The Division.


1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22, 23, 24

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: