Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Inne”

Assassin's Creed - Humble Bundle

Dodany 03-01-2017, 20:44 przez: Wega, komentarzy: 4

Assassin's Creed za grosze? Czemu nie. Wystartowała akcja Humble Assassin's Creed Bundle, a to oznacza ogromne oszczędności dla tych, którzy zamierzali dopiero kupić różne tytuły z tej serii.

 • Płacąc dowolną kwotę (od 1 dolara w górę), można zgarnąć pierwszą część Assassin's Creed oraz wszystkie części Assassin's Creed Chronicles (China, India i Russia);
 • Płacąc więcej niż średnia, otrzymacie dodatkowo Assassin's Creed Liberation HD, Assassin's Creed II Deluxe Edition i Assassin's Creed III z DLC Tyrania Króla Waszyngtona;
 • Płacąc 15 dolarów (14,33 euro) otrzymacie także Assassin's Creed Brotherhood i Assassin's Creed Unity.

Tradycyjnie, akcja potrwa dwa tygodnie. Wpłacaną kwotę można podzielić między twórców, organizatorów akcji i organizacje charytatywne.


Assassin's Creed trafił do kin. Film nie został oceniony zbyt wysoko

Dodany 21-12-2016, 17:48 przez: Wega, komentarzy: 25

Dziś do amerykańskich kin trafił film Assassin's Creed. Czy jest to obraz wart obejrzenia? Każdy fan uniwersum odpowie na to pytanie twierdząco - niezależnie, czy oczekuje naprawdę świetnej produkcji, czy raczej nie spodziewa się czegoś, co powali go na kolana. Natomiast oceny nie wyglądają szczególnie zachęcająco, co oznacza, że film nie zdołał przekonać krytyków:

W rozszerzeniu newsa znajdziecie trzy kolejne, krótkie wideo promujące film Assassin's Creed - "Secret Society" i "Who's In Your Blood?" i "Cal's Story".


Assassin's Creed: Movie / Heresy / Conspirations

Dodany 11-11-2016, 15:57 przez: DeadExit, komentarzy: 17

Nowelizacja filmu

Filmowy Assassin's Creed doczeka się adaptacji.

Ubisoft potwierdził, że wraz z premierą filmu Assassin's Creed debiutującego na wielkich ekranach 21 grudnia 2016 roku do księgarni trafi powieść, będąca adaptacją filmowej historii Calluma Lyncha. Autorką książki będzie Christie Golden, która od wielu lat bierze czynny udział w rozwoju asasyńskiego uniwersum.


Assassin's Creed: Heresy

Watro przypomnieć, że 15 listopada 2016 na rynku ukarze się inna powieść Golden, zatytułowana Assassin's Creed: Heresy. Fabuła ma się skupiać na członku Zakonu Templariszy - Simonie Hathaway'u.

Simon Hathaway, członek Wewnętrznego Kręgu Templariuszy, musi zachować zimną krew i przygotować się do sprawowania nowego stanowiska, jako szef Abstergo do spraw Wydziału Badań Historycznych.

Simon jest zaciekawiony i zafascynowany myślą o doświadczeniu historii z pierwszej ręki, za pośrednictwem swojego przodka - Gabriela Laxarta, który walczył u boku legendarnej Joanny d'Arc.

Kiedy Simon wchodzi do nowo zaprojektowanego Animusa, odkrywa że nie był przygotowany na to, czego doświadczył: Jak głęboko sięga konflikt pomiędzy Templariuszami i Asasynami. Co Gabriel zrobi dla kobiety, którą kocha.

Jak niebezpieczna okaże się prawda; Kto jest heretykiem, a kto jest prawdziwym wyznawcą.


Trailer Assassin's Creed: Conspirations

Kolejny komiks od francuskiego wydawcy - Les Deux Royaumes otrzymał swój własny trailer. Pierwszy z dwóch tomów Conspirations - o podtytule Die Glocke - otwiera 2 Cykl komiksów w uniwersum Assassin's Creed. Akcja będzie osadzona w Londynie podczas II Wojny Światowej. Obecnie nie wiadomo nic o kanoniczności tego komiksu. Poprzednie nowele składające się na Cykl 1 (Desmond, Aquilus, Accipiter, Hawk, El Cakr, Leila) nie były w pełni kanoniczne i tylko wydarzenia z przeszłości wpisane są w uniwersum asasynów.

Nowa era - Nowa przygoda - Nowy Asasyn. Europa, II Wojna Światowa. Podczas trwającego wyścigu zbrojeń dotyczącego broni atomowej; Asasyn, Eddie Gorm infiltruje oddziały Templariuszy, by udaremnić ich plan stworzenia niszczycielskiej broni.


Wolna wola a całkowita kontrola nad ludzkością w filmie Assassin's Creed

Dodany 08-11-2016, 22:06 przez: Wega, komentarzy: 5

Odwieczny konflikt Asasyni-Templariusze toczy się o wysoką stawkę: jedna ze stron jest przekonana o tym, że ludzie powinni mieć wolną wolę, druga pragnie przejąć nad nimi całkowitą kontrolę. Można sprzeczać się, które z rozwiązań jest lepsze (i czy jakikolwiek radykalizm jest dobry)... ale z pewnością warto będzie wybrać się do kin, żeby zobaczyć widowiskowe walki.


34 ciekawostki o filmie Assassin's Creed

Dodany 12-05-2016, 16:57 przez: Wega, komentarzy: 35

Uwaga - poniższy tekst zawiera mnóstwo spoilerów!

Redakcja Collider miała okazję zjawić się na planie filmowym Assassin's Creed. Oto, czego się dowiedzieli:

 • Wydarzenia w przeszłości toczą się w 1491 roku w Hiszpanii, gdzie główny bohater poszukuje niezwykłego Artefaktu.
 • Siedziba Abstergo mieści się w starym kościele w Hiszpanii - w ten sposób jest widoczna, ale wkomponowana w stary kościół.
 • Callum Lynch (główny bohater w teraźniejszości) został skazany na śmierć za morderstwo, ale jego egzekucja została sfingowana - wywieziono go do Hiszpanii.
 • W Abstergo badani są jeszcze inni "pacjenci" - przodkowie najważniejszych z nich żyli w czasach przedstawianych w grach Assassin's Creed.
 • Przez cały film Callum odbywa więcej niż dwie sesje w Animusie.
 • Marion Cotillard zagra Sofię Rikken, zarządzającą więzieniem Abstergo. Jej celem jest zbadanie przyczyn przemocy i stworzenie sposobu na wyeliminowanie przemocy ze społeczeństwa. Jeremy Irons zagra jej ojca, szefa Abstergo, który może (lecz nie musi) kierować się bardziej złowieszczymi motywami.

Ubisoft zapowiada Assassin's Creed VR Experience

Dodany 15-03-2016, 16:19 przez: Wega, komentarzy: 7

Assassin's Creed w wirtualnej rzeczywistości? Można wyobrazić sobie wcielanie się w asasyna, wspinaczkę na budynki i skoki wiary z niewiarygodnej wysokości... Ale co zobaczą posiadacze zestawów VR, właściwie nie wiadomo. Wiadomo tylko, że Assassin's Creed VR Experience nie będzie grą, i że jest powiązane z nadchodzącym filmem z Michaelem Fassbenderem w roli głównej. Projekt powstaje przy współpracy z Fox i Practical Magic, i był tworzony podczas nagrywania filmu, na Malcie w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Przedstawiciel Ubisoftu, Michael Beadle, nie zdradził, niestety, więcej szczegółów:

Z radością zapowiadamy Assassin's Creed VR Experience. Nie możemy się doczekać, by wraz z New Regency, Fox i Practical Magic ogłosić szczegóły projektu w przyszłości.

Warto również wspomnieć, że powstała nowa strona poświęcona filmowi Assassin's Creed. Można tam znaleźć nie tylko garść informacji i parę zdjęć, ale także szereg gadżetów do kupienia, np. zegarek, bluzę, figurkę głównego bohatera (za jedyne 600 dolarów) czy kuszę (1200 dolarów).


Transmisja na żywo z Assassin's Creed Syndicate i Identity

Dodany 25-02-2016, 02:07 przez: Wega, komentarzy: 8

Już dziś, 25 lutego, o godzinie 21:00 czasu polskiego, rozpocznie się livestream, na którym Ubisoft zaprezentuje:

 • fragment rozgrywki z Assassin's Creed Identity
 • sesję Q&A z reżyserem AC Identity, Reynaldem Françoisem
 • wideo z DLC Assassin's Creed Syndicate - Ostatni Maharadża
 • specjalne ogłoszenie od zespołu odpowiedzialnego za społeczność

Podczas transmisji, do obejrzenia na twitch.tv, będzie można także wygrać rozmaite nagrody z UbiWorkshop i UbiCollectibles.


Ubisoft kończy z wydawaniem Assassin's Creed co roku

Dodany 19-02-2016, 17:00 przez: Wega, komentarzy: 13

Kolejny Assassin's Creed ukaże się dopiero w 2017 roku. Przerwa dłuższa niż rok między kolejnymi częściami nie będzie wyjątkiem. Yves Guillemot, szef Ubisoftu, podkreślił, że kiedy seria powróci, następne odsłony niekoniecznie będą ukazywać się co rok, ale w regularnych odstępach czasu, by twórcy mogli lepiej dopracować wszystkie elementy gry i mechanikę rozgrywki.

Nie należy jednak oczekiwać, że od tej pory przerwy między kolejnymi częściami zawsze będą wynosić dwa lata. Jeśli dany zespół uzna, że wszystko zmierza we właściwym kierunku, może się zdarzyć, że czas oczekiwania będzie krótszy.

Ubisoft zamierza również położyć większy nacisk na gry multiplayer i regularne aktualizacje, by gracze wracali do nich wielokrotnie, zamiast przejść raz i zapomnieć. Wśród tytułów, które spełniają te założenia, znajdą się The Division, Rainbow Six Siege czy For Honor.


Nowy zwiastun Assassin's Creed Chronicles: India

Dodany 06-01-2016, 20:03 przez: DeadExit, komentarzy: 9

Na tydzień przed premierą gry, Ubisoft opublikował nowy film promujący drugi epizod trylogii Assassin's Creed Chronicles.

Tym razem wcielimy się w postać indyjskiego asasyna Arbaaz Mira, który ma za zadanie uratować swoją ukochaną z rąk templariuszy oraz odzyskać skradziony artefakt asasynów. Akcja gry przeniesie nas do XIX wiecznych Indii, a dokładnie do roku 1841, kiedy wpływy Brytyjskiego Imperium na tych terenach był w szczytowym okresie dominacji.


Kolejny Assassin's Creed w starożytnym Egipcie, premiera dopiero w 2017 roku?

Dodany 05-01-2016, 17:11 przez: Wega, komentarzy: 53

Kotaku po raz kolejny otrzymało wieści od tajemniczych informatorów, którzy zdradzili kilka szczegółów o następnej części Assassin's Creed, noszącej podtytuł Empire. Ubisoft ponoć zadecydował, że gra nie ukaże się jesienią 2016, lecz dopiero w 2017 roku, z dwóch powodów: po pierwsze, Unity rozczarowało graczy, po drugie, fani już dawno są zmęczeni marką. Tę część opracuje ekipa odpowiedzialna za Assassin's Creed IV: Black Flag.

Akcja Empire miałaby rozgrywać się w Egipcie, kiedy właściwie Templariusze i Asasyni jeszcze nie istnieli. Brak bogatej dokumentacji pozwoli twórcom popuścić wodze fantazji. Niewykluczone, że główny bohater (niewolnik lub były niewolnik) pojawi się też w kolejnych częściach, osadzonych w starożytnym Rzymie i Grecji. Jego towarzyszem ma być orzeł, nad którym będziemy mieli kontrolę.

Rozgrywka w kolejnym Assassin's Creed ma przypominać Wiedźmina - będzie rozwój postaci i więcej możliwości walki. Powrócą konie i łodzie, będzie mniej wspinaczki (nie licząc osad). Ma być kolorowo - błękitne niebo, bujna roślinność, fatamorgany na pustyni. Niestety, nie powróci tryb kooperacji.

Tymczasem już w przyszłym tygodniu, 12 stycznia, ukaże się kolejna odsłona spin-offu Assassin's Creed Chronicles, nosząca podtytuł India. Na ten rok zaplanowano również pojawienie się w kinach filmu Assassin's Creed.


Kolejne epizody Assassin's Creed Chronicles ukażą się na początku 2016 roku

Dodany 09-12-2015, 14:50 przez: Wega, komentarzy: 14

AC Chronicles: India

Ubisoft ogłosił, że kolejne części Assassin's Creed Chronicles ukażą się 12 stycznia 2016 (India) i 9 lutego 2016 (Russia). Będą one dostępne na platformach PC, PS4 i Xbox One. Od 9 lutego będzie dostępna także cała trylogia w wersji pudełkowej, zaś 5 kwietnia wszystkie części ukażą się na PS Vita.

Akcja AC Chronicles: India toczy się w 1841 roku, w czasach narastającego napięcia między Imperium Sikhów a Kompanią Wschodnioindyjską. Główny bohater to Arbaaz Mir (z komiksu Brahman), który musi chronić swych przyjaciół i ukochaną, a jednocześnie próbować odzyskać tajemniczy przedmiot, który templariusze skradli asasynom.

W AC Chronicles: Russia przenosimy się do XX-wiecznej Rosji, by pokierować Nikolaiem Orelovem (z komiksów The Fall i The Chain). Bohater chce opuścić szeregi bractwa Asasynów, by wieść spokojne życie wraz z rodziną. Jednakże czeka go jeszcze jedna misja - ukraść pradawny artefakt znajdujący się w domu, gdzie bolszewicy więżą rodzinę cara. Nikolai zostaje tymczasowym ochroniarzem księżniczki Anastazji i musi uciec templariuszom wraz z dziewczyną i artefaktem.

Każdy z epizodów będzie kosztować 9,99 dolara. Będzie je można nabyć także w pakiecie, w cenie 29,99 dolara.


Assassin's Creed Syndicate - Londyn z lotu ptaka

Dodany 15-10-2015, 14:56 przez: Wega, komentarzy: 5

Ubisoft przygotował ciekawy materiał wideo, na którym występuje orzeł - stworzenie bardzo ważne dla serii Assassin's Creed. Orzeł, z przyczepioną kamerą do grzbietu, leci nad Londynem, dzięki czemu możemy dosłownie podziwiać miasto z lotu ptaka.

Jeśli ciekawi was, w jaki sposób powstało powyższe wideo i jak przytwierdzono kamerę, obejrzyjcie materiał zza kulis. Znajdziecie go w rozszerzeniu newsa.


Assassin's Creed Syndicate: Top Hats And Sword Canes

Dodany 07-10-2015, 14:43 przez: Wega, komentarzy: 10

Dziś jest doskonały dzień, by posłuchać muzyki z Assassin's Creed Syndicate. Poniższy utwór, skomponowany przez Austina Wintory'ego, został zatytułowany Top Hats And Sword Canes. Jak Wam się podoba?


Search Engine - XIX-wieczna wyszukiwarka

Dodany 02-10-2015, 16:19 przez: Wega, komentarzy: 13

Search Engine

Ubisoft wystartował z nowym, ciekawym projektem, a mianowicie przygotował Search Engine. Jest to "XIX-wieczna wyszukiwarka internetowa", w której znajdziemy rozmaite artykuły, np. o planach podróży na Księżyc gigantycznymi balonami, przewidywania, jak będzie wyglądał świat do 1980 roku, czy też informacje o wydarzeniach w Londynie, np. o fali kradzieży kieszonkowych albo seryjnym mordercy zabijającym prostytutki.

Jeśli nie macie pomysłu, czego szukać, na stronie Search Engine znajdziecie sugestie, jakie słowa można wypróbować. Wyniki prezentowane są jako linki do krótkich artykułów w gazecie. Na plus należy zaliczyć to, że wszystko jest dostępne w języku polskim. Artykuły są powiązane, oczywiście, z Assassin's Creed Syndicate, zatem w wyszukiwarce próżno szukać informacji o rzeczach, które nie istniały w XIX wieku. Trzeba przyznać, że to ciekawa lektura na weekend, pozwalająca wczuć się w klimat gry.


Assassin's Creed Syndicate - lokacje z gry kontra rzeczywistość

Dodany 01-10-2015, 18:15 przez: Wega, komentarzy: 14

Serwis IGN przygotował wideo, na którym możemy podziwiać kunszt twórców - grafików i osób odpowiedzialnych za modele - którzy starali się jak najwierniej odtworzyć charakterystyczne obiekty znajdujące się w Londynie w Assassin's Creed Syndicate. Wśród nich znalazł się Pałac Westminsterski, Pałac Buckingham, Opactwo Westminsterskie, Trafalgar Square i wiele innych. Warto obejrzeć!

GameSpot również ma nowe wideo - tym razem możemy przyjrzeć się rozgrywce: pierwszy film skupia się na Jacobie, który - jak wiemy - kieruje się filozofią "po co się skradać, jeśli wszyscy zginą, wyjdę po prostu frontowymi drzwiami"; drugie jest poświęcone Evie - mistrzyni skradania się. Oba gameplaye znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22, 23, 24

© 2008 - 2017 zakon-ac.info • there is only ZAC
130
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
 1. FIFA Polonia
 2. Zakon Assassin's Creed
 3. Marvel Comics
 4. Markolf
 5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza