Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 20-10-2018, 18:07

Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Opinie fanów o AC III bez spoilerów
PostNapisane: 10-02-2018, 22:39 
Najemnik
Najemnik
Platforma: PC
Nie wiem czemu ludzie tak narzekają na Connora. Dla mnie ta postać była spoko biorąc pod uwagę co przeżyła (scena śmierci jego matki zawsze wywołuje łzę w moim oku) oraz to gdzie został wychowany. Ktoś powie, że naiwny jest, ale jacy byli rdzenni amerykanie w tamtym okresie? Może właśnie tacy. Jasne, że jest zupełnie inny niż Ezio oraz jego ojciec Haytham, ale dla mnie różnorodność to zawsze plus. Zdecydowanie na plus należy również mu zaliczyć sprawność w walce oraz to jak troszczył się o mieszkańców osady.
W sumie jedyne co mi przychodzi na myśl na minus dla tej części to niepotrzebne wkładanie tam strojów z poprzednich części, które kompletnie nie pasują ani do postaci, ani do czasów przedstawionych w grze. Druga rzecz Connor nawet w dzieciństwie na mapie nie jest oznaczony swoim indiańskim imieniem tylko właśnie jako Connor.

PostNapisane: 19-02-2018, 19:53 
Najemnik
Najemnik
Mnie chodziło o Haythama :) Connora na razie nie ma (dobrze wiedzieć, że w grze będzie dwóch asasynów).

PostNapisane: 23-02-2018, 02:14 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Osobiście uważam AC III za świetną grę. Owszem czasy XVIII-XIX to mój ulubiony okres historyczny, zatem cieszyłem się z Asasyna w tych realiach, choć bałem się że jak w trailerze będziemy niczym terminator przebijać się przez czerwone linie, na szczęście obawy były płonne. Kontry wyglądają zacnie, a jak się je fajnie połączy z ,,żywą tarczą'' to nic mi nie trzeba.
Jedyny zarzut poważny to mam do logiki warunków na pełną synchronizację tzn. po co mam zabijać Grenadiera z powietrza na statku, przy czym nie mogę dać się wykryć?!
Nowy Asasyn, Altair czy Ezio to nie był...i dobrze, bo choć sam uwielbiałem Ezia, to jednak wolałbym aby pozostał wyjątkowy, po za tym Connor był dla mnie interesujący zważywszy na to jak on patrzył na credo, z pozoru zdaje się nijaki, lecz de facto dało się odczuć w nim konflikt: ,, Na tej ziemi stoję rozdarty, część mnie chce walczyć i wygnać obcych. A inna część jest obca.''- jest naiwny, chłodny, ale też są momenty gdy jednak umiem go zrozumieć czy polubić. Moim zdaniem Connor to postać gorzka, która raczej odbiega od tych ,,dobrych'', ,,sprawiedliwych'' Asasynów.

PostNapisane: 05-03-2018, 23:25 
Adept
Adept
AC III było grą ciekawą i wciągającą (prócz misji morskich) oraz niesamowicie przygodową. A co do postaci Connora jest inteligentny i uparty.. :P

Minusem były właśnie misje morskie :? , były bardzo nudnawe i braku chęci sterowania Aquilą. :/
A co do tego okrętu to bardzo fajny. :wink:

Przypominam sobie gdy jak grałem w AC III to tylko z tatą, od początku do końca xDD

A gre oceniam 9/10 :a;):

PostNapisane: 11-04-2018, 13:01 
Najemnik
Najemnik
Na razie gra mnie nie wciągnęła :( Mam zresztą często jakiś dziwny błąd, że mimo ruszania kursorami postać wchodzi w ściany albo kreci się w kółko na obszarze metra kwadratowego.