Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 19-09-2019, 13:17

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Posty: 40 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Assassin's Creed Rogue - pierwszy trailer
PostNapisane: 05-08-2014, 18:05 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Dziwne że nikt tego jeszcze nie wstawił :P

http://forums.ubi.com/showthread.php/90 ... r-(5PM-BST)

Tytuł: Re: Assassin's Creed Rogue - pierwszy trailer
PostNapisane: 05-08-2014, 18:42 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Rozpoznaje ktoś akcent tego gościa?
Ja szczerze mówiąc trochę nie potrafię rozpoznać epoki i miejsca w jakim by się miało dziać to AC. Z jednej strony jest broń palna (taka wyglądająca już na całkiem zaawansowaną (?)), a z drugiej bardzo średniowiecznie wyglądający miecz. Ubranko tez ma trochę dziwne, ale nie ma zbroi, co wskazywałoby na czasy bliższe XVII-XVII wiekowi, ale assassin, którego chce zabić ma strój do złudzenia przypominający ten Altaira.
No chyba, że to w ogóle jakaś metafora jest.

Aczkolwiek chyba jak do tej pory ze wszystkich trailerów AC ten podoba mi się najmniej.

PostNapisane: 05-08-2014, 18:46 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
@Alveaner: akcent wydaję się irlandzki, a jego strój podobny jest do tego jaki znajdujemy w ACIV na Wielkiej Inagui, więc obstawiam na koniec XVII albo początek XVIII wieku.

PostNapisane: 05-08-2014, 19:23 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
Taki "ło" ten trailer - nic specjalnego, ale... żegluga na północnym Atlantyku. Brzmi interesująco. Szczególnie, że bardzo mi owe mroźne klimaty się podobają! Co do akcentu Cormaca ... coś pomiędzy szkockim, a irlandzkim (na pewno nie walijski :P). Z tego co widzę na oficjalnej stronie Ubiszopu, jest już do nabycia pre-order. Z jedną, dość biedną jak na Jubi, kolekcjonerką. Prawdopodobnie Rogue dostępne będzie tylko na PS3 i XBOX 360. Jeśli to by była prawda, to ominie mnie kupno (jak i pewnie wielu innych graczy) pierwszej części AC na PC.

PostNapisane: 05-08-2014, 19:45 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Takie trochę...zaskakujące. Czyli po trochu spełniła się plotka o templariuszu-piracie grasującym po Atlantyku w "Comet". Akcent wydaje się być szkocki, ale co ciekawsze, mam przeczucie że zaczniemy jako Asasyn, a do końca gry pozostaniemy Templariuszem (oj, jakbym tego chciał).

Dodatkowo - wydaje mi się, czy nosi on strój, co go się na Wielkiej Inagui zdobywało? Czyżby akcja działa się pod koniec XVII wieku, a ten strój był pozostałością po tej postaci?

PS: Kolejna gra osadzona w XVIII wieku - instant hejt.

PostNapisane: 05-08-2014, 20:48 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
A więc mamy odwrotność AC4. Wcielamy się w templariusza zabijającego asasynów. Czyli zamiast my wbijać na statek wroga, to asasyni będą wbijać na nasz statek... To chyba najlepsza rzecz na jaką wpadł Ubisoft! Ciekawie czy chodząc sobie po ulicach nagle randomowo będzie mógł wyskoczyć na nas jakiś asasyn, który próbuje nas zabić, z opisów wygląda, że tak.
Cytuj:
Przedstawiamy Assassin's Creed Rogue, najmroczniejszą jak dotąd odsłonę serii Assassin's Creed.
I to brzmi naprawdę super. To chyba pierwsza część poboczna AC, którą w ogóle się zainteresuje i pewnie obejrzę gdzieś na yt. Bo kupić pewnie i tak nie kupię. Chociaż myślę, że pewnie będzie tak jak z Liberation i w końcu wyjdzie na PC.

PostNapisane: 05-08-2014, 20:53 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Raczej na Pc tez będzie, kwestia czasu lub nie, zresztą z tego co zauważyłem to w każdym news na rożnych stronach jest podawane ze na PC tez będzie na 100%, chociaż Ushop mówi nam co innego.

Mroźne klimaty + to co było najlepsze czyli aspekty morskie, wszystko dobrze dobrane i widać ze Shey to taki konkretny protagonista będzie, żaden pseudo Connor, tylko twardy łowca z konkretnym celem wybicia białych braci, jak zostanie dobrze wykonany motyw po drugiej stronie barykady to będzie dobrze.

Jakby tak nasz Shey jeszcze dostał zlecenie na Connora, ouch to już by było wręcz idealnie.

Ostatnio edytowano 05-08-2014, 20:59 przez Tizgar, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 05-08-2014, 21:04 
Adept
Adept
Platforma: PS3
No hejt hejtem ale serio nikt nie zwraca uwagi na te dziwne ni z gruchy ni z pietruchy powtórzone dwa razy dwa zdania? "Powietrze jest nieruchome. A ja jestem łowcą." Brzmi jakby gość miał problemy psychiczne... Może być ciekawie, koniec z cukierkowymi fajnymi bohaterami, będzie lód, paranoja i polowanie! Lubię to! :-)

EDIT:
@up niedawno zapowiedzieli karciankę na iOS, dwie to za dużo :-P A poza tym jest powiedziane że zbroje, forty, statek i Nowy Jork, więc mocno wątpię.

PostNapisane: 05-08-2014, 22:00 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
@Alveaner

Akcja ma się dziać podczas wojny siedmioletniej.

Na mnie pierwszy trailer robi piorunujące wrażenie, czekam na tą grę i u mnie jest górą, względem Unity.
Protagonista jest konkretnie zarysowany już w samym trailerze.

@up, nie chodzi o chorobę psychiczną .. to ma za zadanie "wzmocnić" znaczenie tych słów, i odbiorca tak ma to rozumieć.

Ukazane wydarzenia mają jakoś nawiązywać, do III i IV, fajnie, bo jak tak patrzę, to III, IV i Rogue są osadzone w okresach historycznych, które kocham/

PostNapisane: 05-08-2014, 22:21 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Trzeba by bardziej się w to zagłębić, ale ma to jakiś podtekst. Bankowo powtórzenie drugi raz tych dwóch zdań, jest takim "ugłębieniem" wypowiadanych słów, żeby pokazać, że mają większe znaczenie.

Co do "wyższości" Rogue.

Są już screeny, i jako tako, jeżeli gameplay będzie na poziomie takiej III'jki, to łykam to. Ogólnie uważam, że Rogue będzie lepsze, przynajmniej dla mnie. Wiadomo, że będą bitwy morskie, i zwiedzanie tych mroźnych ziem. To mi wystarcza, bo gameplay'a raczej nie zmienią, coś dodadzą, ale na rewolucję nie liczę.

PostNapisane: 05-08-2014, 22:29 
Adept
Adept
Chodziło mi właśnie o stosunek jednego do drugiego, tym bardziej przy użyciu "A ja (..)" Tak jakby nieruchome powietrze i Shay łowca miały coś wspólnego. Poza tym ten chłodny ton z jakim to wypowiedział pogłębia u mnie wrażenie jakiejś paranoi... Ale powiedzcie, to możliwe, po zdradzie mu się coś pomieszało i gada głupoty. rune ty już na stałe nie Erudito?

PostNapisane: 05-08-2014, 22:37 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Screen'y, by nie robić oddzielnego tematu.

Są za duże, na opcje "Img".

http://imgur.com/a/9P2eI

PostNapisane: 05-08-2014, 22:42 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Według mnie wygląda graficznie jak Assassin's Creed Liberation na PSV.

PostNapisane: 05-08-2014, 22:47 
Adept
Adept
Hmm.. za dużo to na nich nie widać. A tak z innej beczki: Jak myślicie, ta belka na trzecim screenie to jest do synchronizacji pewnie, więc do czego możnaby z niej skoczyć? Kopca śniegu? Siano nie pasuje do takich klimatów, a woda to zamarznięta/lodowata (szok termiczny i śmierć).

PostNapisane: 05-08-2014, 23:39 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
A ma ktoś już jakieś teorie, czemu w logo asasynów jest płomień ? :)

PostNapisane: 05-08-2014, 23:40 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
@Felek: całe morze lub ocean raczej nie zamarznie, więc może będzie tak jak w III w tej misji z wrakiem Octaviusa, że mamy określony czas na wyjście z wody.
@DarthDestruktor: co do stroju to jest to możliwe. Ludzie już screeny porównujące wszędzie wrzucają. :D

PostNapisane: 05-08-2014, 23:44 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
@DeadExit: Nigdy bym się nie spodziewał płomienia w logo asasynów, ale może oznaczać on zapał bractwa w walce, bo jak widać jest wywieszona flaga asasynów, czyli przejmują oni miejsca, nie ukrywając się.

PostNapisane: 06-08-2014, 07:38 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
@ DeadExit - może dlatego, że nasz protagon poluje na Asasynów? "Pali więzy" i inne głębokie określenia.

Wojna siedmioletnia. Nowy York. Polowanie na Asasynów. Tylko mi się wydaje ze zobaczymy czystkę bractwa z ACIII, i ponownie ujrzymy Haythama i Achilesa?

PostNapisane: 06-08-2014, 08:43 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Oj, jak ja bym chciał, by w Rogue poznać więcej tajemnic Haytham'a.

PostNapisane: 06-08-2014, 10:56 
Adept
Adept
@Rocky ale woda będzie lodowata, dlatego napisałem o szoku termicznym. Gdyby wskoczył tak po prostu do zimnej wody groziłaby mu śmierć właśnie od szoku termicznego. Chyba, że postawią na widowiskowość a nie realizm w tej kwestii... Ciekaw jestem czy w Rogue będą te same nowości co w Unity, system schodzenia, ostrze Fantoma i takie tam.

PostNapisane: 06-08-2014, 11:50 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
@ Felek - w misjach polarnych w ACIII jak Connor za długo przebywał w lodowatej wodzie, to bardzo szybko spadał mu pasek życia. Wiec nadzieja jest.

PostNapisane: 06-08-2014, 12:18 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
@Felek: No, by trochę był, bo woda jest dużo cieplejsza od powietrza :P. Ludzie w lodowatej wodzie raczej cierpią z powodu wyziębienia, a nie z powodu samego szoku.

PostNapisane: 06-08-2014, 13:39 
Adept
Adept
No to pewnie będzie tak jak mówi Darth, że pasek synchronizacji będzie się zmniejszał... Ale szkoda, już myślałem, że będzie coś nowego do skakania. Aha, skąd to przeświadczenie, że będziemy templariuszem? Zdradzony asasyn =/= templariusz przecież.

PostNapisane: 06-08-2014, 15:05 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Felek napisał(a):
No to pewnie będzie tak jak mówi Darth, że pasek synchronizacji będzie się zmniejszał... Ale szkoda, już myślałem, że będzie coś nowego do skakania. Aha, skąd to przeświadczenie, że będziemy templariuszem? Zdradzony asasyn =/= templariusz przecież.
http://assassinscreed.ubi.com/pl-PL/gam ... rogue.aspx
Tutaj jest w sumie wszystko napisane, warto sobie poczytać.

PostNapisane: 06-08-2014, 16:41 
Adept
Adept
O, faktycznie padło słowo templariusz... Heh szkoda, a myślałem, że będziemy grać tak pomiędzy dwoma frakcjami.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Posty: 40 1, 2  Następna strona