Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 15-09-2019, 08:19

Autor Wiadomość
 Tytuł: Czego brakuje wam w Assassin's Creed Revelations?
PostNapisane: 19-05-2012, 22:22 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Mi osobiście brakuje misji zabójstw, kurierskich i pobić. Tego co było w 2 i BH. Dlaczego? Czułem się faktycznie że gram asasynem. Szczególnie zabójstwa. Do tego gołębniki ach... miodzio!

PostNapisane: 19-05-2012, 22:44 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Czego brakuje w Revelations? Klimatu Włoch - ostatnio doszedłem do wniosku, że Konstantynopol nie jest taki zły. To Ezio nie pasuje do Konstantynopola. Nie odwrotnie. Czy czegoś jeszcze? Ogólnie w Rev mamy nadmiar wszystkiego, więc trudno cokolwiek wyliczyć.

Tytuł: Re: Czego brakuje wam w Assassin's Creed Revelations?
PostNapisane: 20-05-2012, 00:06 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Najbardziej brakuje mi ,ogolnie w calej serii AC , stopniowania trudnosci. W chwili obecnej ukonczenie gry nie jest zadnym wyzwaniem i trzeba samemu wymyslac sobie rozne utudnienia.

PostNapisane: 20-05-2012, 08:22 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Mi najbardziej brakuje jazdy konnej i większych otwartych lokacji jak było w ACII. No i oczywiście Leonarda.

PostNapisane: 20-05-2012, 11:48 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Zagadek 16. lub ich odpowiednika. Osobnych, różniących się klimatem i zabudową mniejszych miast, zamiast jednego ogromnego. Zadań pobocznych, szczególnie zabójstw, bo zdarzenia losowe to jakaś kpina. Większej roli Desmonda, porównywalnej do poprzedniej odsłony. A bardziej ogólnie - fabuły dorównującej długością części drugiej, a poziomu trudności zbliżonego do pierwszej.

Leonarda w zasadzie mi nie brakuje, bo popsuli go już w Brotherhoodzie, a Yusuf z powodzeniem zajął jego miejsce.

PostNapisane: 20-05-2012, 14:33 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Nesy napisał(a):
[...] a Yusuf z powodzeniem zajął jego miejsce.
Mnie tam jednak szkoda, że postać Yusufa została potraktowana tak... pobocznie. Niby dobry przyjaciel Ezio, ale nie pojawia się zbyt często w późniejszych momentach gry.

Bo, dla porównania, początek, gdy nas oprowadzał po Konstantynopolu, był świetny.

PostNapisane: 05-06-2012, 21:57 
Adept
Adept
Wiecie czego mi brakuje? Templariuszy. Gdy odbijemy wszystkie kryjówki to tak naprawdę tylko Osmanie Nam zostają. Dodatkowo jest za mało misji głównych, za to cała masa pobocznych. Chciałbym aby było więcej misji w których trzeba zlikwidować przeciwnika. W grze jest tyle różnych sposobów zabijania i walki, a tak mało misji, aby móc sie wszystkimi nadelektować. Oczywiście mozna przejść grę drugi i trzeci raz, ale to juz nie to samo jak dla mnie:p

PostNapisane: 26-06-2012, 18:54 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Mi brakuje misji glidii bo te misje, które zlecają mi przypadkowi ludzie (nie wiem jak u was) to wyłącznie przeniesienie skrzynek albo bójka z kimś. Jak powiedział TrueMan, Ezio pasuje do Włoch, miasto jest piękne ale jednak Ezio i Włochy to piękne połączenie. Konia może też mi brakuje ale za to jest ostrze z hakiem. Brakuje mi tego , że nie można już dopłynąć gondolą czy łódką do wybranego miejsca. No i także jak mówi nelo za mało zabójstw ważniejszych osobistości. Oczywiście mamy dużo zabójstw w misjach Mistrzach Asasynów ale to nie jest związane z główną fabułą.

PostNapisane: 26-06-2012, 20:33 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Głównie? Koni i lotni, do których to poczułam sentyment i niestety rozczarowałam się kiedy nie uświadczyłam ich w najnowszej odsłonie AC. Grze brakuje także trudności, wyższego poziomu trudności dokładniej - jest zwyczajnie zbyt łatwa. Może jeszcze jakiś konkretnych charakterów, pokroju właśnie Leonarda oraz ciekawszych, bardziej urozmaiconych lokacji.

PostNapisane: 29-06-2012, 22:27 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Sama się sobie dziwie, ale Revelations to chyba moja ulubiona część. Starość Ezia rekompensuje jego doświadczenie i biegłość w walce, a muszę przyznać że w poprzednich częściach młody, niby sprawny czy zwinny i podrywający wszystko co się rusza Auditore trochę mnie denerwował. Teraz jest w prawdzie poważniejszy, ale humoru dostarcza Yusuf :D
Trzeba przyznać, koni i tych misji gildyjnych trochę brakuje. I więcej nowych broni (nie licząc bomb), bo 'haczyk' przydaje się do wyłącznie do wspinania i szybkiego przemieszczania się po dachach. A tej techniki 'hook and run' użyłam tylko raz, w dodatku przypadkiem ;)
Ale najbardziej w całym świecie brakuje mi Leonarda. Choć Nesy ma racje, co do tego że popsuli go w Brotherhoodzie, nadal uwielbiam całą jego postać i te genialne wynalazki.

PostNapisane: 14-07-2012, 19:57 
Adept
Adept
Mi brakuje Altaira, niby wcielamy się w niego, ale chodzi mi bardziej o otwarty świat. Podroż z Masjafu do Akki lub Jerozolimy. Ja dałbym wspomnienia z okresu, zanim Altair został mistrzem bractwa - przed jedynką.

A mi brakuje poprawnej pisowni. -- Erudito

PostNapisane: 15-08-2012, 02:57 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Cytuj:
Brakuje mi tego , że nie można już dopłynąć gondolą czy łódką do wybranego miejsca.
Jak nie jak tak. Łódki są porozsiewane po portach i można z nich korzystać. Sama tak często robię...W Revelations brakuje mi...hmm, niczego. Jest bardzo fajne, a epizody z Altairem są ciekawe.

PostNapisane: 19-09-2012, 14:21 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Mi najbardziej brakuje zagadek 16

PostNapisane: 24-12-2012, 03:32 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Brakuje mi zagadek 16, jazdy konnej i większych otwartych lokacji jak w ACB. No i oczywiście Leonarda.
Czasami przeciskając się między blokami, wpadając na małe skwery i wbiegając przypadkowo na ściany wspominam duże pola w Assassin's Creed Brotherhood, jazdę konną i niekończące się biegi, które wolałam od podróży tunelami... Szkoda...

PostNapisane: 24-12-2012, 10:15 
Adept
Adept
Mi nie brakuje niczego. Po 2 odsłonach odpocząłem od lawiny pobocznych questów frakcji, wole te z bombami czy mistrza asasynów, to lekkie urozmaicenie. Zagadki 16 zostały zastąpione wpisami w bazie danych w multi, co średnio mi odpowiada. Poza tym wszystko ma swojego odpowiednika z ACB, więc ja nie narzekam. ;)

PostNapisane: 24-12-2012, 10:28 
Najemnik
Najemnik
Platforma: Xbox 360
Mi brokuje głównie jazdy konno a poza tym to niczego a revelations to najlepsza część moim zdaniem.

PostNapisane: 25-12-2012, 17:37 
Adept
Adept
mi Ezio nie pasuje do Konstantynopola ale Yusuf był jedną z moich ulubionych postaci.
Poszukiwanie prawdy przez naszego asasyna jest moim zdaniem głupim motywem przewodnim nie pasuje do niego.
Misje Altaira były dla mnie najlepsze

PostNapisane: 25-12-2012, 17:51 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
konrad_504 napisał(a):
Poszukiwanie prawdy przez naszego asasyna jest moim zdaniem głupim motywem przewodnim nie pasuje do niego.
A moim zdaniem to ciekawa odmiana po dwóch częściach, w których jedynym motywem jego działania była zemsta. Tutaj jest już starszy, mądrzejszy, wiele osiągnął i zaczął zastanawiać się nad pewnymi sprawami. Stał się nieco spokojniejszy i poważniejszy. W Brotherhoodzie strasznie działał mi na nerwy, bo jego beztroska oraz nonszalancja niejako kłóciły się z tym, kim był. Altair przyzwyczaił nas (albo przynajmniej mnie), do większej skrytości, opanowania i tajemniczości w zachowaniu Asasynów. Dlatego zmiany jakie zaszły w Ezio w Revelations oceniam na plus. Chociaż wciąż za nim nie przepadam, a jego głos i akcent doprowadzają mnie do szału.

PostNapisane: 25-12-2012, 17:54 
Adept
Adept
powiedz mi szczerze czy pasuje ci spokojny Ezio który szuka prawdy ku korzyści ogółu??
po 2 i brotherhoodzie nie potrafie sobie tego wyobrazic

PostNapisane: 25-12-2012, 18:22 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Pasuje. Nie pasował mi ten narwany, którego opisałam wcześniej. Poza tym, to normalne, że wraz z wiekiem uspokoił się, zmądrzał. Zrobił, co miał zrobić i zaczął szukać odpowiedzi, spokoju, czy normalnego życia. Nawet we wstępie wspomina, że znużony jest tą walką i poszukuje wiedzy pozostawionej przez Altaira, aby zrozumieć cel walki Asasynów i swoją w nim rolę. W zasadzie, to nawet mnie dziwi, że nie zabrał się za to wcześniej. Szczególnie po ukazaniu mu się Minerwy.

PostNapisane: 25-12-2012, 18:59 
Adept
Adept
mi ten ezio nie przypadl do gustu jest starym dziadem a biega jeszcze lepiej niz w poprzednich czesciach gdyby odrazu pokazali go takiego bez dwojki i brotherhooda to spodobal by mi sie przypomina troche altaira

PostNapisane: 25-12-2012, 19:37 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
konrad_504 napisał(a):
mi ten ezio nie przypadl do gustu jest starym dziadem a biega jeszcze lepiej niz w poprzednich czesciach gdyby odrazu pokazali go takiego bez dwojki i brotherhooda to spodobal by mi sie przypomina troche altaira
50 lat to stary dziad już? Jak na tamte czasy owszem, no ale jeżeli dba się o formę, to nie widzę problemu...

I prosiłbym o znaki interpunkcyjne, bo trudno się czyta.

PostNapisane: 25-12-2012, 19:45 
Adept
Adept
Właśnie tamte czasy powinien leżeć i zdychać

PostNapisane: 25-12-2012, 21:36 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
konrad_504 napisał(a):
Właśnie tamte czasy powinien leżeć i zdychać
To co powiesz na Altaira, który w średniowieczu dożył prawie setki?

PostNapisane: 25-12-2012, 22:08 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
DarthDestruktor napisał(a):
To co powiesz na Altaira, który w średniowieczu dożył prawie setki?
Kolega konrad po prostu nie przykłada zbyt wielkiej wagi do złożoności osobowości bohatera.