Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 19-12-2018, 15:03

Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ścieżka dźwiękowa w Assasin's Creed Revelations
PostNapisane: 29-03-2012, 16:08 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Dokładnie tego samego utworu co jest w grze w Soundtracku nie ma. Jedynie ten początek pasuje. Ale to chyba normalne, bo tak jak w filmach, często utwory są łączone, rzadko jest, że podczas filmu jest odtworzony cały, dokładnie taki jak w soundtracku. A co do tej literówki, to jak czytałem ten tytuł to faktycznie coś mi nie pasowało :D Ale ściągałem cały soundtrack hurtowo do wszystkich części i nawet nie zauważyłem.

Oprócz tych wyeliminowanych, wszystkie pozostałe są całkowicie inne.
Z Soundtracku Revelations mam na kompie 28+28+24 utwory. To wszystkie czy jest ich więcej?

PostNapisane: 29-03-2012, 16:15 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Trzebiat napisał(a):
Z Soundtracku Revelations mam na kompie 28+28+24 utwory. To wszystkie czy jest ich więcej?
Jeszcze są utwory z DLC Lost Archive, których nie ma w soundtracku. Ani, generalnie, nigdzie.
Trzebiat napisał(a):
Jedynie ten początek pasuje.
Niby pasuje, bo jest podobny. Ale to nie jest dokładnie ten sam fragment, jest bardziej rozwlekły i harmonika jest zmieniona.

Okej, żeby nie robić spamu. Jakby ktoś znalazł konkretny utwór, niech napisze w temacie. Sugestie kierujcie mi na PW, będę je "profesjonalnym" (hehe^^) uchem eliminował.

A tymczasem jeszcze przeszperam po jakiś innych forach, może ktoś znalazł, albo wyeksportował muzykę z plików gry.

PostNapisane: 29-03-2012, 16:27 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Nie ma co ale kawał dobrej roboty wykonał Jesper Kyd i Lorne Balfe oraz Orkiesta z Malmo. A utwór Assassin's Creed Theme mistrzostwo niestety nie grałem jeszcze w DLC Last Archive ale kilka utworów z DLC słyszałem na You Tube i trzymają poziom :)

Tytuł: Ścieżka dźwiękowa w Assasin's Creed Revelations
PostNapisane: 29-03-2012, 17:33 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Zdecydowanie jest to początek utworu "You Have Eard Your Rest", jednak w innej wersji, czy też aranżacji. Nie ma jej na oficjalnym soundtracku, ale istnieje i krąży po sieci muzyczny "game rip", który posiada prawie 400 utworów wyciętych bezpośrednio z gry. Podejrzewam, że znalazłoby się wśród nich tą melodię, jednak pliki nie mają tytułów i jest ich na tyle dużo, że nie zdołałam wszystkich ogarnąć. Może w wolnej chwili je przesłucham i coś znajdę. Wtedy dam znać. ; )

Zdecydowanie nie jest, Nesiaczku, zaufaj mi.
I, jak już pisałem wyżej, earned, nie eard.
Dzięki za info o tym gameripie, teraz będę musiał go przesłuchać :)
Optimus Prime ^^

Hmm, w mojej wersji utwór ma w nazwie "eard". Sklepy internetowe (Amazon, iTunes), też podają taką wersję. Specjalnie sprawdzałam przed napisaniem. ;P

Nie ma takiego słowa jak "eard". Zresztą tytuł wziął się ze słów Ezio. You have earned your rest - zasłużyłeś na odpoczynek. Literówki i głupota rozprzestrzeniają się bardzo szybko, wielokrotnie widziałem na tego typu portalach błędy i złe opisy produktów ^^

W takim razie, tylko na Wikii podają poprawną wersję. Bo do tyłu okładki dorwać się nie mogę. (;P) Przy okazji, gdyby ktoś jeszcze był zainteresowany tym utworem, niech da znać. Moja niezawodna, wbudowana wyszukiwarka muzyczna odnalazła go w odmętach winampowej playlisty. Co nie było wcale takie łatwe.

PostNapisane: 09-04-2012, 19:56 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
http://www.youtube.com/watch?v=c7tc0VfZwtk ;) tu są wszystkie

Tytuł: Ścieżka dźwiękowa w Assasin's Creed Revelations
PostNapisane: 13-04-2012, 20:30 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Mój to the Revelation. Naprawdę mi się podoba.

PostNapisane: 13-04-2012, 22:21 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Optimus - track ACR_31 z ripa. Szukam właśnie linka.

Wiem, Nesy to ostatecznie znalazła ^^ - Optimus Prime

Te skrzypce czy tam inne smyczkowe są genialne.

PostNapisane: 17-05-2012, 09:59 
Adept
Adept
Witam, poszukuję utworu z sekwencji pierwszej, misji trzeciej Ostra jazda gdy Ezio podciąga się na linie przywiązanej do powozu kapitana templariuszy

PostNapisane: 07-12-2014, 10:40 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Platforma: PS3
Soundtrack z Revelations jest zdecydowanie moim ulubionym, zwłaszcza utwory: Assassin's Creed Theme, Forum of Ox, Istanbul, Fight or Flight, The Road To Masyaf, Son Of Umar.

PostNapisane: 07-12-2014, 12:29 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
Soundtrack z AC:R również wspominam bardzo dobrze. Utwory są bardzo klimatyczne, mają pazur i przede wszystkim są oryginalne :). Dla mnie perełki to: Scheduled for Deletion, Byznatium (mini arcydziełko :P), Nova Roma, Galata Tower, Labored and Lost oraz AC: R Theme. Soundtrack zawsze był bardzo mocną stroną serii AC, niestety Unity obaliło ten zwyczaj ;/. Tragiczna ścieżka dźwiękowa. Monotonna linia melodyczna, brak wyznaczonego jakiegoś głównego tematu, ogólnie słabo.