Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 17-12-2018, 01:46

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 142 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Assasin's Creed: Embers
PostNapisane: 18-12-2011, 19:55 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Miałem zamiar napisać dokładnie to samo co Ty, Lechu :)
Nie ma opcji, by Ezio został otruty, bo poczułby ukłucie, prawda? A może i poczuł... Tylko dlaczego młodzieniec skinął głową w stronę Ezio, jakby mówił "Tak, Ezio. Ty umierasz." Bardziej mi on pasuje jako symbol śmierci.

A tym bardziej nawet motyw takiej zbrodni pozostawałby bezsensowny. Cóż, swoją karierę Auditore zakończył, prawda?

Tytuł: Re: Assasin's Creed: Embers
PostNapisane: 18-12-2011, 20:21 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Nie Lechu, właśnie to nie jest szurnięcie, też tak myślałem na początku, ale szurnięcie brzmi zupełnie inaczej.

PostNapisane: 18-12-2011, 23:11 
Najemnik
Najemnik
Mi z tego względu śmierć nie pasuje że temat rozmowy zaczyna się o kobietach, to chyba nie jest styl śmierci. Głos przypomina mi szurnięciem nogi ale ja jestem za tym że to była trucizna, widać że Ezio skrzywił minę i podniósł rękę w stronę ramienia tzn ja tak to widzę

PostNapisane: 19-12-2011, 09:06 
Adept
Adept
przecież jest wyjaśnienie napisane kto to był wiec nie rozumiem po co te kolejne teorie spiskowe "a może on został otruty ? " ... omg.

Alegoria do młodości Ezio w postaci tego typka i tyle na ten temat moim zdaniem.

link do filmu jak by ktoś szukał:
http://videobb.com/watch_video.php?v=AlMFBmPal3z3

PostNapisane: 19-12-2011, 13:00 
Żołnierz
Żołnierz
Z Was są łowcy spisków jak z... (sami sobie dośpiewajcie).
Przewińcie sobie filmik do 17 minuty 30 sekundy. I co? Pierwszy objaw tego co ma nastąpić.

PostNapisane: 19-12-2011, 14:51 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Platforma: PS3
endriu napisał(a):
przecież jest wyjaśnienie napisane kto to był wiec nie rozumiem po co te kolejne teorie spiskowe "a może on został otruty ? " ... omg.Alegoria do młodości Ezio w postaci tego typka i tyle na ten temat moim zdaniem.
Ri-No napisał(a):
Z Was są łowcy spisków jak z... (sami sobie dośpiewajcie).Przewińcie sobie filmik do 17 minuty 30 sekundy. I co? Pierwszy objaw tego co ma nastąpić.
Ja :facepalm: wiecie co? To nie jest ładnie tak innym ubliżać, dlatego, że widzą fakty. Alegoria do młodego Ezia? Tak, młody Ezio z pewnością miał uśmiech jak szarlatan, i symbol templariuszy na ręce. Tak. Napewno.
Gdzie niby jest wyjaśnienienie odnośnie "tego typka"?
:facepalm:

PostNapisane: 19-12-2011, 15:38 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Tutaj raczej chodzi o nawiązanie do Ezio poprzez tematykę związaną z kobietami, ale co tam... ^^

PostNapisane: 19-12-2011, 16:26 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Cytuj:
przecież jest wyjaśnienie napisane kto to był wiec nie rozumiem po co te kolejne teorie spiskowe "a może on został otruty ? " ... omg.

Alegoria do młodości Ezio w postaci tego typka i tyle na ten temat moim zdaniem.

link do filmu jak by ktoś szukał:
http://videobb.com/watch_video.php?v=AlMFBmPal3z3
Żal mi Ciebie...
Cytuj:
Z Was są łowcy spisków jak z... (sami sobie dośpiewajcie).
Przewińcie sobie filmik do 17 minuty 30 sekundy. I co? Pierwszy objaw tego co ma nastąpić.
I Ciebie.
Skoro nie widzicie faktów w postaci symbolu Templariuszy, karwasza czy choćby tego dźwięku, który może być dźwiękiem wysuwanego ostrza z trucizną, to... Jak najszybciej do okulisty i laryngologa.

Żal przez "ż", oraz pohamuj się z takimi komentarzami - Optimus Prime

Ostatnio edytowano 19-12-2011, 17:45 przez Braveheart, łącznie edytowano 3 razy

PostNapisane: 19-12-2011, 17:06 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
filmik troche smutny! Ezio umiera a tyle zdarzeń przeżyliśmy wraz z nim! Lecz domyślam się ,że być może będzie 5 część ale głównym bohaterem będzie Shao Yun! I czy was też ciekawi co Ezio dał jej w tej skrzyneczce? Ja się domyślam ale chciałabym wiedzieć też wasze domyślenia :)

PostNapisane: 19-12-2011, 17:54 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Shoa Yun nie jest przodkiem Desmonda i nie może być bohaterką, bo mówiąc "5 część" miałaś na myśli Assassin's Creed III, nie?

PostNapisane: 19-12-2011, 18:18 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Noxb.
No ale możemy mieć nadzieję, albo snuć domysły, że gdy już skończą wątek Desmonda, to ona będzie bohaterką AC X. :P

PostNapisane: 19-12-2011, 19:49 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Koleś który się dosiadł był z pewnością templariuszem. Karwasz z krzyżem na przedramieniu.Chyba nawet na podanym zbliżeniu widać czubek ostrza.W czasie 18:33 słychać metaliczny dźwięk wysunięcia ostrza,a potem lekkie dźgniecie po dwóch sekundach.Poza tym gdy Ezio zacisną zęby i odwrócił się w stronę faceta on nie zareagował tylko nadal się uśmiechał.No i gdy nasz staruszek zrozumiał co się stało on przytakną po czym w słowach "Odpocznij" oddalił się jak gdyby nigdy nic.

Jak dla Mnie było to świetne zakończenie.Co do Yun to wątpię by kontynuowano grę po AC3. Prędzej zrobią komiks o niej chociaż nikt nie wie co Ubi postanowi dalej.

PostNapisane: 19-12-2011, 21:13 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Serial animowany wykonany w stylu Embers byłby całkiem interesujący.
"Kórliki" niedługo "rozdziewiczą" Ubi na tym poletku, więc jeśli osiągną sukces to kolejne seriale (animowane) też mogłyby się ukazać. ;P

PostNapisane: 19-12-2011, 23:27 
Żołnierz
Żołnierz
@ Mireknycz, Braveheart. Nikomu nie chciałem ubliżać, a raczej chciałem uniknąć podawania pewnego nazwiska które mi się ze spiskami od jakiegoś czasu kojarzy.

A teraz do rzeczy. Facet z Ubi mówi że to nie jest templariusz. Ezio dzień wcześniej łapie się za serce, bez żadnej trucizny, krótko przed śmiercią czuje się źle, dlatego rodzina sadza go na ławce.
Mnie to wystarczy aby zinterpretować zakończenie.
A ten wasz "templariusz" jest po części tak cyniczny jak był Ezio w początkach "dwójki" zatem on rzeczywiście może w nim widzieć coś z młodego siebie, stąd takie zdziwienie. A dźwięk. Wiecie co, jakbyście nie zasugerowali że to dźwięk ostrza, to by mi się za Chiny nie skojarzył.

Ale cóż każdy może interpretować końcówkę jak chce. Nie mniej są pewne fakty które przemawiają za zwykłym zawałem.

EDIT. A skąd templariusze mieliby wiedzę jak zbudować ukryte ostrze?
Posługiwał się nim tylko Ezio i pozostawił w Masjafie, w zamknięte w krypcie.
Nic nie wiemy o tym żeby dobrali się do kodeksu.

PostNapisane: 19-12-2011, 23:51 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Ri-No napisał(a):
A skąd templariusze mieliby wiedzę jak zbudować ukryte ostrze?
Popieram. Leonardo współpracował z Cezarem, lecz współpraca ta polegała jedynie na opracowaniu planów machin wojennych. Da Vinci nie przepisał nigdzie planów zbudowania ostrza z trucizną, a oryginały... Zostały w Monterigionni, ale wątpię, by Cezar zaprzątał sobie głowę fragmentami kodeksu (wiemy z plików agentów w multi Revelations, że Borgia zatracili prawdziwy cel Templariuszy i martwili się o swój nos, a nie sprawę zakonu). Tak więc mało prawdopodobne jest by takie ostrze trafiło w ręce Templariuszy, zwłaszcza, że nawet uczniowie Ezio nie używali wszystkich bajerów, które posiadał ich Mendor.

PostNapisane: 20-12-2011, 00:03 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
A tego krzyzyka na rece tez nie widzicie? -,-

PostNapisane: 20-12-2011, 01:48 
Żołnierz
Żołnierz
Dobra powiedzmy że to ktoś powiązany z templariuszami i przypadkiem usiadł koło Ezio, ale dla niego był on zwykłym nieznajomym i tyle, nie żadnym asasynem.

Ostatnio edytowano 20-12-2011, 09:20 przez Ri-No, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 20-12-2011, 02:23 
Najemnik
Najemnik
Oj Ri-No jeżeli wiadomo że to templariusz to Ubisoft bez powodu by go tam nie zamieściło. Z resztą Ubi może nie mówić prawdę o nim jeżeli planują coś dodać na temat historii Ezio i jego śmierci żeby nie zrobić "mega" spoiler. Może to nie jest koniecznie ukryte ostrze z trucizną ale na pewno używali jakiś innych urządzeń na podawanie trucizny celom i dziwne jakby templariusze albo inni nie znali takich technik. Karwasz, logo templariuszy, dziwny typ z blizną no i te niewyjaśnione dźwięki jak dla mnie to nie jest zwykły zbieg okoliczności

PostNapisane: 20-12-2011, 09:04 
Adept
Adept
Ri-No napisał(a):
A teraz do rzeczy. Facet z Ubi mówi że to nie jest templariusz. Ezio dzień wcześniej łapie się za serce, bez żadnej trucizny, krótko przed śmiercią czuje się źle, dlatego rodzina sadza go na ławce.
Mnie to wystarczy aby zinterpretować zakończenie.
A ten wasz "templariusz" jest po części tak cyniczny jak był Ezio w początkach "dwójki" zatem on rzeczywiście może w nim widzieć coś z młodego siebie, stąd takie zdziwienie. A dźwięk. Wiecie co, jakbyście nie zasugerowali że to dźwięk ostrza, to by mi się za Chiny nie skojarzył.

Ale cóż każdy może interpretować końcówkę jak chce. Nie mniej są pewne fakty które przemawiają za zwykłym zawałem.

EDIT. A skąd templariusze mieliby wiedzę jak zbudować ukryte ostrze?
Posługiwał się nim tylko Ezio i pozostawił w Masjafie, w zamknięte w krypcie.
Nic nie wiemy o tym żeby dobrali się do kodeksu.
Zgadzam się.
I nie zycze sobie tekstów typu: "żal mi Ciebie". thx.

A co do krzyża templariuszy to jest on bardzo małej wielkości i sądzę że Ubi umiescili go tam specjalnie zeby nam graczom dac taką MEGA rozkminę ;)

PostNapisane: 20-12-2011, 17:29 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Właśnie Ubi to lubi :D
Zamieszczają coś w przeróżnych materiałach. Coś, co można rozszyfrować lub znaleźć. Czy w Embers jest tak samo? Prawdopodobnie tak.

PostNapisane: 20-12-2011, 18:19 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
endriu napisał(a):
A co do krzyża templariuszy to jest on bardzo małej wielkości i sądzę że Ubi umiescili go tam specjalnie
Czyli, że przypadkiem? -.-

endriu napisał(a):
nie zycze sobie tekstów typu: "żal mi Ciebie
Tia, ale o innym piszesz "omg"...Na forum panuje wolność słowa, więc możesz sobie nie życzyć... To, że Brave napisał, że mu was żal, to nie jest nic obraźliwego. Napisał tak bo żal mu waszego negowania oczywistych faktów. Nikt teorii spiskowych nie robi.

Uważałem, że to zwykły przechodzień/śmierć. Ale po tym krzyżyku i zarękawiu nie widzę innej pcji niż to, że to Templariusz.

Jest bardzo duża różnica pomiędzy rzuconym w przestrzeń "omg", a skierowanym bezpośrednio "żal mi cię". A obrażanie kogoś nie kwalifikuje się pod wolność słowa, więc zastanów się, zanim coś walniesz =.=
Optimus Prime

PostNapisane: 20-12-2011, 21:22 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
Sądząc po mimice tego gościa, gdy dotknął Ezia w rękę zdaje się odczytać z jego twarzy "tak zaraz umrzesz". Uważam, że nie był to zwykły przechodzień. Przecież Ezio zabił w swoim życiu tylu templariuszy, którzy mieli też swoje rodziny itd. Następne pokolenie 'Panów z czerwonym krzyżem' pewnie planowało jakiś rewanż za zabicie ich ojca/mentora/przełożonego. W końcu jakby nie patrząc większość zabitych templariuszy mieli wysokie stanowisko społeczne.

PostNapisane: 21-12-2011, 23:00 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Nie wiem może ślepnę, ale za cholerę nie mogę się dopatrzeć tam żadnego krzyża ( u tego gościa)

PostNapisane: 21-12-2011, 23:06 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
A widziałeś to:

http://imageshack.us/photo/my-images/861/embers1.jpg/
?

PostNapisane: 22-12-2011, 18:19 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
A no rzeczywiście :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 142 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona