Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 17-11-2018, 04:05

Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z assassin's creed revelations gold edition
PostNapisane: 06-02-2018, 16:36 
Nowy rekrut
Nowy rekrut
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Witam.

Ostatnim czasie na pewnej (powszechnej stronie) kupiłem klucz do gry assassin's creed revelations wraz z wszystkimi dlc. Okazało się że wystąpił pewien problem a mianowicie w rozgrywce single pokazuje mi tak jakbym nie miał żadnego dodatku. Jeśli natomiast uruchamiam rozgrywkę multi to mam odblokowane wszystkie postacie oraz mapy z dlc. Kompletnie nie rozumiem gdzie może leżeć problem. Próbowałem już od nowa instalować gre lecz to nie pomaga. Pisałem do supporta ubi lecz odpisali mi iż nie mogą mi pomóc ponieważ gra nie została tak jakby zakupiona u nich i nie ponoszą oni za to odpowiedzialności. Próbowałem również wpisywać klucz w grze tam gdzie można odblokować dlc lecz wyskoczył mi komunikat że klucz jest już w użyciu. Prosił bym o pomoc lub ewentualne pomysły dotyczące rozwiązania tego problemu. (Mam już równierz zrobine 96% więc szkoda było by stracić :) )

Tytuł: Re: Problem z assassin's creed revelations gold edition
PostNapisane: 06-02-2018, 17:57 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Dla mnie masz tylko jedną opcję – napisać do supportu strony, która Ci ten klucz sprzedała. Upewnij się też, że to na pewno była wersja ze wszystkimi dodatkami, a nie np. z dodatkami z multi.