Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 15-09-2019, 08:11

Autor Wiadomość
 Tytuł: Nie sądzę, żeby Assassin's Creed II był tak wspaniały, jak m
PostNapisane: 27-04-2019, 13:28 
Adept
Adept
Platforma: PS4
Na początek nie zrozumcie mnie źle, nie sądzę, żeby ACII było złą grą, wcale nie, zrewolucjonizowało to serię z funkcjami takimi jak walka z ukrytymi ostrzami, podwójne zabójstwa, bomby dymne, zbieracze broni przeciwnika, większe środowiska i lepsze opowiadanie historii.

Ale jako gra, jako gra wideo, Assassin's Creed II zawiózł mnie na pieprzoną ścianę.
I niestety zrobiło to częściej niż mnie zachwyciło.

Wiem, że prawdopodobnie jestem tutaj w jakiejś mniejszości, ale myślę, że nasze wspomnienia z tej gry są zabarwione nostalgią za „kontynuacją najbardziej oryginalnego IP Ubisoftu”. https://scrabblewordfinder.vip/ https://www.applock.ooo/ https://www.7zip.vip/

Grając w późniejsze gry z serii takich jak AC 3, Rogue lub Syndicate, nie mogę się powstrzymać od odczuwania, że ​​gdyby te gry miały miejsce, gdy AC II zrobiły (może zamiast tego), byłyby lepiej odebrane.

Być może nasze oczekiwania co do kontynuacji były nieco niskie, ale powolna i niezgrabna walka, wspinaczka na buggy (kiedy to było cholernie przerażające) okropny wymuszony skradanie się, irytujący system punktów kontrolnych, który wykręcił wielu absolwentów ze 100% zabawy i bipolarna, frustrująca walka; wszystko sprowadza tę grę znacznie poniżej standardu ustawionego w nowszych tytułach AC (pamiętaj, dla celów tego postu, nie biorę pod uwagę Odyssey i Origins na liście). A to jeszcze przed wspomnieniem miażdżących dusz sekwencji pamięci, które mają wykonujesz bezsensowne zadania, powtarzające się zadania lub zbyt trudne zadania, które są obowiązkowe.

Na szczycie jest walka z Borgią, która była cholernie bolesna do wykonania, nie trudna, tylko gówno ...

W każdym razie, co wszyscy myślicie, czy jestem zbyt surowy?

Ostatnio edytowano 27-04-2019, 20:50 przez michealgimies, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: Re: Nie sądzę, żeby Assassin's Creed II był tak wspaniały, j
PostNapisane: 27-04-2019, 15:24 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Platforma: PC
michealgimies napisał(a):
A to jeszcze przed wspomnieniem miażdżących dusz sekwencji pamięci, które mają wykonujesz bezsensowne zadania, powtarzające się zadania lub zbyt trudne zadania, które są obowiązkowe.
Że co? Co za sekwencje pamięci? Parę miesięcy temu grałem w AC II i nie mam pojęcia, o czym mowa.

I jedno pytanie, czy ten post był najpierw napisany w innym języku (angielskim), a potem przerzucony na polski w Google tłumaczu?

Tytuł: Re: Nie sądzę, żeby Assassin's Creed II był tak wspaniały, j
PostNapisane: 29-04-2019, 12:20 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Platforma: PS3
Ja wczoraj skończyłam AC2 aby sobie odświeżyć serię i też nie mam pojęcia co autor miał na myśli pisząc to. Chyba już lepiej byłoby jakby wkleił to w oryginale, a nie tłumaczeniu bo tego się czytać nie da, a tak to można by było coś zrozumieć ;)

A jeżeli chodzi o "sekwencje pamięci" to może tu odnosi się do jedynki. Ale jest to tak pogmatwane, że trzeba tłumacza :P