Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 17-12-2018, 01:44

Autor Wiadomość
 Tytuł: Bloodlines - pomoc z misją [PSP]
PostNapisane: 26-06-2010, 15:37 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Sprawiłam sobie grę na PSP i mam straszny problem z misją, gdzie eskortujemy palankin. 2 częśc misji dokładnie.
Likwidując strażników radzę sobie dobrze. Kiedy zostaje ostatni strażnik - przy samej bramie - zaczyna się problem. Kiedy tylko go zabiję mam informację "mission failed". Próbowałam np. iść tylko kilka kroków przed palankinem, zabijać wszystkich najszybciej jak się da (wracając tylko na cut-scene i mieszcząc się w czasie).

Oczywiście że byłam wykrywana, bo jak tu walczyć z 4-5 osobami będąc anonimowym, ale nie było o tym mowy w misji. Czy ktoś wie, co mogłam zrobić nie tak?

Ostatnio edytowano 29-06-2010, 07:55 przez wampi, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: Re: Bloodlines - pomoc z misją [PSP]
PostNapisane: 28-06-2010, 09:33 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Bloodlines nie Brotherhood.
Ja grałem w bloodlnes'a ale osobiście nie pamiętam dokładnie szczegółów tej misji ale potwierdzam że była taka.
Sorry ale nie mogę ci pomóc :(

Jeśli nie możesz pomóc, to po co piszesz? - Optimus

Tytuł: Re: Bloodlines - pomoc z misją [PSP]
PostNapisane: 28-06-2010, 12:39 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Najprościej będzie poszukać na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=MtDFy7UPlFU - to jest link do części 1, poszukaj dalej misji z palankinem.

Tytuł: Bloodlines - pomoc z misją [PSP]
PostNapisane: 25-02-2011, 01:27 
Adept
Adept
W zadaniu z eskorta musisz pamietac o Pieciu Przykazaniach Pomyslnego Przejscia Zadania z Eskorta. :a^^:
    PPPP ZzE:
  • zabijaj wszystkich templariuszy oznaczonych na mapie
  • biegaj po dachach i staraj sie nie wdawac w niepotrzebne konflikty
  • wartownikow zabijaj nozami do rzucania (warto zainwestowac w upgrade w/w) badz ciosem ukrytym ostrzem, z wyskoku (sprint w strone przeciwnika + atak) dwa przytoczone sposoby zapewniaja eliminacje oponentow, zanim zdaza zareagowac ;)
  • zawsze wracaj do palankinu po zatrzymaniu go przez straz, wtedy wpadnij w grupe straznikow i szybko pozabijaj ich mieczem (najskuteczniejsze beda kombinacje ciosow, na kontry nie ma czasu|jak i tak sie nie wyrabiasz, to zakup ulepszenia do miecza)
  • pamietaj, spiesz sie rozsadnie - nawet jak wystrzelisz kilometr przed palankin i pozabijasz wszystkich to nic Ci to nie da bo palankin tak czy siak bedzie 'teleportowal' sie do Ciebie co kilka morderstw (co uruchamia cut-scenki z zatrzymaniem)

Widze, ze portal nie ma jeszcze solucji AC:BL, postaram sie natrzaskac jakas wartosciowa - krok po kroku, z opisem rozmieszczenia monet etc. :a;P:

Edit: No tak, wniosek. Zapomnialem o wniosku tej calej paplaniny - w Twoim przypadku zabicie felernego straznika przy bramie nozem do rzucania powinno rozwiazac caly problem. Reszta to tak profilaktycznie. ;)