Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 20-06-2019, 15:47

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 199 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dlaczego zainteresował was AC?
PostNapisane: 16-04-2011, 18:52 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Ja dostałam zgraną płytkę od kolegi, ale gra nie chciała u mnie pójść (słaby komputer) więc ją odłożyłam na 2-3 miesiące. Kupiłam sobie w końcu nowy komputer i żeby przetestować wzięłam pierwszą grę, która na moim poprzednim staruszku pójść nie chciała. No i się zakochałam.
Od razu popędziłam kupić oryginalną wersję i... wzięłam wolne aby grać bez przerwy :D

edit: przypomniało mi się coś. Kiedyś na stronie włączył mi się klip z gameplayem, ale wyłączyłam go nie wiedząc, co to za gra. Tylko zapamiętałam gościa w białej kiecce :)

Tytuł: Re: Dlaczego zainteresował was AC?
PostNapisane: 16-04-2011, 23:45 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Ja przeczytałem o niej w CDA, od razu spodobały mi się te klimaty i możliwość, więc następnego dnia sobie kupiłem :D.

PostNapisane: 17-04-2011, 11:42 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Hehe mój kumpel miał urodziny i jego ojciec powiedział że mu kupi grę jaką bedzię chciał. Wybrał on AC ponieważ spodobała mu się okładka i ten krótki opis . Nagle okazało się że u niego nie działa więc spytałem go czy mi pożyczy . Oczywiście się zgodził , zainstalowałem grę i odrazu zacząłem grać .AC tak mi się bardzo spodobał że nie mogłem się oderwać . Po wygraniu całej gry czekałem z niecierpliwością na AC2 .

PostNapisane: 17-04-2011, 13:46 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
W moim przypadku może to byc historia trochę dłuższa, zaczęło się tak...:

Miałem w SCC (pewno centrum handlowe na śląsku chyba zresztą największe) małe urodzinki w małym gronie, było to więc 26 września 2008 gdy obchodziłem 12 urodziny. Po wszystkichprzełaże niach SCC z lewa na prawo, wzdłuż i wszerz poszedłem z kasą z urodzin do Saturna, oglądam nowe gry, patrzę i mówię sobie w myślach coś w stylu: "O, Assassin's Creed, jakaś nowa gierka, zobaczymy czy jest dobra"...

Po przyjściu do domu i zainstalowaniu tej jakże wspaniałej gry wsiąknąłem w świat pierwszego AC do połowy ocy (Bogu dzęki że to był piątek xD), doszedłem do bloku pamięci, w którym trzeba zabiłem Jubaira i chyba nie umiałem zrobić tego zadania więc odpuściłem z AC...

Na początku 2009 roku znowu sięgnąłem na półkę po pudełko z AC i przeszedłem całe (Choć cholernie się męczyłem przy walce z Robertem :P ) i po przejściu gry pomyślałem: "Co dalej?". Przez cały rok spekuloaliśmy z kolegą że AC 2 będzie znowu o Altairze, potem przestaliśmy i czekaliśmy na informacje. To że wychodzi AC 2, dowiedziałem się dość nietypowo....

Klimatyczny, listopadowy wieczorek 2009 roku, przelatuję po kanałach w TV, aż tu nagle wbiłem na Canal +, a tam leci jakiś ASSASSIN'S CREED: RENESANS! Szczęka mi opadla, niestety to była końcówka, ale myślę sobie "Czyżby jakaś kontynuacja?", poszperałem w internecie i właśnie tak się dowiedziałem że AC 2 będzie z innym protagonistą, BA że będzie osadzony w epoce Renesansu i to we WŁOSZECH!!! No nie ukrywam, że byłem zdziwiony, aczkolwiek byłem strasznie ciekaw i zamówiłem pre-order na PC, 4 grudnia siedząc w szkolę myślałem sobię "Cholera, dziś konsolowcy dostaną AC 2, a my czekać do MARCA!?!?!? F*CK"

W Styczniu nie wytrzyma łem i kupiłem sobie na xboxa, przeszedłem i wrażenie takie: "Gra, fabuła i nowe możliwości są super, ale w sumie to szkoda żee wycięli te 2 sekwencje". Parę dni po premierze na PC chodzimy z Mamą po Saturnie i moja Mama ogląda AC 2 na PC, z tyłu pisze że są te 2 dodatkowe sekwencje i sam się zdziwiłem bo moją Mamę aż tak wciągnęło AC, że kupiła wersję PC żeby zobaczyć te 2 sekwencje (wiem miałem zamówiony preorder, ale okazało się że to była tylko angielska wersja, a nie chciałem się babrać w mikropłatności na xboxie).

Swego czasu jakoś miesiąc przed premierą AC 2 na PC zacząłem codziennie wchodzić na stronę http://www.cd-action.pl i sprawdzać wszystkie nowe wiadomości ze świata gier. W maju pojawiły się jeszcze male przecieki że następna część ponownie zabierze nas w czasy Renesanus i będzie nosić podtytuł Brotherhood... No i 14 czerwca (na dzień przed E3) ujrzałem ten pierwszy trailer i byłem zachwycony, bardziej byłem zachwycony że premiera w 2010tym! Zamówiłem więc edycję Codex na PS3, śledziłem dalej newsy, gra przyszła, przeszedłem i bylem pod ogromnym wrażeniem WSZYSTKIEGO w tej grze, aczkolwiek byłem rozczarowany zakończeniem... Kilka dni po premierze Ubi oświadczył że jednak AC 3 ukaże się w 2011 roku, a już w maju (ZA MIESIĄC!!!) zostanie oficjalnie zapowiedziany wraz z kilkoma informacjami na temat gry, kupiłem potem wersję na PC, gram i czekam do maja na zapowiedź, no i do końca roku, aż ukaże się kolejna część z serii ASSASSIN'S CREED!

P.S. Dziękuję wszystkim, którzy przeczytali moje wypociny :D

PostNapisane: 17-04-2011, 17:05 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Czy to już pewne, że pod koniec 2011 wyjdzie AC III?
Było w ogóle gdzieś o tym mówione?
Bo jeśli tak to jestem nieco zdenerwowany - wolałbym gdyby przysiedli nad AC III z dwa lata, żebyśmy dostali naprawdę wspaniałą fabułę. Bo osobiście uważam, że fabuła w Brotherhoodzie jest dziwna, bardzo dziwna!

PostNapisane: 17-04-2011, 18:40 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
No wiesz... Ekhm... Ubisoft to osobiście oświadczył już kilka dni po premierze konsolowej AC: Brotherhood oświadczył że AC 3 wyjdzie w tym roku, a zostanie zapowiedziany w maju, wszystkie serwisy poświęcone grom pisały o tym, nawet ZAC...

Tu masz parę linków z tą informacją:

News z ZAC: http://www.zakon-ac.info/newsy-n-311
News napisany przez CD-Action: http://www.cdaction.pl/news-16258/ubisoft-w-przyszlym-roku-bedzie-kolejny-duzy-assassins-creed.html

PostNapisane: 17-04-2011, 21:56 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
W listopadzie to mnie jeszcze na ZAC nie było, a starych newsów przeglądać próbowałem tylko raz, ale mi się odechciało.

W każdym razie wszystko w AC jest w porządku - tylko niech coś zrobią z fabułą... ;D

PostNapisane: 18-04-2011, 22:12 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
To moja krótka historia:
Chciałem sobie od kumpla załatwić grę Prototype, niestety okazało się przy instalacji u mnie że gra jest rozwalona. Jakiś tydzień później pojechałem do koleżanki po lekcje. Siedzę sobie i gadam z nią i patrze się na monitor PC, a tam ikonka AC. Zacząłem gadać z jej bratem. Okazało się że młody ma oryginała i mi go pożyczy bo nie lubi takich gier. Pomyślałem że będzie zastępsto za Prototype. Jakiś czas później zagrałem w Prototype i stwierdziłem że gra do jakiś dobrych nie zależy, ale za to w AC się zakochałem.
Kilka tygodni później (Wielkanoc 2009) odkupiłem od tego kolegi AC za 30 zł :D Premierówkę.
To jedna z lepszych transakcji jakie odbyłem :D

PostNapisane: 26-04-2011, 02:34 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
1.Na co patrzyłem to grafika i takie tam pierduły.
2.Jak zacząłem grać bardzo mnie wciągnęło.
3.A najbardziej to ze sama gra była dla mnie wielką zagadką.
Pozdrawiam.
John.

PostNapisane: 26-08-2011, 19:34 
Adept
Adept
No wiecie, ale macie dylemat. No dobre recenzje, zainteresowanie graczy i ogólnie słyszałem, że swojego czasu miało najlepszą grafikę.

Proszę bardziej dbać o pisownię w postach. — Iskra

PostNapisane: 26-08-2011, 20:50 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
U mnie się zaczęło od chwili, kiedy przypadkowo trafiłam na piosenkę z urywkami AC w tle (było to "Hell" Disturbed, o ile pamięć mnie nie myli). Zainteresowała mnie ta gra (z tą różnicą, że było to dwa lata po premierze :P), więc na "maślane oczy" wzięłam swojego tatę do sklepu i go namówiłam na kupno Assassins Creed. Oczywiście granie mnie wciągnęło i już tak mi zostało :P.

PostNapisane: 26-08-2011, 21:00 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Pierwszy AC, to najbardziej wciągająca gra z serii. Świadczy o tym to, że ukończyłem go już... 8 razy. Przy czym AC2 3 razy i AC:Bh raz. Teraz walczę po raz drugi z Bh.

PostNapisane: 26-08-2011, 21:11 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Ja nie pamiętam, ile razy go ukończyłam (na pewno dużo), ale zamiast wypełniać misję, to jeździłam na koniach, robiłam istne rozboje wśród strażników w Królestwie i biegałam po miastach :P. Tymi aspektami byłam zachwycona - gorzej było z powtarzalnością misji :P.
Bardzo też podobało mi się ściganie Templariuszy : D.

PostNapisane: 01-09-2011, 12:58 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
U mnie historia z AC jest dosyć nietypowa. Otóż studio Ubisoft zawsze sobie ceniłem przez serię Rayman(do dziś ją zresztą lubię, chociaż chyba 4 lata temu ostatnio w jakiegoś grałem). Kumpel mi dużo opowiadał o Prince of Persia jakie to fajne efektowne etc., ale nie mógł kupić bo mu rodzice nie pozwalali. Wakacje 2006 rodzice zakładają mi w domu internet i myślę - czas zrobić pierwsze zakupy. Do koszyka trafiło The World of Prince of Persia. Gry mi się bardzo podobały, mimo iż kupiłem je, żeby wkurzyć kumpla. Potem szukałem informacji o nowych Prince'ach jednak nie mogłem nic znaleźć. Trafiłem na jakieś info o AC, jednak szybko ominąłem, bo mnie to nie interesowało. Z tego powodu, że od 2007 roku zbieram CDA, to często jest mam przy ubikacji, żeby się czymś zająć w dłuższych momentach. Tak przelatuje jeden numer i widzę napis Assassin's Creed. Przeczytałem i myślę, że będzie fajne. Niestety, ale komp ledwo ciągnął PoP Dwa Trony, to o AC nawet nie myślałem na poważnie. Pogadałem z kumplem o grze i w sumie na dłuższy czas skończyła się moja przygoda z AC. W okolicach premiery AC na PC, kumpel dostał nowy komputer. Przypomnieliśmy sobie wtedy o serii AC i znajomy postanowił sobie ją kupić. Wszystko pięknie, fajnie było i się przyznam, że stała się dla mnie kolejną marką w którą musiałem zagrać. Potem pożyczyłem od kumpla AC(no gdy sobie nowego kompa kupiłem), po pewnym czasie nawet sam kupiłem, ale dosyć szybko sprzedałem, bo uznałem że gra jest zbyt monotonna, żebym do niej wracał, potem wziąłem od znajomego pirata AC II, a dziś jestem szczęśliwym posiadaczem AC II i ACB na PC w wersji oryginalnych. Przyznam, nie spodziewałem się tego, że kiedykolwiek kupię jakąś grę z AC. Myślałem, że będę żerował na kumplu, co wtedy chciał wywołać na mnie zazdrość kupując sobie AC(dodam, że to kumpel któremu ja robiłem na złość z PoP, a ten od AC to inne osoby), jednak on do dziś nie kupił żadnego AC, bo stwierdził, że gry są pewnie tak monotonne jak AC1 i nie ma zamiaru nawet grać w pirata, żeby sprawdzić to. No to chyba większość historii, pewnie tu i ówdzie jest parę nieścisłości, ale to się z czasem poprawi.

PostNapisane: 02-09-2011, 07:30 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Szukałem jakiejś gry akcji z otwartym światem, ściągnąłem jedno z gta ale nie pociągało mnie strzelanie do ludzi i kradzież tych wozów. Ogólnie gta wspominam bardzo dobrze ale wtedy wyszedł AC II. Czytałem recenzje, historie asasynów i zainteresowała mnie ta gra. Kupiłem ją i przeszedłem na 100% w tydzień. Była to chyba najlepsza gra w jaką do tej pory grałem. Później pożyczyłem od kolegi jedynkę i również mnie zachwyciła pod wieloma względami. Nie miałem problemów (na szczęście) ze zrozumieniem fabuły. Zwykle staram się przechodzić gry od pierwszej części ale tutaj jakoś tak wyszło. :P

PostNapisane: 02-09-2011, 12:05 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Ja osobiście bardzo długo podchodziłem do tytułu - coś tam słyszałem, coś tam przeczytałem, cos tam obejrzałem...zawsze było coś do pogrania - i szczęście chciało iż w Emiku była promocja na edycję rozszerzoną z DLC na PS3 za 120 PLN - i tak rozpoczęła się przygoda z AC - teraz kończę ACII :).

PostNapisane: 02-09-2011, 23:13 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Kolega do mnie wpadł i miał ze sobą pierwsza część AC a ja nie wiedziałem jak się w nią gra i nie chciałem jej ale on się uparł żebym zagrał w AC. Pierwsze dni grania w AC były dla mnie okropne ale zobaczyłem na youtube jak inni grają i nauczyłem się jakoś radzić,a tera jestem wielkim fanem Assasin creed. :P

PostNapisane: 03-09-2011, 12:19 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Pewnego dnia będąc u kolegi, który ma 3 braci zobaczyłem grę ac1.Zapytałem czy mogę w nią pograć gdy włączył zakochałem się w grafice i realistyce tej gry.Zawsze lubiłem gry o tajnych zabójcach, a jeszcze bardziej gdy to 3 krucjata.Pół roku później zdecydowałem się na kupienie ac1.Tak do teraz czekam na Assassin's Creed Revelations.

PostNapisane: 03-09-2011, 12:26 
Wojownik
Wojownik
ciekawski2207 napisał(a):
gdy włączył zakochałem się w grafice i realistyce tej gry.
Cool story, bro. Assassin's Creed nigdy nie było grą realistyczną.

PostNapisane: 03-09-2011, 13:45 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
Może chodziło o realną fizykę gry, albo coś takiego. Ja zobaczyłem na youtubie gameplaya z AC 1 i postanowiłem, że sobię pobiorę :twisted: , zostawiłem kompa wł. na nockę, jak rano zainstalowałem, włączyłem i pograłem godzinkę, to pojechałem do Media Marktu i kupiłem. Potem po przejściu kupiłem AC 2 i czekałem z niecierpliwością na AC:B, gdy wyszło też kupiłem, a teraz czekam na AC:R. Taką pasją jak do gry z tej serii pałam jeszcze tylko do GTA :a:):

PostNapisane: 03-09-2011, 15:52 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Chodzi mi oto, co powiedział mireknycz.(wiem, że ac1 nie jest na realu.)

PostNapisane: 03-09-2011, 16:20 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
ciekawski2207 napisał(a):
(wiem, że ac1 nie jest na realu.)
Za to następne już są tak realistyczne że można animacje odtworzyć bez problemu. -.-

Jeśli jakaś część miałaby mieć najwięcej wspólnego z realizmem to 1

PostNapisane: 03-09-2011, 18:40 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Parkour. To on mnie przyciągnął do tej gry. Trenowałem sobie, trenowałem, kupuję CDA, patrzę - gra o zabijaniu. "- No nie, która to już?!". Patrzę dalej. Gra o bieganiu po dachach. "[Amer nerwowo przelicza skarbonkę]".

PostNapisane: 15-09-2011, 13:37 
Adept
Adept
Ja tam krążyłem po sklepie, jak to zawsze w czasach żeru gdy nie mam tytułów do przejścia.
Podszedłem do takiej półeczki Ubisoftu i zobaczyłem AC1, no cóż, poatrzyłem, Czemu nie...
Przeszedłem w 2 dni, bez pośpiechu, zdążyłem pozwiedzać mapy :D.
Zanim się spostrzegłem, w czasie kolejnego "żeru" na półce od frontu stało AC2, nie no, Biorę!
Miałem drobne problemy ale spoko. czekałem na BH długo, a teraz na R.

Nieco dłużej zapisałem ale co, podzielić się lubię.

PostNapisane: 17-09-2011, 11:36 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Gdy przyszedłem w odwiedziny do kuzyna, on siedział przy kompie i grał w jakąś grę(z tego co pamiętam to zabójstwo Tamira). Patrzyłem się chwilę, gadali a mi zaczynało się nudzić. Nagle spadają ci kolesie Tamira, a ten biały mnich zaczyna walczyć epicko, a jednocześnie mniej więcej realistycznie. W następnym tygodniu kupiłem Assasins Creed, i przez ok. miesiąc chciałem być asasynem, rozpracowywałem styl walki Altaira i próbowałem wspinać się na budynki, ale wychodziło mi średnio. Teraz (na szczęscie albo niestety) mój zapał opadł i już nie chcę być zabójcą.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 199 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona