Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 17-08-2019, 17:33

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 199 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dlaczego zainteresował was AC?
PostNapisane: 04-04-2008, 19:36 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
No więc co sprawiło, że spojrzeliście w stronę Assassin's Creeda? Jakaś zachęcająca zapowiedź? [Tylko PeCetowcy] Może koledzy mający konsole was zachęcili? A może temu, że to gra UbiSoftu? No i co przykuło waszą uwagę, że po przeczytaniu jakiejś informacji zapragneliście być posiadaczami tej gry?

Tytuł:
PostNapisane: 04-04-2008, 21:03 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Ja kiedys bedac na Youtube zobaczylem filmik z jakims dziwnym "zakonnikiem" ktory stoi na wiezy kosciola a potem znika, idzie przez tlum (prawie normalnie) a tu nagle zabija 2 osoby a 3ciej uzadza "fajna" smierc. Potem zaczolem troche czytac o tym "zakonniku" i nawet sie spodobalo. :D

Tytuł:
PostNapisane: 06-04-2008, 17:02 
Adept
Adept
Ogólnie słyszałem o bardzo dobrych ocenach wystawianych tej grze, wszystko recenzje bardzo ją chwaliły. Zainteresowałem się bardziej i od razu mi się spodobała.

Tytuł:
PostNapisane: 19-04-2008, 23:53 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Ja jestem czytelnikiem CDA, przeczytałem zapowiedzi i temat numeru... no i gra mnie bardzo zainteresowała. Chyba tyle :)

Tytuł:
PostNapisane: 24-04-2008, 16:12 
Adept
Adept
Witam :)

Raz obczaiłem w gazecie krótką notkę o AC; zainteresowała mnie, a potem to sięjuż samo potoczyło dalej :D :D

Pozdrawiam!!!!!!!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: 02-05-2008, 22:40 
Adept
Adept
Ja usłyszałem o tym w konsolowym czasopiśmie dawno o tej grze wiedziałem mianowicie czytałem o tym we wrześniu 2006 :wink:
Po screenach gra mnie przekonała i po opisie :)

Tytuł:
PostNapisane: 03-05-2008, 21:33 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Assassins Creed zainteresowałem się po wyczynach Ubisoft Montreal z serią Prince of Persia. Gdy się dowiedziałem, że Ubisoft Montreal bierze się za Assassins Creed, po prostu wiedziałem, że to będzie udana gra. Było na co czekać ;)

Tytuł:
PostNapisane: 09-05-2008, 13:15 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Mi kumpel powiedział, że gierka jest o zabójcy, który żyje na pustyni (paranoja - pomyślałem) potem od drugiego usłyszałem, że jest w jakimś konflikcie między krzyżowcami a muzyłmanami, we wszystko wplątany jest skarb templariuszy to postanowiłem ściągnąć i sam się przekonać. Miałem jeszcze z miesiąc przed premierą w polsce, zarąbiście się wkręciłem ale wysypywało mi się na Jerozolimie ;/ Wtedy już byłem pewny, że ją kupię od razu po premierze. ;D A teraz jestem jej prawdziwym fanem.

Tytuł:
PostNapisane: 14-05-2008, 14:38 
Adept
Adept
wczoraj zobaczylem zapowiedz i recenzje tej gry na Hyper no i tak mnie wciagnelo ze nie moglem sie od tv oderwac. Taka jest moja historia

Tytuł:
PostNapisane: 24-05-2008, 23:43 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Mnie tam ten artykuł z Jade Raymond zainteresował http://www.n4g.com/News-81597.aspx

Ostatnio edytowano 25-05-2008, 21:19 przez Lemur, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 25-05-2008, 08:56 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
O tak, coś w tym jest... ;] W sumie to ta producentka jest niczego sobie, ale nie na tym zdjęciu. ;)

Tytuł:
PostNapisane: 31-05-2008, 13:04 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Na stronie z tapetami znalazłem tapete z tajemniczą postacią w kapturze z ostrzem w ręku podpisaną jako "Assassins Creed", bardzo spodobał mi się ten motyw więc poszperałem troche w internecie, następnie podobnie jak Makkovar przeczytałem zapowiedź w CD-Action. :)

Tytuł:
PostNapisane: 08-06-2008, 16:35 
Adept
Adept
Artykuł w CD Action sprawił, że spodobała mi się gra o Altairze. Ot i cała filozofia. ;)

Tytuł:
PostNapisane: 19-06-2008, 10:39 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Mie zafascynowała grafika walka i fabuła

Tytuł:
PostNapisane: 19-06-2008, 20:12 
Adept
Adept
Ja się dowiedziałem z CD-Action, a pozatym reklamowali w TV, i mnie bardzo zainteresowało :]

Tytuł:
PostNapisane: 19-06-2008, 21:46 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Reklamowali w TV? :shock: Pierwsze słyszę, mógłby ktoś zapodać linka z tąże reklamą?

Tytuł:
PostNapisane: 20-06-2008, 08:09 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Pełno reklam leci od... jakiś 2 miesięcy? :) Na TvnTurbo. Lecą reklamy GTA IV i Assassin's creed, przynajniej 3-4 razy dziennie. Nie musi Ci dawać linka, wystarczy, że chwilę pooglądasz TvnTurbo... ;P Poza tym na reklamie leci świetna muzyka Mass Efect'a.

Tytuł:
PostNapisane: 24-06-2008, 18:23 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Ja tak przypadkowo przeglądałem sobie gry.wp.pl i przeczytałem artykuł o tajemniczym zabójcy.Później obejrzałem trailer na ,,jutubie,, i tak zacząłem swoją brudną robotę assassina... 8)

Tytuł:
PostNapisane: 28-06-2008, 11:11 
Adept
Adept
Ja natomiast zainteresowałem się przypadkowo, gdy w necie zobaczyłem coś o grze na PC, w której zastosowane zostanie Le Parkour. Zainteresowało mnie to tym bardziej, iż uprawiam ten sport od około półtora roku. Doprowadził mnie on do kilku poważniejszych kontuzji. Niektóre podleczyłem, inny wyleczyłem. Przykładem może być tu uszkodzenie chrząstki stawowej w kolanie, którego nie odczuwam już tak jak na pół roku temu (i które mam nadzieje udało mi się już wyleczyć farmakologicznie) no i problemy z nadgarstkami spowodowane upadkiem z 2m wysokości na ręce. Siłę upadku całkowicie amortyzowałem rękoma (głównie nadgarstami). Do dziś mi to wypominają :PP.

Tytuł:
PostNapisane: 28-06-2008, 11:12 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Spoko... ;) Ale ja na twoim miejscu zabawę z Parkour czy Free-run zacząłbym ciut... łagodniej. ;]

Tytuł:
PostNapisane: 28-06-2008, 11:22 
Adept
Adept
Teraz to wiem :P. Obie kontuzje mam na własne życzenie za namową kolegów. 1 raz to przypadek, 2 to już podejrzane. Morał? Nie słuchaj pomysłów kolegów. Sam wiesz najlepiej co możesz, a co nie i jeśli nie czujesz się na tyle pewnie, aby działać- nie działaj :P

Tytuł:
PostNapisane: 18-07-2008, 11:47 
Adept
Adept
Ja kupuje Clicka i to z niego się dowiedziałem.

Tytuł:
PostNapisane: 20-07-2008, 08:21 
Żołnierz
Żołnierz
Witam
Mnie zainteresowł AC ze względu na swój klimat, okres wypraw krzyżowych a
także pod względem fantastyki ,,podróże w pamięci przodków,, oczywiście piękna oprawa graficzna i system walki, a wszystko to zawdzięczam pierwszym trailerom z gry(miałem to na jakiejś płytce z demami) :D
Mało tego, niedawno kupiłem konsolę no i oczywiście AC na konsolę też wylądował(oczywiście AC na pieca był u mnie pierwszy) Mam teraz porównanie co do wersji i powiem wam, że uwielbiam obie :D
Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 21-07-2008, 13:44 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Widziałem w CDA :)

Taki fajny ziomek na pierwszej stronie... i poszło dalej ;)

Tytuł: Re: Dlaczego zainteresował was AC?
PostNapisane: 31-07-2008, 13:24 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
tak jak kolega powyżej, po przeczytaniu o grze w której chodzimy średniowiecznym zabójcą (thief) w otwartym świecie (GTA) poprzez widowiskowy parkour (prince of persia) z elementami skradania (splinter cell) uznałem, że MUSZĘ mieć tą grę. Kupiłem orginał (twórców DOBRYCH gier trzeba wynagradzać) i się nie zawiodłem. to moja ulubiona gra.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 199 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona