Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 22-07-2019, 14:46

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 301 Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skąd się wzięły wasze nicki?
PostNapisane: 03-08-2013, 23:12 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Mój nick powstał od imienia pandy z FMA, ja tylko zmieniłam 1 literkę :P A, że jestem miłośniczką Japonii, imię Mei bardzo mi się podoba ^^

PostNapisane: 07-08-2013, 18:02 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Platforma: Xbox 360
Cóż, mój nick pojawił się głównie przez to, że... że stary, którego zawsze używałem, znudził mi się :D A zawsze jestem taki jakiś rozkojarzony, często nieobecny - jak to mówi rodzina - i tak powstała aktualna ksywka, której teraz używam wszędzie.

PostNapisane: 10-10-2013, 19:05 
Adept
Adept
Platforma: PC
Mój nick to literówka chciałem wpisać Shadow ale byłem tak zamyślony że w pisałem Shader :suicide: . I tak już zostało. :a^^:

PostNapisane: 10-10-2013, 20:33 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Platforma: PS3
Mój nick jest troszeczkę zmienionym imieniem jednej z bohaterek książki Scotta Lyncha, ale jeśli się zdrobni to brzmią tak samo :) (Ezri). Dopiero później ktoś mi uświadomił że zdrobnienie jest podobne do imienia Ezio (a przynajmniej tak się mu skojarzyło) więc tak zostało jako nawiązanie do tej serii ;)

W końcu ktoś czytający Lyncha! - Nesy ^^

PostNapisane: 12-11-2013, 19:15 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Mój nick wziął się... od rysowania, w zasadzie :)
Kiedyś na lekcji sobie rysowałem (tak, wiem, powinienem słuchać. Wiedza to potęgi klucz, ale to był WDŻ ;) )Tak więc rysowałem sobie, i zainspirowany wyglądem z Uncle Sam'a narysowałem podobną postać. Potem, nadałem jej imię: Kapitan, jako iż był to superbohater, a Suprise, bo niespodzianka. Dopiero potem zauważyłem, ze pisze się to inaczej, ale dużo ludzi już się przyzwyczaiło, więc....Zostało :)

PostNapisane: 15-08-2014, 01:02 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Hmm.. od czego by tu zacząć. Może od tego, że to bardzo długa historia, ale postaram się ją skrócić. Otóż historia zaczyna się w 2006 roku, kiedy to zacząłem się uczyć języka łacińskiego w szkole. Było to pierwsze starcie z łaciną, która sprawiła, że się w niej zakochałem. I tak kupiłem za 19,99 słownik łacińsko-polski i jako, że wszystko było po łacinie to szukałem fajnych i ciekawych słów, które będą w dodatku miały swój również fajny odpowiednik w języku polskim. Tak więc znalazłem słowo ignis, które oznacza nic innego jak ogień. A jako, że ogień to mój żywioł to od razu wybrałem te słówko i wykorzystując swoją kreatywność i wyobraźnie dodałem dwa to dwóch i voila. Ignis to zdrobnienie od Igniseth. Pozdrawiam ;)

PostNapisane: 20-08-2014, 12:00 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
Ja swój nick zaczerpnąłem z uniwersum Warhammera 40.000 (z mojej, skromnej twórczości) - jestem zapalonym pisarczykiem różnego "fluffu" do Młotka. Pierwszy człon nicku "Symphus" pochodzi od nazwy księżyca z Sektoru Brentsa, a reszta to w sumie nawet nie wiem.

Taki mały apel... przymierzam się do kupna słownika łacińskiego (WH40.000 bez łaciny to jak Asasyn bez kaptura). Może ma ktoś już jakieś wcześniejsze doświadczenia z takimi rzeczami i jest w stanie coś polecić, będę wdzięczny :).

PostNapisane: 21-08-2014, 23:21 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Juunia da Fiore... Jak by to ugryźć...?
Juun to mój pseudonim (niektórzy mówią mi też Kaoru, ale akurat to imię nigdzie, poza mangowskie stronki nie pasuje :( ), a końcówkę -nia dodałam, żeby brzmiało bardziej włosko. Czy się udało, czy nie, to już inna sprawa :a^^: A co do nazwiska da Fiore, to... "da" jak w da Vinci (Leonardo z miasta Vinci), jako swego rodzaju hołd dla mojego ulubionego artysty, natomiast "Fiore" po włosku znaczy kwiat, chociaz akurat ta część powstała bardziej przez miłość do architektury średniowiecznej. Może ktoś skojarzył Santa Maria del Fiore? Yup, bingo.
Dżizz, ale się rozpisałam... Gomene :a:]:

PostNapisane: 07-12-2014, 13:22 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Kiedyś, gdy udzielałam się na innym forum (nie pamiętam jakim), pewna poznana tam osoba nazwała mnie Etną, bo bywałam wybuchowa jak ten wulkan. ;)
Jakiś czas temu usłyszałam o piosenkarce Etnie, posłuchałam jej piosenek - matko, jaka żenada. Teraz przez nią mam ochotę zmienić nick, bo zaczął mi się z nią kojarzyć. :|

PostNapisane: 20-12-2014, 12:27 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Chciałem wymyślić sobie oryginalny nick, który nie będzie pochodził z żadnych filmów (bo tak kiedyś "wymyślałem" nicki). Pomyślałem, że przekształcę jakieś imię. Pierwsze co mi wpadło do głowy to imię Roger (Federer, oglądałem akurat tenisa :P). Zamieniłem "o" na "a", ale żeby było jeszcze oryginalniej podwoiłem samogłoskę.

PostNapisane: 20-12-2014, 12:52 
Adept
Adept
U mnie od nazwiska :P Strzałkowski, Arrow z ang jest trochę bardziej wojownicze niż strzałą :P A black to od mroku w którym pracujemy ;)

PostNapisane: 20-12-2014, 17:54 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Mój nick wziął się od mojego imienia-Aleksander a 1995 to po prostu rocznik. ;)

PostNapisane: 18-01-2015, 12:45 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
U mnie raczej wszystko widać ( dla nie kumatych: jestę Brony :3 )

PostNapisane: 18-01-2015, 15:09 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Mój się wziął od TF. Pyro był moją ulubioną postacią, więc moje pierwsze skojarzeniem z Pyro i ogniem był smok. A Miszczu? Wzięło się z dawnych czasów gdy źle wymówiłem to słowo w rozmowie.

PostNapisane: 23-01-2015, 15:15 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Mój nick to nic innego jak nawiązanie do Dzikiego Gonu oraz serii gier Wiedźmin. :D

PostNapisane: 26-06-2015, 15:44 
Adept
Adept
No cóż, ja będę miała najmniej ciekawą historie;( Dawno,dawno temu (3 miesiące) stwierdziłam, że napisze opowiadanko. Główna postać:Miranda, a assassin, ponieważ jestem soł inglisz, więc zostało;)

PostNapisane: 05-07-2015, 16:12 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Conan barbarzyńca :P

PostNapisane: 08-07-2015, 20:14 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Ja usłyszałam czy zobaczyłam (już nie pamiętam, to było dawno) kiedyś po prostu słówko ,,enterprise" i mi się spodobało. Sprawdziłam od razu tłumaczenie (,,inicjatywa") i też mi się pozytywnie skojarzyło. Potem nadałam takie imię jednej z wymyślonej przeze mnie postaci. I tak ta nazwa już się mnie trzyma do tej pory :p

PostNapisane: 13-07-2015, 15:10 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Mój nick powstał od imienia Meredith i właściwie tak chciałam się tu nazwać (albo od nicku Unnoticeably z Uplaya), ale że podoba mi się zdrobnienie Mer i chciałam, żeby tak się do mnie zwracać, postanowiłam ułatwić zadanie. Nie wykluczam, że jeśli da się zmienić nick, to zmienię na pełną wersję - tak po prostu - albo właśnie nick z Uplay (choć dla wielu trudny i nie wiem dlaczego... Normalne angielskie słowo), żeby łatwiej było mnie rozpoznać w grze.

PostNapisane: 13-07-2015, 20:36 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Mój nick się wziął, bo mój kolega nazwał mnie 3 lata temu Paszą (nie wiem czemu), jakiś czas temu tak się nazwałem i tak mi zostało.

PostNapisane: 13-02-2016, 01:41 
Najemnik
Najemnik
Mój pochodzi od DJa Xiriusa, który grał u nas w mieście. Po prostu podobał mi się ten wyraz i tyle. Używałam ksywki Xirios w światku Unreal Tournament, a że tam są popularne skróty trzyliterowe, czasem wpisuję w sieci Xrs.

PostNapisane: 13-02-2016, 01:52 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Mój jest bardzo prosty.. Amy, bo kocham to imię odkąd pamiętam ^^ A Auditore, bo uwielbiam Ezio ♥ tyle :)

PostNapisane: 13-02-2016, 10:18 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Jakiś czas temu szukałam oryginalnej nazwy, której mogłabym używać wszędzie, więc wpadłam na pomysł, by użyć włoskiego odpowiednika własnego imienia i dodać do niego końcówkę "-beth". I tak oto powstał mój nick :D

PostNapisane: 15-03-2016, 10:33 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Mój nick to połączenie dwóch (z wielu) moich ulubionych seriali, a mianowicie Sherlocka i Merlina (oba produkcji BBC) Sherl od Sherlock i rlin od Merlin
Ten nick to niemal moja wizytówka bo używam go w zasadzie na każdej stronie na jakiej jestem zarejestrowana.

PostNapisane: 28-04-2016, 12:22 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Ja wyszukałem w Internecie pełne imię i nazwisko Altaira.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 301 Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona