Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 17-11-2018, 03:52

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 1138 Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Powitania
PostNapisane: 14-05-2016, 13:40 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Wiesz, nie wszyscy na shout boxie (stąd sb) się znają milion lat, w sumie z pradawnych zostałem chyba tylko ja :D.

PostNapisane: 15-05-2016, 00:03 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Na wszelkie fora zaglądam przelotnie i zazwyczaj wypowiadam się w topikach, tym bardziej że ostatnio spędzam mało czasu przed komputerem :xD: Prawdę mówiąc jeszcze nigdy nie korzystałam z SB. Ale kto wie, może podłapię jakąś rozmowę :P

PostNapisane: 23-05-2016, 23:44 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Witam wszystkich. Gram od lat. Fan serii. Pozdrawiam ^^
M.

PostNapisane: 18-07-2016, 10:32 
Nowy rekrut
Nowy rekrut
Platforma: PS4
jestem szymon, pochodzę z Sosnowca.
na forum trafiłem niedawno, właściwie dopiero co, dokładnie szukałem informacji na temat tego które części AC wyszły na ps4, no i jestem.

lubię rysować, czytać, grać, pisać, a także wykonywać rysunki i animacje w Miku Miku Dance

Serią AC zainteresowałem się kilka tygodni temu ( nawet nie przeszedłem pierwszej części ).

więc witajcie

PostNapisane: 05-08-2016, 19:30 
Żołnierz
Żołnierz
Witam wszystkie siostry i braci zakonnych.
Mam na imię Janusz , mieszkam w małej wsi o nazwie Suchy Dwór koło Gdyni.
Mam wiele zainteresowań, długo by wymieniać. Tym, którym czasu najwięcej poświęcam to gry,
spacery z psem, ogród, motoryzacja, książki i wielokilometrowe przesiadywanie na siodełku motoru.
Serią AC interesuję się od czterech lat i totalnie mnie wciągnęło.
Przygoda zaczęła się od AC1 i cały czas mam wrażenie, że moja zabawa z tą serią to dopiero początek.
Na stronę Zakonu zaglądam już od dawna, przydała się przy wielu wpadkach w grze.
Forum znalazłem dzięki Google, ale jednak minęło trochę czasu zanim postanowiłem wstąpić w szeregi zakonu.
Od niedawna zacząłem się udzielać na forum i żałuję, że dopiero teraz. Chyba nieśmiałość i takie różne.
Pozdrawiam wszystkich.

PostNapisane: 21-03-2017, 18:37 
Adept
Adept
Platforma: Xbox 360
Przyznam szczerze, że aż jestem w szoku, że od ponad pół roku nikt się nie wypowiedział w tym temacie, pomimo, że przez ten czas na pewno doszło wiele nowych użytkowników :D

Ale do rzeczy. Witam Was wszystkich, bracia i siostry. Na imię mi Michał i jestem fanem "Assassin's Creed" od ponad dwóch lat. Zanim jednak zacznę mówić o naszej wspólnej pasji, chciałbym napisać parę słów o sobie. Kim właściwie jestem? Cóż... ciężko odpowiedzieć na to pytanie. To tak jakby w dwóch, trzech słowach opisać swoje życie - nie da się. Każdy człowiek w jakiś sposób się wyróżnia, każdy z nas ma złożoną osobowość, każdy z nas ma swoją historię. Nie inaczej jest w moim przypadku. Jeśli coś mogę o sobie powiedzieć na sto procent, to to, że mam dwojaką naturę. Siedzą we mnie dwie osoby - myśliciel i artysta. Myśliciel, bo często kontempluję to, co mnie otacza i wyciągam z tego wiele ważnych wniosków, zaś artysta, bo jestem osobą wrażliwą i emocjonalną i często patrzę na świat poprzez pryzmat tych właśnie cech charakteru. Oczywiście wszystko się ze sobą łączy, bo dzięki rozważaniu pewnych rzeczy wpadam na dużo pomysłów, które potem przelewam na papier. Lubię wyrażać się w ten sposób. Więcej nawet - to moja pasja. Piszę już od 5 klasy podstawówki, czyli prawie 10 lat. Trochę już więc się tego nazbierało, a z powodu mojej "podwójnej osobowości", moja twórczość obejmuje dość szeroki zakres utworów - od sentencji, poprzez wiersze i teksty piosenek, aż po opowiadania. Być może część z tego wrzucę za jakiś czas na forum ;) Oczywiście pisanie to nie moje jedyne zajęcie. Mam masę zainteresowań, w tym fantastyka (a zwłaszcza literatura i filmy fantasy), psychologia, dubbing, kolekcjonowanie najróżniejszych rzeczy i wiele innych, pomniejszych hobby. O charakterze szerzej pisać nie będę (nie licząc tego, o czym wspomniałem wyżej), bo to raczej kwestia, do której inni z czasem sami się muszą przekonać :P

"Assassin's Creed" zainteresowałem się, kiedy kumpel polecił mi zagranie w pierwszą część. Było to jeszcze za czasów, kiedy nie posiadałem konsoli, więc przygody Altaira musiałem przechodzić na komputerze. Gra spodobała mi się tak bardzo, że nie dość, że od razu chciałem kupić kolejną część, to jeszcze stwierdziłem, że, ze względu na jej osobliwy interfejs, idealnie nadaje się do przejścia właśnie na konsoli. Zetknięcie się z "Assassin's Creed" było dla mnie przełomowym momentem, bo w zasadzie to dzięki tym grom zdecydowałem się na zakup Xboxa 360. A kiedy wreszcie dotarło do mnie "Assassin's Creed II", radości nie było końca - kolejny rozdział sagi i do tego na zupełnie nowej platformie! Z czasem na dobre wciągnąłem się w serię, wczuwając się w postaci główne i przeżywając opowiadane historie tak jak one. A kiedy przyszedł czas na odsłony wydane na nową generację, nie omieszkałem kupić Xboxa One'a specjalnie dla "Unity" i "Syndicate". Kiedy już ukończyłem wszystkie główne odsłony, stwierdziłem, że warto byłoby dołączyć do jakiegoś forum, na którym można by podzielić się swoimi wrażeniami i przede wszystkim porozmawiać z innymi o tych grach. Tak znalazłem "Zakon", a kiedy odkryłem, że to największe polskie forum o tej tematyce, uznałem, że muszę niezwłocznie tutaj dołączyć.

Na koniec dorzucę tylko uwagę, że choć obecny stan gier z serii "Assassin's Creed" pozostawia wiele do życzenia, to mimo wszystko muszę przyznać, że pierwszym kilku częściom zawdzięczam zupełnie inne podejście do świata i inny sposób... postrzegania rzeczywistości. A ponieważ saga w jakiś sposób jest wciągająca, będę z niecierpliwością czekał na kolejne części :]

Mam nadzieję, że spędzony tutaj czas będzie obfitował w liczne i treściwe dyskusje z innymi użytkownikami :) Pozdrawiam.

PostNapisane: 21-03-2017, 18:58 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Witamy serdecznie w naszych skromnych progach i zapraszamy również na czat. ; )

PostNapisane: 21-03-2017, 22:57 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Witamy cię Michale - osobiście mam nadzieję że pokażesz nam próbkę swojej twórczości :)

PostNapisane: 11-06-2017, 19:59 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Witam Wszystkich Braci i Siostry :) Nazywam się Piotr mam prawie 30 lat i mieszkam w Dąbrowie Gorniczej. Jestem osobą niepelnosprawną i intersuję się Anime, MLP oraz historią Azji.

Moja przygoda z serią Assassin's Creed rozpoczęła się 7 lat temu, gdy w moje ręce trafiła 1 cześć Bowdenowskiej sagi, oczywiście słyszałem o samej grze wcześniej, ale ze względu na to ,że wtedy miałem komputer z początku lat 2000, to o zabijaniu Templarów mogłem sobie pomarzyć, więc aż do 2015 roku zadowalałem się książkami osadzonymi w tym uniwersum posiadam Bowdenowską sagę od Renesansu aż do Pojednania (wszystkie przeczytałem minimum 2 razy) . Pierwszą grą z serii jaką posiadłem było AC 4 Black Flag które przeszedłem w 25%, potem na urodziny dostałem od siostry "Trylogię Ezio", ale ze względu na to że pierwszy rok studiów historycznych to kosa, nie zacząłem grać, potem w ramach urodzin Ub dorwałem za darmo AC III, które ukończyłem na 10%, ostatnio zakupiłem Unity oraz oraz Chronicles China. Na Mulity lubię głownie grywać w AC III bo ma fajne mapy i co-op w Unity, a najbardziej lubię w serii jej wierność do odwzorowania faktów i historycznych detali.

"Nihil Verum Omnia Licita"

PostNapisane: 11-06-2017, 20:47 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
Hej, witaj w naszych skromnych i coraz bardziej pustych pustych progach ;). Szczerze Ci współczuję, że Twoje pierwsze zetknięcie z serią to te książki, pierwszych polskie tłumaczenie było straszliwe :P

PostNapisane: 11-06-2017, 20:54 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Maciek napisał(a):
Szczerze Ci współczuję, że Twoje pierwsze zetknięcie z serią to te książki, pierwszych polskie tłumaczenie było straszliwe
Czy ja wiem aż tak strasznie to nie było, ale fakt tłumacz w Renesansie chyba zapomniał polskiej gramatyki, bo kilka razy mieszał końcówki czasowników lub przepadków ale z każdą kolejną częścią widać było poprawę ;)

PostNapisane: 07-12-2017, 21:54 
Nowy rekrut
Nowy rekrut
Witam, wszystkich serdecznie. Od paru lat jestem fanem całej serii AC ale nie miałem wcześniej zawitać tutaj na forum. ;)

PostNapisane: 09-12-2017, 20:39 
Najemnik
Najemnik
Hejo :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 1138 Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46