Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 17-08-2019, 17:10

Autor Wiadomość
 Tytuł: Sesja
PostNapisane: 22-02-2016, 18:23 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Jako że forum odżywa, to odżywam i ja.
Cześć wszystkim, po dłuższej przerwie. Tutaj Wasz ukochany gramiś, mistrz absurdu i (nieudanej) improwizacji. Ponieważ jedna sesja niedawno wystartowała, to pomyślałem, że może znajdzie się miejsce i dla drugiej? Jeśli byłby ktoś zainteresowany to mógłbym wystartować za jakieś... 2-3 tygodnie z kolejną sesją. Oto moje propozycje:

Plan 1: Majesty

Im więcej osób, tym trudniej utrzymać porządek i tym łatwiej wszystko zaczyna się sypać. Stworzenie dwóch drużyn nie wypaliło i nawet nikt nie wyruszył z miasta... Było mnóstwo przygotowań, opracowywania zasad gry, rzutów kostkami, a ostatecznie nic z tego nie wyszło. Tak więc, moim planem jest zrobienie drobnego restartu: lekka zmiana głównej misji oraz stworzenie jednej drużyny (max. 4 osoby) zamiast dwóch. Byłby jeden główny wątek oraz kilka pobocznych, zaś po ukończeniu gry moglibyśmy kontynuować z nowymi "questami" i epickimi boss fajtami. Niestety, ale przegapiłem ogłoszenie o skopiowaniu zawartości skrzynki odbiorczej, więc wszystko przepadło: nie mam żadnych KP, żadnych Waszych wiadomości. Jeśli znalazłby się ktoś z poprzedniej drużyny, musiałby mi podesłać na nowo kartę. Jeśli nie, to jak najbardziej można zrobić nową postać. Wszystko obowiązywałoby zgodnie z poprzednią rekrutacją, te same wzory kart, te same klasy itp. Przy okazji, poprzedni gracze mają pierwszeństwo.

Plan 2: Sesja Treningowa Abstergo

W tym roku nie będzie nowej głównej odsłony AC, więc może odświeżylibyśmy sobie serię sesjami treningowymi? Myślałem nad Dzikim Zachodem, Stanami Zjednoczonymi '40 lub... Carską Rosją, bowiem też akurat padła krótko po rozpoczęciu. Tak jak zwykle, byłyby niewielkie rzuty kośćmi, ale tak ogółem to story-telling. Fabularnie byłoby jak zwykle: jesteście rekrutami Abstergo, którzy zostali wysłani do symulacji w celu szkolenia. Waszym celem byłoby znalezienie i zabicie pewnej osoby.

Plan 3: Odessa

Prawdę mówiąc, to raczej plan awaryjny. Nie wiem jak graczom, ale mnie całkiem przyjemnie prowadziło się tę sesję, więc można byłoby ją zacząć od nowa. Musiałbym tylko lekko dopracować świat, wymyślić nową fabułę i moglibyśmy zacząć. Tylko tutaj zajęłoby mi to więcej czasu, więc wystartowalibyśmy dopiero w połowie kwietnia. Zasady sesji pozostawałyby raczej takie same jak ostatnio.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jakieś komentarze, opinie, propozycje, pytania? Od razu mówię, że wszystko będzie zależeć od tego, która sesja będzie cieszyć się największą popularnością i czy będzie wystarczająca liczba graczy.

Ostatnio edytowano 23-02-2016, 20:31 przez skyline20, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: Re: Sesja
PostNapisane: 22-02-2016, 18:27 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Poprzednim razem nie dostałem się do Majesty jednak z przyjemnością spróbowałbym jeszcze raz. Jeśli zbierze się odpowiednia liczba chętnych, jak najbardziej się zgłaszam. Dobra, kogo ja oszukuję — uwielbiam forumowe sesje. Zagram we wszystko. :D

PostNapisane: 22-02-2016, 19:30 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
AC mam dość, do opcji 1 i 3 mam postaci :P, wybór jest prosty :D.

PostNapisane: 27-02-2016, 01:38 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
To ja się zgłaszam. Najlepiej na Majesty.

PostNapisane: 28-02-2016, 01:05 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
W porządku. Myślę, że w takim razie przegłosowane. Lud zadecydował i wybrał Majesty.
Myślę, że sesję będzie można zacząć gdzieś w połowie/pod koniec marca. Do tego czasu prosiłbym Was o zerknięcie do archiwum sesji i zapoznanie się z tworzeniem KP (a także z mechaniką gry, uniwersum itp.). Jeśli chcecie to możecie już się powoli przygotowywać i tworzyć Wasze postaci (no, może z wyjątkiem Maćka :P). Prosiłbym tylko o to, żebyście ich nie publikowali, ujawniali. Możecie się dogadać co do klasy (pamiętajcie, że może być np. tylko jeden krionik i tylko jedna Solaria), jednak szczegóły dot. historii, charakteru itp. zachowajcie dla siebie. Za jakiś czas podam Wam adres e-mail, na który będzie można wysłać KP.
Przy okazji: nie oznacza to, że rekrutacja się zakończyła. Wręcz przeciwnie, jeszcze jedna (ewentualnie dwie) osoba może dołączyć. W innym razie zaczynamy grę we czwórkę.
Jeśli macie jakieś pytania to piszcie śmiało na SB.

PostNapisane: 05-03-2016, 22:24 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Swoje Karty Postaci możecie wysyłać na następujący adres email: skyluin@interia.pl (tak, wiem, jest wspaniały)
Termin wysyłania KP: 20.03
Planowany start sesji: 24.03

Zajęte klasy:
Elf
Okultystka