Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 20-07-2019, 20:38

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Posty: 181 Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ładny avatar?
PostNapisane: 04-10-2011, 00:01 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
@UP: Charmander, Charmander ! ;)

Obrazek

"Stary" dobry Altair...
Mówię "stary", bo stary to dopiero będzie Ezio w AC:R. ;)
Podczas skoku wiary jeszcze tutaj nie widziałem, to śmiało mogę dać 8/10. No dobra... masz dychę, bo w jedynce skok przynosił największą frajdę. :D

Tytuł: Ładny avatar?
PostNapisane: 05-10-2011, 17:10 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Obrazek

Kyubii z anime "Naruto" (bo w kolorze) bodajże w formie 6 ogonów. Oj, kiedyś się oglądało i nawet mangę czytywało.

Podoba mi się w nim to, że tło zostało zrobione w takim samym kolorze jak "skórka" forum, do tego niezłe ujęcie, awatar nie pikselowaty, lecz te kości nie komponują się wogle z powłoką "Chakry" i dla mnie wyglądają badziewnie, więc tylko 7/10 :P

PostNapisane: 10-10-2011, 15:50 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Obrazek
Hmm... Fan art, który mi zdecydowanie przejadł... IMO to jest zbyt szczegółowe, by używać go jako awatara... Dlatego nie podoba mi się wybór, jakiego dokonałeś wybierając sobie av.

PostNapisane: 15-10-2011, 02:39 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Obrazek
Heh... powiedziałbym, że to anioł, gdyby "skrzydła" nie były takie kamienne. No i za jasna tonacja jak dla mnie... damn 7/10. Bo mogę i lubię.

Ciekawe, czy ktoś pozna, kto jest w moim avku..
Komentarze o tym, że to nie jest snajper... cóż. Jest. Snajper z pistoletem, ale to cholerstwo strzela pociskami 13mm... no i z jaką celnością ^^

PostNapisane: 15-10-2011, 11:54 
Wojownik
Wojownik
Obrazek

Alucard z anime o zacnym tytule Hellsing. Czy ja wiem, Alucard snajperem? Raczej się nie zgodzę, ale do rzeczy, avatar mi się podoba, jest ciekawy i oryginalny na tym forum. Daję 9/10, bo na małym obrazku nie widać dokładnie wszystkiego.

Ty widziałas, jak on strzelał?! To jest snajper, EOT :P
A odnosnie rozmiarów maksymalnych avka, to już Wedze smuciłem, że za małe.
//Amer [suicide] out.

Strzela zarąbiście itd, ale jak na mój gust on jest bardziej machiną do rozpierniczania wszystkiego na kawałki. Ja przez słowo ''snajper'' rozumiem typa siedzącego na dachu, w oknie, w krzakach itp, który strzela, zabija jednym nabojem i się nie pokazuje. Dlatego nie uważałam go nigdy za snajpera.

Ostatnio edytowano 16-10-2011, 19:23 przez Eagle, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 16-10-2011, 14:58 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Obrazek

Hmm... Nie interesuje się mangą ale jest to zapewne bohater Death Note autorstwa Tsugumi Ōby. :) Awatar bardzo oryginalny, lecz mnie się nie za bardzo podoba. Ponieważ jak już wspomniałem nie interesuje ani nie zachwyca mnie manga. Dlatego daję 6+/10.

PostNapisane: 16-10-2011, 17:18 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
Obrazek
Rysowany, czarno-biało-szary Ezio. Całkiem ładny, ale troszkę miejscami za jasny, w dodatku 2 czarne paski u góry i na dole i jakiś kwadracik nad dolnym paskiem. Vic twój starszy avek mi się bardziej podobał. Daje 7.5/10.

PostNapisane: 04-11-2011, 23:54 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Feles sum, felini nihil a me alienum puto! Masz dychę za kociaka. :3

PostNapisane: 06-11-2011, 21:33 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
To tajemnicze spojrzenie... takie ostre. Dyszka!

Przypomnę regulamin tematu z pierwszego posta:
Cytuj:
Nowe posty można pisać dopiero PO ZMIANIE SWOJEGO AVATARA!

Każdy jest proszony o wklejenie do posta, avatara którego ocenia! Chodzi o to, by po czasie było widać o czym była mowa.

Swoją ocenę proszę uzasadnić, żeby nie było postów typu: "10/10, bo jest ładny".

Avatary koniecznie wrzucamy na zewnętrzny serwer!
- Cholbi

PostNapisane: 07-11-2011, 00:11 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Obrazek

Jakaś postać, z anime, lub animacji na newgrounds (tak mi się kojarzy) Całkiem fajny, luźny avatar. 8/10

PostNapisane: 14-11-2011, 17:37 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Obrazek
Koleś na pierwszy rzut oka wygląda na jakiegoś dresa w kapturze przypominającym ten z serii Assassin's Creed. Na drugi też.Góra mi się podoba tj. głowa z kapturem, ale to, co jest poniżej ramion już nie. Jakieś to takie za grube mi się wydaje, czyżby workowaty strój, których to ja tak nie cierpię? Góra awatara 8/10, dół 3/10.

PostNapisane: 14-11-2011, 18:50 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Obrazek
Ukryte ostrze i zmoczone krwią pióro, z pierwszej części AC. Avatar nie jest zły, ale do prześlicznych też nie należy. Ocena 8/10.

Przypominam o wrzucaniu avatarów na zewnętrzny serwer, np. http://imageshack.us – Iskra

PostNapisane: 15-11-2011, 21:34 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Obrazek

No cóż, niezbyt mi się podoba avatar. Po 1. wygląda on lekko jak nietrafiona przycinka z jakiegoś zdjęcia do promowania gry. 2. To gra na PS3, a krótko i zwięźle mówiąc hejtuje wszelakie konsole. 3. Odnoszę wrażenie, że podczas zapisywania pliku lekko kolory się zepsuły, może jest to ledwo dostrzegalne, ale zawsze coś. Z pozytywów to tylko to błękitne niebo, bo błękitny to mój ulubiony kolor.
Podsumowując oceną: 4/10

PostNapisane: 24-01-2012, 17:11 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
TTTr96:
http://imageshack.us/photo/my-images/19/5113xr.jpg/
No więc mamy tutaj jakąś postać, którą masz w avku od kiedy pamiętam. Wygląda na kobietę, zielone tło i oczy
wyglądają mrocznie. Nie wiem kim konkretnie jesta postać, ale ani mi się nie podoba, ani nie przeszkadza. 6,5/10.

Down: Zmieniłem bo stary mi coś zbugowało i nie było go widać... Jak zrobie "Paczaczowi" nowe zdjęcie i obrobie na avka to bedzie on.
Btw. Nieco zła interpretacja/tłumaczenie napisu.

Ostatnio edytowano 24-01-2012, 22:25 przez Mirek, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 24-01-2012, 18:39 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
http://img2.cda.pl/PV9hYl92cmo9X2Z1OTMz ... 523979.gif

@mireknycz po co zmieniłeś avatar to ja nie wiem i nie wnikam. Według mnie ten twój ,,mruczuś'' był o wiele ładniejszy i dałbym 9/10 bo nie lubię kotów :). Za ten mogę dać 4/10. Na avaterze zapierdziela do góry nogami jakiś kucyk pony :) i widnieje do góry nogami napis
Cytuj:
haters gonna hate

który oznacza (według wuja Google)
Cytuj:
nienawidzący zamierzam nienawidzić
Nie znam się na angielskim , ale chyba chodzi o nienawidząc, zamierzam nienawidzić

Pudło i dla Ciebie i dla Google, najbliżej byłoby chyba "nienawistni niech nienawidzą", ale to jest po prostu nieprzetłumaczalne :D - Maciek

To tyle. Jeżeli będziecie oceniać mój avatar, to podaję adres z którego możecie obejrzeć z bliska moją focie.
http://s3038.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?k=1369437&t=634630303310153829&id=769830005&vid=1365069299&loc=PL

PostNapisane: 07-02-2012, 22:24 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Obrazek

Młody Ezio w pracowni Leonarda. Jego rozbawione spojrzenie mówi wszystko. Leo jest świetny! ^^ Do tego wykorzystanie jednego z moich ulubionych memów...Taaak, choć napis jest trochę nieczytelny, to jednak wygląda epicko. Zasłużone w pełni 9/10.

Odnośnie mojego avka - wielkie podziękowania dla Nesy za pomoc. Kocham Cię, kiciu. ;*

Ja Ciebie też, słodziutki. ;* - Nesy

PostNapisane: 07-02-2012, 22:53 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Avatar utrzymany w moich ulubionych kolorach - fiolecie i czerni. Na pierwszy rzut oka nie wiedziałam dokładnie co przedstawia, lecz chwilę później zorientowałam się , że to (słodki) kotek trzymający rybę. Podoba mi się, bo jest taki... inny :) 8/10

Załączniki:
778.jpg [31.95 KiB]
Pobrane 2819 razy
PostNapisane: 07-02-2012, 23:01 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Obrazek
Altair z podpisem twojego nicku - oryginalne. Podoba mi się, zwłaszcza, że lubię Altaira. ;> dam 8/10

Oryginalne? Haha, chyba nie na tym forum :D - Optimus Prime :P

PostNapisane: 11-02-2012, 21:55 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Obrazek
Nie zbyt oryginalne, Altair z twoim nickiem w lewym górnym rogu 3/10.
Polecam robić awatary samemu, większa satysfakcja i oryginalność.

PostNapisane: 12-02-2012, 01:46 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Obrazek
Po słowach ''Polecam robić awatary samemu, większa satysfakcja i oryginalność.'' uznaję iż Twój również jest tworzony przez Ciebie (ja również sam je wykonuje). Me gusta milordzie i tęcza z tyłu, coś co jest aktualnie na czasie na kwejku itp. ;) 9/10

PostNapisane: 01-03-2012, 21:27 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Obrazek
Twój avatar przedstawia kobietę, raczej atrakcyjną fizycznie, lekko uśmiechniętą, w ciekwych kolorach, dodatkowo własny wkład więc dam -7/10.

Ostatnio edytowano 01-03-2012, 22:13 przez Mirek, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 01-03-2012, 22:09 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Obrazek

W Twoim teraźniejszym avatarze drogi Mirku wyczuwam nadzieję i oczekiwanie na nową, miejmy nadzieję, najwspanialszą część Assassin's Creed. Ponieważ image nowego asasyna - zakładam, że przodka Desmonda (chociaż to pewne, prawda?) - jest bardzo intrygujący i powiewa świeżością dam ocenę 9+/10. 9 za obrazek, "+" za podpis ^^

PostNapisane: 01-03-2012, 23:26 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Obrazek
No cóż, jeżeli mam być szczery to w twoim avatarze nie widzę nic nadzwyczajnego. Jest jakiś pan w kapturze który ma Mhroczno wyglądać w tak nie jest. Jest to o tyle dobre, że zostało utrzymane w klimacie dość mhroczniejszym. Ocena: 6/10

Profilaktycznie przypominam o konieczności zmiany swojego avatara przed kolejnym ocenieniem czyjegoś oraz wrzucaniu obrazków na zewnętrzne serwery. — Iskra

PostNapisane: 07-03-2012, 19:57 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Okazało się, że opis zielonego ludka został skasowany, więc wezmę się za niego. :P

Obrazek
Awatar pozytywny. Na widok zielonego ludka przypominam sobie o pewnym narkotyku (marihuana). Nie wiem dlaczego. Uśmiechnięty, słodki... Szkoda, że awek nie w pełni wymiarowy. :P 7/10

PostNapisane: 29-03-2012, 17:32 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Obrazek
Insygnium Asasynów ozdobione hieroglifami, z krzyżem Ankh w środku. Fajna kolorystyka, wrażenie trójwymiarowości, ogólnie mi się podoba. Niby już działają mi na nerwy wszelakie nicki i avatary związane z AC, ale tu... zrobię wyjątek ^^
Tylko szkoda, że jest ucięty na górze. 9,5/10

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Posty: 181 Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona