Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 15-09-2019, 12:13

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Posty: 181 Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ładny avatar?
PostNapisane: 18-06-2011, 19:09 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
@UP:tak szczerze mówiąc nie wiem co za pan na tym awatarze ale mi się podoba ten miecz te skrzydła to ubranie. Przypomina mi jakiegoś pana który jest pół ninja i pół aniołem ;). Ten facet zostawił studnia żeby zostać ninja :D no to będzie tak 10/10.

PostNapisane: 25-06-2011, 16:22 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Obrazek

Altair w cieniu wygląda świetnie. A te skrzydła to bardzo dobry pomysł. 10/10

PostNapisane: 25-06-2011, 17:38 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Obrazek
Marian Paździoch ukazany (oddech) w trakcie wykonywania A JAKże pięknego gestuuuu panie FerdyNANdzie KIEP-ski... :D 8/10
Miej nadzieję, że ludzie będą chcieli czytać Twoje posty :D

@down
Muszę to napisać, że avatar nie jest mojego autorstwa. Mój były kolega z podstawówki zrobił go ok. 4 lata temu, z nudów. Nie interesuję się Brainiac'iem tak, jak kiedyś, ale nieważne, jak beznadziejny jest ten avatar dla innych, ja go nie porzucę. :) A skoro avek zostaje, to nick też. 4ever :)

EDIT:
Nie mam silnej woli :lol:

Ostatnio edytowano 10-07-2011, 17:06 przez Sniked, łącznie edytowano 6 razy

PostNapisane: 28-06-2011, 15:44 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Obrazek

Logo "Brainiac" z podpisem. Żółte tło bije w oczy, ale jest zupełnie zrozumiałe, ponieważ cały avatar jest utrzymany w stylizacji zdradzającej głębokie zafascynowanie serialem. Tak, zepsuł mi się generator bełkotu pseudopoetyckiego, musiałem sam wymyślać. W każdym bądź razie, avatar nie ma żadnego szczególnego pomysłu, nie fascynuje w żaden sposób. Tylko 6/10.

Ostatnio edytowano 30-06-2011, 23:01 przez Suchy Drań, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 02-07-2011, 21:32 
Wojownik
Wojownik
Obrazek
Dwa typki z Minecrafta. Bardzo fajny skin, zielony łeb creepera w masce V ubrany w jakiś czarny kombinezon, czy coś w ten deseń. Któryś z tych ludków jest twój? Avatar mi się podoba, daję 8/10.

PostNapisane: 03-07-2011, 17:09 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Obrazek

hehe Cypisek, przypominają mi się stare czasy jak się rumcajsa oglądało :p podoba mi się twój awatar, dam 8/10

Tytuł: Ładny avatar?
PostNapisane: 04-07-2011, 19:55 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Obrazek
Na obrazku przedstawiony jest Ezio Auditore z trailera AC:Bh. Ogólnie lubię trailery AC, więc za ten uśmieszek Ezio dam ci 9/10

Ostatnio edytowano 13-07-2011, 13:36 przez Sitek, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 04-07-2011, 21:15 
Adept
Adept
http://img13.imageshack.us/img13/1801/4611x.jpg

List gończy z wizerunkiem Ezio. Dobry pomysł, tym bardziej, że wielu pewnie nie mogło się dobrze mu przyjrzeć w czasie zrywania. Daję 10/10

@down
To scena z Avatara i jest na niej jeden awatar i na'vijka.Tak ciężko zgadnąć?

Ostatnio edytowano 10-07-2011, 08:04 przez albrecht25, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 09-07-2011, 21:27 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Obrazek

W Sumie nie wiem co jest na awatarze :a-.-: ... Ale nie jest to stereotyp z Ezio ;)
Więc 9/10

Na tym awatarze jest Awatar. A nawet dwa xD — Iskra

PostNapisane: 10-07-2011, 21:30 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Nie każdy oglądał Avatara (np. ja), więc owszem, tak ciężko. ;) Myślałem, że to jakiś ogród. :D
Obrazek
Sasuke Uchiha z Naruto? Niezłe to "wyszukiwanie obrazem" w Googlach xD
Oglądałem to anime jak miałem coś koło 10 lat, a od kilku lat nie mogę patrzeć na ŻADNE produkcje animowane. Jednak awatar mi się podoba, jest utrzymany w dobrej kolorystyce, urozmaica go ruch, choć tego nie widać. :lol: Łącznie wyjdzie jakieś 7+/10.

Mój nowy awatar to prawie to samo, co było (na aż tak radykalną zmianę nie byłem gotowy :) ), ale jest nieco inny i dlatego piszę tu ponownie. Miło byłoby przeczytać krytykę kogoś innego, zwłaszcza o usunięciu jedynek :P

@down
Obrazek jest też wyraźniejszy :P

Ostatnio edytowano 10-07-2011, 22:01 przez Sniked, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 10-07-2011, 21:59 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Suchy Drań napisał(a):
Logo "Brainiac" z podpisem. Żółte tło bije w oczy, ale jest zupełnie zrozumiałe, ponieważ cały avatar jest utrzymany w stylizacji zdradzającej głębokie zafascynowanie serialem. Tak, zepsuł mi się generator bełkotu pseudopoetyckiego, musiałem sam wymyślać. W każdym bądź razie, avatar nie ma żadnego szczególnego pomysłu, nie fascynuje w żaden sposób. Tylko 6/10.
Obrazek

Usunąłeś tylko te 111 i zmieniłeś czcionkę więc co się tu będę rozpisywać, to samo co w cytacie 6/10. :D :D

PostNapisane: 11-07-2011, 10:31 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Obrazek

Twój awatar to znaczek firmy Lamborghini. Złoty byk na czarnym tle. Marka wspaniała :D Szczególnie lamborghini murcielago mi się podoba ;) Tylko trochę drogie :P Awatar... Cóż... Mało oryginalny, jednak ratuje Cię moje zamiłowanie do NFS :D 6/10.

PostNapisane: 11-07-2011, 10:55 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Obrazek

Twój avatar jest oczywiście nawiązaniem do Call Of Duty: Modern Warfare 2, jest to oczywiście postać z gry jak się nazywa tego nie pamiętam, jest to bodajże misja w której na koniec uciekamy skuterem śnieżnym (nazwy również nie pamiętam). 8/10 :D :D

@down
THX za szczerość :D :D

Ostatnio edytowano 11-07-2011, 15:28 przez Spotless, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 11-07-2011, 15:26 
Wojownik
Wojownik
Obrazek

Tańczący kurczak... Za wiele to do powiedzenia o nim nie ma. Nudny, nieciekawy i po prostu brzydki. Wygląda jak avatar znaleziony na szybko, tylko po to by nie zostawiać pustego miejsca pod nickiem. Rysunkowo trochę mi przypomina stare dobre postacie z Looney Tunes. Daję 4/10 bo widywaliśmy już gorsze avki na forum.

PostNapisane: 11-07-2011, 18:46 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Obrazek
Kolesia nie znam. Wygląda jak jakiś diler czy coś w tym guście. Jego spojrzenie może nawiązywać do jednego z przesłań biblijnych dotyczących apokalipsy. Sama postać jest dość żmudna i można się znudzić po dłuższym jej oglądaniu. Te znaki z tyłu to prawdopodobnie pismo klinowe lub węzełkowe używane przez pra-cywilizacje. Wyglądem awatar przypomina greckiego matematyka Euklidesa. Zakładam że ma to nawiązanie do greckich korzeni, prawdopodobnie jesteś grekiem. Okulary są zaś symbolem jasności widzenia oraz przenikliwości, z drugiej strony w X wieku coś okularo-podobnego nosili arabowie. Myślę jesteś fanem kultury grecko-muzułmańskiej. Sądzę pochodzisz z Konstantynopola(Stambułu) ;)
Chociaż jeśli interesujesz się pra-cywilizacjami, możesz próbować odkryć ich zachowanie i przysposobienie do życia. To znaczy że wkrótce wybierzesz się do Moskwy.
Wniosek: Jesteś żydem, pochodzenia grecko-arabskiego. Interesujesz się pra-cywilizacjami i wkrótce wyruszysz do Rosji. Lubisz znać osobę z którą gestykulujesz oraz mieszkasz w Stambule. :lol:
Obrazek średnio mi się podoba, mógłby być lepszy wizualnie i kolorystycznie, ale za oryginalność 7/10

Analiza dość dziwna, ja zapytam dość krótko: Czy to nie Gordon Freeman? Co prawda nie grałem w HL (żadnego, ale to zbrodnia byłaby nie rozpoznawać twarzy)- Maciek

No jasne, że to Gordon Wolanin. Analiza tyleż dziwna, co mylna... zapewne.
//Amer out.

Przepraszam, zasięgnąłem opinii Małgorzaty Foremniak, stąd to całe zamieszanie. Też nie grałem w HF, ale jeśli to jest ten sam koleś to już przynajmniej wiem o kogo chodzi.

Ostatnio edytowano 12-07-2011, 19:50 przez grako12, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 12-07-2011, 13:42 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Obrazek

Avatar przrdstawia żołnieża armii polskiej idącego na bój (?) Może oznaczać patriotyzm użytkownika. Nie wiem co więcej o tym powiedzieć.
7/10

PostNapisane: 13-07-2011, 14:04 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Obrazek
Hmm avatar jest humorystycznym nawiązaniem do AC. Sugeruje to wolne nastawienie użytkownika do samej gry, a prawdopodobnie także i do życia. Dodatkowo : "Let's dance Bitches! :3" i postawa, wywołują [i to zapewne nie tylko u mnie] uśmiech na twarzy.
8/10

Down: Postać z gry Original War : Mechanik treciej kategorji Juri Iwanowicz "Burlak" Gorki. Obrazek mały, nie chciałem zwiększać rozmiaru, gdyż odbiłoby to się na jakości.

Ostatnio edytowano 13-07-2011, 20:37 przez krash001, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 13-07-2011, 18:11 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Obrazek

Twarz. Przedstawiająca... kogoś. Nie mam pojęcia kogoś. Jednak ostra, rysunkowa grafika obrazka powoduje, że jest on zwyczajnie zabawny. Jednak widywałem lepsze obrazki, a tutaj wadą jest dodatkowo niewielki rozmiar. Nie będę bawił się w psychoanalityka - 7,5/10.

PostNapisane: 19-07-2011, 19:30 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Obrazek

Pirat i snajperka, ewidentnie dodana fotoszopem. Aluzje do zamiłowań autora?

8/10
AD 1: to nie Fotoshop :P
AD 2: To nie pirat, tylko Sam B z Dead Island :lol:
//Amer out.

PostNapisane: 19-07-2011, 20:17 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
Przywodzi mi na myśl gościa, który trenował Batmana w "Batman: Początek", zdjęcie dosyć słabe, oczy kiepsko widać, dziwnie wybrany kadr, mało fotograficznie :-P (ucięty w niewłaściwych miejscach). Mimo to wyróżnia się z tłumu i to się chwali. Nie lubię oceny punktowej jest bardzo subiektywna 6,5/10

PostNapisane: 20-07-2011, 13:18 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
koleś mi przypomina dwie rzeczy: nomada z crysisa i jakiegoś murzyna z karabinem w czerwonych goglach 7/10

Asasyn ze Świątyni Vindicare się kłania (najlepszy snajper WH40k)- Maciek

Dodaj avatar Maćka do swojego postu - Optimus Prime

PostNapisane: 29-07-2011, 20:52 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Obrazek

O ile się nie mylę, to ta grafika ma coś wspólnego z którymś tam Final Fantasy, ale ani nie mam pojęcia z którym, ani kto to jest. Moje zainteresowanie tą serią zaczyna się na filmach, a na niektórych trailerach gier się kończy, więc bez bicia przyznaję się, że jestem zielona w tym zakresie.
A jako avatar? Ładnie komponuje się z tłem, nie razi. Pod tym względem spoko, ale jednak postać jest za mała jak na mój gust. Rozumiem, że można nie chcieć zbytnio kroić obrazka, żeby go nie zepsuć, ale w takim przypadku nasuwa się pytanie: czy taka grafika nadaje się na avatar, który mimo niewielkich rozmiarów powinien być czytelny?
Niech każdy sobie sam odpowie.

Proszę by osoba, która ma zamiar ocenić mój avatar, a nie wie co to za dziewczynka, najpierw zerknęła tutaj i tutaj.

PostNapisane: 07-08-2011, 16:51 
Adept
Adept
Obrazek

To, że mam do czynienia z Banksym, wiedziałam już od dłuższego czasu. W sumie facet ma dość charakterystyczny styl, co nie czyniło rozpoznania zbyt trudnym. Ogólnie baloniki unoszące dziewczynkę dają dość pozytywny efekt, spełnienie dziecięcego marzenia o lataniu. To graffity, o ile dobrze się orientuję, znajduje się na murze granicznym między Palestyną i Izraelem, a zatem do spełnienia marzeń dochodzi jeszcze przekraczanie barier.
Ogólnie awatar spokojny, skromny, minimalistyczny, nie bije w oczy kolorystyką, za to uderza treścią i choć spośród prac tego artysty najbardziej lubię dziewczynkę ściskającą bombę, to i tak do mnie przemawia. 9/10.

PostNapisane: 03-10-2011, 22:54 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Obrazek
Średnio podoba mi się Twój awatar. To rysunek? Postać nie jest mi znana, może to żadna znana postać, a może tylko ja jej nie znam. ^^ W jakiś sposób jest on oryginalny... Ciężko coś o nim powiedzieć...
6/10

PostNapisane: 03-10-2011, 23:13 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
Avatar ze starym dobrym, tym no, oglądałem przecie pokemony, ten co sie potem z niego Charizard robi :lol: Tak czy siak avatar miły dla oka i przywodzi stare dobre czasy :tea: 8/10
Obrazek

Charmander się zwie.
//Amer out.

Ostatnio edytowano 02-02-2012, 12:48 przez Mirek, łącznie edytowano 2 razy

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Posty: 181 Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona