Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 21-07-2019, 13:12

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Posty: 181 Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ładny avatar?
PostNapisane: 02-04-2012, 13:36 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Obrazek
FanArt twarzy Tali'Zorah nar Rayya (później Tali'Zorah vas Normandy) z trylogii Mass Effect. Jeden z niewielu tak dobrze udanych FA. Ciekawa kolorystyka i dokładność. Bardzo realistyczne. Trochę za bardzo ludzki wygląd. Ogólnie podoba mi się. 9/10

Tytuł: Ładny avatar?
PostNapisane: 22-04-2012, 11:33 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
Obrazek
Tygryso-królik? Całkiem spoko :a:]:
Nic specjalnego ale estetyczny i ładny avek.
Miłe tło, na całość dobrze się patrzy.
7/10.

Nie znasz się to tygrylik, albo krógrys - Maciek
So it seems :lol:

Down: Sam się bawiłem w Photo Shopie :D
Podkręciłem jabłko a Abbasa i tło umroczniłem.
Nie wiem czego brakuje, ale też to wyczuwam, może się cos jeszcze pobawię, albo wybiorę co innego, ale nikt mi nie wmówi, że Abbas to kiepska postać.
Jest zły, więc ciężko powiedzieć, że się go lubi, ale jest świetnie rozegraną postacią wg. mnie ;)

Ostatnio edytowano 22-04-2012, 15:13 przez Mirek, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 22-04-2012, 15:11 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Obrazek

Abbas na avatarze, drogi Mirku, nawiązuje do twojej postaci, którą jesteś w naszym nowym forumowym RPG. Sam obrazek dość wyraźny, ale brak mu czegoś... Czy ja wiem? Może ramki, jakiegoś podpisu? Pewnie, jakbym się "pobawiła" tym zdjęciem w Photoshopie, coś bym wymyśliła, ale na chwilę obecną jest mi trudno.
Nie lubię Abbasa, ale za avatar daję Ci 7/10

EDIT:
UP^: Lubię złe postacie, ale do Abbasa jakoś sympatią nie pałam. Co do obrazka, to właśnie jakoś to Jabłko Edenu wydawało mi się dziwnie jaskrawe... :)

DOWN: Postać Altaira dokładnie. I czerwone piórko w rogu, dodane ode mnie w Photoshopie.

Ostatnio edytowano 26-04-2012, 21:08 przez Yone, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 26-04-2012, 20:55 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Obrazek
Postać melancholijnego (?) Asasyna. Mroczny nastrój oraz (chyba) rysowane ołówkiem (kocham rysunki robione ołówkiem) dość ciekawe. Ładne tło. Pozytywne odczucia 6.9/10

Tytuł: Ładny avatar?
PostNapisane: 29-04-2012, 17:02 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Nie wiem co mam powiedzieć o tym Avatarze.To chyba jakiś mroczny anioł przybity do swoich skrzydeł.Tło ciemne nic się z tyłu nie dzieje to trochę przygnębia.Do mnie jakoś to nie przemawia.Ode mnie 6/10.

Załączniki:
6884.jpg [7.88 KiB]
Pobrane 1026 razy
PostNapisane: 03-05-2012, 21:15 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Ostatnio łapię się na tym, że co chwila usuwam z tego tematu posty, które nie trzymają się regulaminu. Wyjątkowo nie chce mi się tego więcej robić, bo dzisiaj wywaliłem aż trzy pod rząd.
Zamykam temat, sami chcieliście.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Posty: 181 Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8