Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 20-07-2019, 20:15

Autor Wiadomość
 Tytuł: Transmisje sportowe
PostNapisane: 02-06-2017, 16:41 
Żołnierz
Żołnierz
Platforma: PC
Tu wpisujemy kiedy, gdzie i o której są interesujące spotkania sportowe (nie tylko Polskie). Możemy też rozmawiać o składach co o tym sądzicie, co byście zmienili (nie jest to musem).Mogą też być podawane wyniki.

W tej chwili i przez cały weekend. gra Liga Światowa . W której uczestniczą Polacy dziś grają z Brazylią. Transmisja Polsat Sport. I o 20 Włochy Iran.
Rozumiem, że potrzebujesz pomocy w każdym aspekcie każdego AC i będziesz jojczył na te tematy dopóki Ci ktoś nie pomoże, ale chociaż nie zmuszaj mnie, żebym Ci tłumaczył od czego są działy na forum... Otóż mamy działy na AC i na inne rzeczy i może Cię to zdziwić, ale transmisje sportowe na Polsacie nie należą
do świata AC. — Maciek

Tytuł: Re: Transmisje sportowe
PostNapisane: 03-06-2017, 08:55 
Żołnierz
Żołnierz
Platforma: PC
Administracja jest od tego żeby albo wskazać odpowiedni dział albo tam przenieść temat. Dziękuję za to drugie. A moje posty też służą do rozruszania forum jakbyś nie zauważył to kilka osób się udziela, a moje posty mają po kilkadziesiąt odsłon. Ale mogę nie robić nic to forum upadnie już byłem świadkiem kilku upadków i od tego to się zaczyna.

A wracając to tematu:
Polska-Brazylia 3-2
Włochy-Iran 3-0
Nasi grają chyba dziś o 13.00 ale głowy nie dam. Pozdrawiam czytających.
Wyniki "Polskich" meczów:
Polska-Włochy 3-1
Polska-Iran 1-3