Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 20-07-2019, 20:15

Autor Wiadomość
 Tytuł: Dobór pada do gry
PostNapisane: 03-01-2015, 02:46 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Zawsze byłem PC-towcem. Wiąże się to między innymi z tym, że kompletnie nie ogarniam pada od xboxa czy ps... ALE
No właśnie ALE 27 stycznia wychodzi, jak zapewne wiecie, GTA 5 na komputery stacjonarne... i w związku z tym, że wiele słyszy się o tym że pady są komfortowym rozwiązaniem dla graczy i z innych powodów postanowiłem zakupić pada od Xbox 360, podłączyć pod PC i grać w to w taki sposób.

Teraz pytanie do konsolowców. Który z padów (od Xbox 360 czy ps 3) uważacie za łatwiejszy w przyswojeniu? Który z nich jest, może nie tyle lepszy, co byłby wygodniejszy i łatwiejszy do ogrania i bardziej INTUICYJNY dla takiego "laika" jak ja?

Wiem, że istnieją wersje padów ps-o podobnych na PC i wiem że są oryginalne pady od xbox 360 które działają na PC. Proszę o pomoc! :)

Tytuł: Re: Dobór pada do gry
PostNapisane: 03-01-2015, 14:11 
Żołnierz
Żołnierz
Nawet jako zatwardziały zwolennik Playstation nad Xboxem - szczerze polecam bezprzewodowy pad do Xboxa właśnie. Używam i nie ma lepszego pada od oryginalnego pada od Microsoftu.

PostNapisane: 04-01-2015, 22:49 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Dziękuję za opinię! :)

PostNapisane: 07-01-2015, 07:37 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
@MaksJ23PL: Z padem jest tak, że po prostu MUSISZ wziąć w ręce. Potrzymać, pograć godzinkę na jednym, drugim, trzecim modelu.
Między padami od PS i X'a są 2 zasadnicze różnice:

1. Waga i ergonomia. Od klocka jest cięższy i chyba lepiej wyprofilowany do dłoni.
2. Układ analogów i krzyżaka. Na pierwszy rzut oka widać różnicę - tutaj kwestia preferencji i przyzwyczajenia.

Pamiętaj też o zapasowych bateriach w przypadku pada od klocka ;) Zestaw 4 paluszki akumulatorki + ładowarka