Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 21-07-2019, 13:09

Autor Wiadomość
 Tytuł: Słuchawki Jays One - dobry wybór?
PostNapisane: 02-07-2013, 20:54 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Ostatnio przeglądałem oferty słuchawek niskiej klasy i zdecydowałem się na Jays ONE. Co możecie napisać nt. tych słuchawek, czy są "lepsze" od rosyjskich Fischer Audio Eterna?

Czy owa oferta (http://allegro.pl/a-jays-one-1-jays-nowe-wysylka-kurierska-gratis-i3360502415.html) zapewnia dobrej jakości oryginalny sprzęt?

Edit:
Ktoś wie jak można wzmocnić/zabezpieczyć kabel przy wtyczce, żeby się nie przecierał i nie przerywał. Dużo moich słuchawek przez to skończyło swój żywot.

Tytuł: Re: Słuchawki Jays One - dobry wybór?
PostNapisane: 03-07-2013, 06:37 
Adept
Adept
Więc tak. Jaysy to słuchawki idealne, dla użytkownika, który posiada bardziej "surowy" sprzęt, ponieważ basy brzmią lepiej. Jak na taką cenę grają idealnie. Jeśli masz bardziej "niestandardowe" uszy (tzw. duże lub małe) w opakowaniu znajdziesz komplet silikonowych nakładek, które pozwolą ci dopasować Jaysy do swoich uszu. Ogromnym minusem tych słuchawek jest wtyk jack. Jest on niezwykle duży, a co najgorsze kabel załamuje się na jego krawędzi. Kabel wyróżnia je na tle innych słuchawek (przynajmniej większości) jest płaski i dosyć szeroki. Niestety jest stosunkowo twardy i trudno mówić o wygodzie jego użytkowania. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem, pozdro.

PostNapisane: 03-07-2013, 07:56 
Emerytowany techadmin
Awatar użytkownika
@Żubru: mogłeś po prostu zalinkować do tej opinii, zamiast kopiować po kawałku. Przecież nie dostaniesz u nas bana za link do innego forum. :D

PostNapisane: 03-07-2013, 08:36 
Adept
Adept
Może kawałek skopiowałem, ale nie całe :D Zwykle jak byłem na innych forach, dawali za to bana czasowego o.O Trafiłem chyba na normalnych ludzi :D

PostNapisane: 03-07-2013, 09:53 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Nie jestem aż taki leniwy, oczywiście, że wcześniej sprawdzałem opinie i poradniki w internecie nt. kupna słuchawek. Pytam o własne doświadczenia oraz o porady odnośnie zabezpieczania słuchawek.