Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 17-07-2019, 23:36

Autor Wiadomość
 Tytuł: Konfiguracja osi/gałek pada
PostNapisane: 08-04-2013, 08:40 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Platforma: Xbox 360
Podchodzę do pewnej gry już drugi raz, za pierwszym razem jej nie ukończyłem bo do swobodnego grania jest wręcz wymagany pad albo kierownica. Z padem mam jednak problem, nie umiem ustawić osi/gałek/watevah żeby działały 'gładko' - chodzi mi o to że kiedy przesunę gałkę na lewo do połowy, to żeby samochód/postać skręcała mi nieco wolniej, niż na maxa, a pad właśnie działa tak jak klawiatura - gdy skręcę na padzie lekko to w grze skręca na maxa. Może to trochę głupio brzmieć, ale nie wiem niestety jak ta opcja się nazywa. Zna ktoś odpowiedź? Może to wina że pad nie należy do najdroższych. ~30zł.

Mój pad: Media-Tech Corsair II MT1507

Tytuł: Re: Konfiguracja osi/gałek pada
PostNapisane: 14-04-2013, 08:07 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
O ile pamiętam, to pad musi mieć obsługę analogową gałek. W starym padzie, który kiedyś miałem, z 8 lat temu, był osobny przycisk "Analog", który przełączał tryb między cyfrowym (gdzie gałki działały cyfrowo jak krzyżak - lewa, i jak podstawowe 4 przyciski - prawa) a analogowym (gdzie można było kontrolować wychylenie).

Z tego co jest na stronie producenta: http://www.media-tech.eu/products/game- ... ers/MT1507 to masz tam właśnie taką opcję. Jak nie działa, to próbuj pokombinować ze sterownikami. Powodzenia.