Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 17-07-2019, 23:21

Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z facebookiem
PostNapisane: 19-03-2013, 18:28 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Cześć, mam problem.
Otóż, od wczoraj, nie mogę korzystać z konta na fejsie. Nie wiem, o co chodzi, ale sprawa wygląda tak: przed zalogowaniem strona główna jest w porządku, problem zaczyna się po zalogowaniu. Wtedy przez naprawdę krótki czas strona się ładuje i, tak nagle, wszystko staje w miejscu. Jedynie ikonka na pasku kart nieustannie się ładuje.
Może ktoś z was miał już taki problem, a jeśli nie, to możecie napisać, gdzie mam szukać pomocy.

Tytuł: Re: Problem z facebookiem
PostNapisane: 19-03-2013, 19:07 
Najemnik
Najemnik
Próbowałeś wejść na innej przeglądarce? Spróbuj wyczyścić wszystkie dane przeglądania, albo też zrestartuj router (akurat to u mnie pomogło jak raz miałem taki problem)

Tytuł: Re: Problem z facebookiem
PostNapisane: 19-03-2013, 21:06 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Facebook w ogóle ma często jakieś problemy, przeważnie po 2-3 dniach naprawiają błędy. Ja w sumie przez "problemy ze stroną", które widziałem tylko ja nie mogłem wejść przez 4 dni... kiedy zależało mi na danych z grupy mojego roku, ale jakoś sobie bez tego na sesji poradziłem :D

Moja rada: jeśli nie uda się po zmianie przeglądarki... poczekaj ze 2 dni, jak nie ustanie napisz do nich.