Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 21-07-2019, 13:07

Autor Wiadomość
 Tytuł: Zmain adresu na Origin
PostNapisane: 17-03-2013, 19:55 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Witam,
Mam taki problem jak w temacie czyli nie mogę zmienić adresu email. Próbowałem wszędzie na stronie Origin czy EA(Origin jest od EA). Są tam możliwości zmiany hasła czy podobnych rzeczy ale nie ma adresu email..... Sprawdzałem na google i pisze, że jest możliwość zmiany ale przecież nie ma nigdzie zmiany adresu email. Możliwe, że jestem ślepy i nic nie widzę ale proszę o pomoc.Jeszcze przeczytałem, że trzeba się specjalnie skontaktować z działem obsługi klienta. To jak w końcu tu jest ? Z góry dziękuje.

Tytuł: Re: Zmain adresu na Origin
PostNapisane: 17-03-2013, 20:31 
Emerytowany techadmin
Awatar użytkownika
Spróbuj przez https://www.ea.com/profile

Jeśli się nie da, to radzę kontaktować się mailowo. Choć szanse sukcesu są poniżej 1%, bo EA ma długa historię olewania konsumentów.

Tytuł: Re: Zmain adresu na Origin
PostNapisane: 18-03-2013, 21:08 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
To jest naprawdę smieszne, żeby nie można było zmienić email-a. Nawet chyba nie będę pisał do nich, ostatnio mojemu znajomemu odpisali po pół roku(był to słynny problem z bf, który miało pełno ludzi a i tak z tego co wiem nic prawie z tym nie zrobili), więc szkoda mojego cennego czasu. Ale dziękuje bardzo za odpowiedz, która już z któryś raz z rzędu ukazuje mi "profesjonalizm" elektryków i podejście do klienta.