Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 21-07-2019, 13:22

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 103 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Ankieta

Który styl forum powinien być ustawiony na główny?
Revelations 60%  60%  [ 32 ]
Fragmenty Edenu (cristoV2) 40%  40%  [ 21 ]
Liczba głosów : 53
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ZAC II - Forum
PostNapisane: 21-02-2010, 14:59 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Musiałbym sprawdzić, może i się da, ale jeszcze nie wiem jak. A co mi tam, zapytam się na forum bb3 i szybko dostanę odpowiedź, przynajmniej w teorii. :P

Tytuł: ZAC II - Forum
PostNapisane: 21-02-2010, 15:06 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Cytuj:
Tylko się zastanawiam - te lekko zmieniające się kolory tła są celowe? nie jest to zniekształcenie przez format czy przez coś? bo niestety o ile mi wiadomo zrobienie czegoś takiego jest niemożliwe, musi być jednolity kolor.
Nie to nie było celowe.

Cytuj:
Valy, naprawdę nie da się wstawić obrazków zamiast tła w postaci koloru?
Moim zdaniem kolor jest najlepszym rozwiązaniem, obraz niby urozmaici forum ale po jakimś czasie i tak się znudzi. Jednak jeśli chcecie obraz, to mogę coś wykombinować, to nie jest problem. ;) Tylko żeby tło stało w miejscu, tak jak tutaj: http://www.zakonassasynow.czo.pl/

PostNapisane: 21-02-2010, 16:05 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Aha, tak na marginesie obraz odpada z jeszcze jednego powodu - obraz to dodatkowe kilobajty które muszą się wczytać, a więc obciążają serwer oraz klienta, niby nie dużo, ale zawsze coś... ogólnie trzeba dążyć do jak największego zredukowania obrazów imho.

PostNapisane: 24-02-2010, 02:06 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Platforma: PC
index.php?style=9
Na przyciski jeszcze przyjdzie czas. Piszcie, co poprawić.

PostNapisane: 24-02-2010, 11:09 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Platforma: Xbox One
Emm... ja nie widzę żadnej różnicy ^^
Wszystko jest jak było. Poza kolorami nicków redaktorów...

PostNapisane: 24-02-2010, 19:21 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Kolor adminów jest chyba bardziej wyrazisty.

Mam złe wieści. Straciłem wszystkie dane jakie miałem na komputerze, a w tym projekty forum. Będę musiał na nowo wszystko robic więc prace się opóźnią.

No więc tak...
Logo w lepszej jakości: http://img683.imageshack.us/img683/6875/logoix.png.

Poprawki ode mnie: http://img51.imageshack.us/img51/7391/beztytuurax.jpg

Funkcje związane z postami są po angielsku.

PostNapisane: 24-02-2010, 19:31 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
To moje uwagi:
1) Te kółeczka, które mówią czy są ( lub nie) nowe posty nie pasują jakoś do kolorystyki, tak samo przyciski dodaj post/ nowy temat
2) Podczas pisania nowego postu, lub edytowania starego pasek ze wskazówkami dotyczącymi np. pogrubienia czcionki, jej pochylenia itd. jest szary i gryzie się z tym pomarańczowym
3) Te znaczniki czy ktoś jest dostępny, czy nie też jakoś mi nie pasują, ale już nie tak bardzo jak powyższe.

PostNapisane: 24-02-2010, 19:48 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Dziwne - u mnie nie widzę jakichkolwiek zmian w forum. Poza nickami Redakcji. 1) nie zauważyłem, 2)nie zwracam uwagi, a 3) nie mam w ogóle.

EDIT: Zmieniło się. Wlazłem w "Polowanie na Desmonda" i się zmieniło xD.

PostNapisane: 24-02-2010, 20:26 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Bo Valy ustawił to jako domyślny styl...
Maciek - jak pisałam wyżej. Z przyciskami jest problem, bo jest ich dużo, a ja znalazłam generator tylko do angielskich. Wstawiliśmy z Valym, jakie były, niebieskie by w ogóle nie pasowały... W swoim czasie wstawi się lepsze... Niedługo.

EDIT
No to pierwsza część obrazków za nami. Kto by pomyślał, że to tyle czasu zajmuje...

CristoV - próbowałam zmienić na jaśniejsze ramki, ale niespecjalnie to wychodziło. Jeszcze to omówimy.

EDIT2
Powiedzmy, że tak mogłaby wyglądać ostateczna wersja. Może kiedyś zabiorę się za poprawianie ramek do białych znaczków Animusa (bleh, kto by przypuszczał, że to tyle dłubania). Jeśli ktoś miałby czas i chęci, żeby to poprawić, to niech poprawi...
Również mile widziany pomysł na oznaczenie tematu przyklejonego.

PostNapisane: 27-02-2010, 19:52 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Może zróbcie tak. Tło na wzór Animusa 2.0(te białe krechy na szarym tle), który będzie nawoływał do czasów Desmonda, napisy niech będą w stylu papirusów, które naprowadzają na strony z kodeksem, a ramki(kto jest na forum, nad oknami postów) niech będą czarne jak ściany z kodeksem, a tło gdzie są użytkownicy, awatary nicki i ranga na wzór pierwszej cywilizacji, nawołująca do poprzednich asasynów.

PostNapisane: 27-02-2010, 19:57 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
To się wyrwałeś z tym wpisem ^^

PostNapisane: 27-02-2010, 19:59 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Wega napisał(a):
To się wyrwałeś z tym wpisem ^^
Po prostu tamten jest uniwersalny, przyszłość przeszłość, kodeks, ściany. Taki jak na pierwszej stronie.

PostNapisane: 27-02-2010, 19:59 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Asasyn Zielarz napisał(a):
Może zróbcie tak. Tło na wzór Animusa 2.0(te białe krechy na szarym tle), który będzie nawoływał do czasów Desmonda, napisy niech będą w stylu papirusów, które naprowadzają na strony z kodeksem, a ramki(kto jest na forum, nad oknami postów) niech będą czarne jak ściany z kodeksem, a tło gdzie są użytkownicy, awatary nicki i ranga na wzór pierwszej cywilizacji, nawołująca do poprzednich asasynów.
To jest forum, ma być czytelne i przejrzyste. Tła nie będzie, o tym było już mówione. Rangi zostaną takie jakie są, bo są oryginalne i oparte na prawdziwym zakonie, nie ma co wymyślać.

Cytuj:
Po prostu tamten jest uniwersalny, przyszłość przeszłość, kodeks, ściany. Taki jak na pierwszej stronie.
Ten styl JEST uniwersalny. Nawiązuje do pierwszej cywilizacji, a na tym oparta jest cała fabuła AC.

Ostatnio edytowano 27-02-2010, 20:02 przez Cristo, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 27-02-2010, 20:01 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
CristoV napisał(a):
To jest forum, ma być czytelne i przejrzyste. Tła nie będzie, o tym było już mówione. Rangi zostaną takie jakie są, bo są oryginalne i oparte na prawdziwym zakonie, nie ma co wymyślać.
I weź tu człowieku bądź pomysłowy. takie było by oryginalne i prawdziwe nawiązujące do przyszłości, przeszłości i kodeksu. Czytelne też by było. A o rangach nic nie pisałem.

PostNapisane: 27-02-2010, 20:05 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Cytuj:
awatary nicki i ranga na wzór pierwszej cywilizacji, nawołująca do poprzednich asasynów.
OK. Źle Cię zrozumiałem...
Cytuj:
I weź tu człowieku bądź pomysłowy. takie było by oryginalne i prawdziwe nawiązujące do przyszłości, przeszłości i kodeksu. Czytelne też by było. A o rangach nic nie pisałem.
Urządzenia zwane Cząstkami Edenu jak najbardziej nawiązują do przeszłości, przyszłości i kodeksu.

PostNapisane: 27-02-2010, 20:11 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
I te okna gdzie są posty na styl papirusowy, ramki nad nimi czarne(wyglądało by to jak kodeks), okna gdzie są użytkownicy na pierwszą cywilizacje(poprzedni asasyni), a tło na wzór na animusa 2.0(czasy Desmonda, te białe krechy na srebrnym tle).

PostNapisane: 27-02-2010, 20:13 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
To spowodowałoby, że forum ładowałoby się z minutę każda podstrona, po za tym nie wiem czy aż taka różnorodność byłaby możliwa.

PostNapisane: 27-02-2010, 20:15 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Maciekbpl napisał(a):
To spowodowałoby, że forum ładowałoby się z minutę każda podstrona, po za tym nie wiem czy aż taka różnorodność byłaby możliwa.
Masz trochę racji. Miałem taką wizję i chciałem nią napisać.

PostNapisane: 27-02-2010, 20:17 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
I weź tu człowieku bądź pomysłowy.
Projekt forum został już zrobiony, zaakceptowany i wprowadzony w życie, nie będzie kolejnych zmian. Teraz jest czas na poprawianie błędów w tym, co jest, nie inwestowanie w zupełnie nowy projekt.

PostNapisane: 27-02-2010, 20:19 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Maciekbpl napisał(a):
Ja nie wiem czy taka różnorodność byłaby atrakcyjna. Przeważnie gdy miesza się kilka stylów wychodzi ohydna papka.

PostNapisane: 02-03-2010, 16:23 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Nie wyglądało by to zbyt ciekawie, fakt. I długo by się ładowało? Nie chciało by mi się siedzieć na forum z ładującą się 5 minut stroną główną.

Tytuł: Re: ZAC - Forum
PostNapisane: 03-07-2011, 18:55 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Jak już na pewno zauważyliście, na forum pojawiły się małe zmiany w tle i logo. Zamieściliśmy również nowy styl - Revelations.

Style można zmieniać w panelu użytkownika>preferencje forum.

Mamy do Was pytanie:
Który styl powinien być stylem głównym Zakonu? Odpowiedzi udzielajcie w ankiecie.

PostNapisane: 03-07-2011, 19:28 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Zagłosowałem na Revelations, wygląda awesomiaście. Ale musi jeszcze zostać dopracowany, bo jak na razie: jest problem z SB u kilku osób (w tym u mnie :( ), niektóre napisy na tle strony są czarne, więc ich nie widać.
Ale ogólnie wymiata.

PostNapisane: 03-07-2011, 19:35 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Trochę brzydko rozmazane to tło Revelations, ale poza tym jest dobrze.

@down
Popieram.

Ostatnio edytowano 03-07-2011, 19:51 przez Sniked, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 03-07-2011, 19:44 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Głos ma Fragmenty Edenu. Jak dla mnie o niebo lepsze. No i przyzwyczaiłem się do kremowego.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 103 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona