Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 27-06-2019, 02:35

Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy da rade ?
PostNapisane: 30-07-2016, 11:21 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Cześć wszystkim, mam pytanie czy Assassin's Creed Rogue da rade uruchomić się na moim kompie ? Posiadam procesor AMD Athlon x2 245 2.9 Ghz 4 GB RAM i grafike Nvidia 9600GT. AC IV śmigał mi i dalej śmiga na minimalnych ustawieniach, a Rogue z tego co mi wiadomo działa na tym samym silniku graficznym wiec zastanawiam się czy da rade się go jakoś uruchomić bo przy próbie uruchamiania wyskakuje mi błąd że ACC.exe przestał działać. Mam zainstalowany Windows 10 jak coś i gra oczywiście jest oryginalna.

Tytuł: Re: Czy da rade ?
PostNapisane: 30-07-2016, 11:39 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
Dziwię się, że Ci AC IV chodziło, ja miałem z nim trochę problemów na; co prawda odrobinę; lepszym sprzęcie. Według wymagań nie spełniasz minimalnych, ale przeważnie gry Ubi nie mają jakoś problemów się uruchomić na odrobinę słabszym sprzęcie. Spróbuj może uruchomić w trybie zgodności z Win7, ale może być, że gra Ci nie pójdzie.

PostNapisane: 30-07-2016, 12:36 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Z AC IV nie miałem problemów odpalił bez niczego chociaż mój sprzęt już ma parę dobrych lat i myślałem ze Rogue też ruszy ale chyba nie da rady bo próbowałem i zmieniać zgodność i nawet znalazłem jakiś filmik gdzie gościu odpalał grę zmieniając coś z directx ale u mnie nie podziałało a jedyne co się zmieniało to to ze błąd o pliku ACC.exe wyskakiwał przed zmiana w czarnym oknie a teraz tylko na pulpicie nawet sie gra nie uruchamia. Może to być też jakiś problem z Windows 10 nie mam pojęcia. Najwyżej poczekam z ta gra bo i tak za 2 miesiące zmieniam kompa.

PostNapisane: 30-07-2016, 14:06 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
Spróbuj jeszcze coś, przypomniało mi się, że czasami z różnymi AC jest problem z tym, że próbują się odpalić na zintegrowanej karcie... W opcjach Nvidii ustaw, żeby aplikacje pełnoekranowe się uruchamiały przez procesor graficzny Nvidia, albo nawet ustaw to na sztywno w samej aplikacji.

PostNapisane: 31-07-2016, 00:13 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Spróbuje tylko mógłbyś mi opisać mniej więcej w co mam wejść i co kliknąć bo do tych wszystkich opcji Nvidii to jestem raczej zielony ?

PostNapisane: 31-07-2016, 11:34 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
Prawym na pasku na ikonkę Nvidii w trayu, panel sterowania Nvidia, wchodzisz w każdą zakładkę i tam gdzie się da wybierasz swoją główną kartę.

PostNapisane: 31-07-2016, 15:35 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
AC Rogue wymaga kartę graficzną, która obsługuje DX11, a GeForce 9600 GT ów DX-a nie obsługuje. Da się to obejść (są poradniki w necie), aczkolwiek wydajność prawdopodobnie będzie słaba.