Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 25-06-2019, 00:05

Autor Wiadomość
 Tytuł: AC:Rogue wersja kolekcjonerska
PostNapisane: 07-09-2015, 21:00 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Platforma: PS3
Witam. Jak w temacie: Co sądzicie o wersji kolekcjonerskiej gry Assassin's Creed Rogue? Czy warto ją nabyć dopłacając parę złotych? Jakie jest wasze zdanie na temat zawartości tej "kolekcjonerki"?
Zapraszam do wyrażenia opinii :)

Tytuł: Re: AC:Rogue wersja kolekcjonerska
PostNapisane: 07-09-2015, 21:52 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Kartonowe pudełko,artbook,3 arty,soundtrack i DLC-lokacja i strój. Jeżeli nie interesują kogoś materialne dobra to nie warte. Co innego jak takie edycje zbierasz. To już mus :D
Słowo, przecinek, spacja, kolejne słowo. Wybacz, ale jestem przewrażliwiony na tym punkcie. —Mast

Tytuł: Re: AC:Rogue wersja kolekcjonerska
PostNapisane: 17-09-2015, 19:36 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Warto jeżeli polujesz na DLC, bo ceny są wtedy mniej więcej na podobnym poziomie. Mnie skusił do tego jeszcze Soundtrack i litografie. Zamierzam je sobie powiesić jakoś efektownie na ścianie, gdyż są całkiem ładnie wykonane ;)

Niestety o solidności Artbooka nie mogę powiedzieć wiele dobrego, ot klejona książeczka z tekturkową okładką. Płyta CD niestety też licho zapakowana. Widać, że ta kolekcjonerka jest robiona trochę na "odczepnego", ale przynajmniej nie kosztuje dużo.