Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 19-09-2019, 06:37

Autor Wiadomość
 Tytuł: Seasoon Pass do Rogue
PostNapisane: 24-02-2015, 13:53 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Czy będzie jakiś seasson pass po premierze wersji PC? Do tej pory było tak, że dodatki pre orderowe były potem zawarte w jakimś DLC\ season passie.
Zastanawia mnie to, bo nie uśmiecha mi się wydawać 230 zł na edycję deluxe, a na innej stronie znalazłem w nazwijmy to, przystępniejszej cenie grę z oblężeniem fortu i pakietem odkrywcy.

Można liczyć na dlc lub seasson?

EDIT: Pytanie nr. 2
Czy po prmierze ktoś może mi sprzedać same pudełko gry + płyta (bez kody uplay)? Lubię mieć AC na półce, a znalazłem edycję cyfrową po 150 zł (zawierającą wszystkie dodatki) na cdp.pl

Tytuł: Re: Seasoon Pass do Rogue
PostNapisane: 27-02-2015, 21:15 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Raczej nic takiego nie będzie, co najwyżej można się spodziewać, że Ubi udostępni te dodatki przedpremierowe za "parę" złotych, ewentualnie da za darmo dla wszystkich jak już minie trochę czasu.

PostNapisane: 28-02-2015, 13:21 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
Z tego co wiem nie planują żadnego DLC do Rogue, bo Oblężenie fortu to tylko misja polegająca na otworzeniu paru ukrytych skrzyń, które dają ci specjalny pancerz i uzbrojenie. No i dzięki temu dodatkowi odblokowują się dodatkowe znajdźki (jej, jeszcze więcej eksplorowania tego pięknego świata :D - nie, to nie była ironia). Myślę, że te dodatki będą dostępne od razu z wydaną grą na PC.

PostNapisane: 28-02-2015, 17:04 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
DeadExit napisał(a):
Myślę, że te dodatki będą dostępne od razu z wydaną grą na PC.
Nie, nie będzie. Wersje deluxe (mowa oczywiście o PC) posiadały zawsze dodatki, których nie posiadały inne wersje. AC3 - Benedykt Arnold; AC4 - Aveline. Oczywiście wolałbym, żeby było tak jak z Far Cry czy Watch Dogs, gdzie mamy upgrade do edycji deluxe.