Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 20-06-2019, 15:31

Ankieta

Nowy Jork, Dolina Rzeki czy Północny Atlantyk?
Nowy Jork 6%  6%  [ 1 ]
Dolina Rzeki 6%  6%  [ 1 ]
Północny Atlantyk 41%  41%  [ 7 ]
Wszystkie 29%  29%  [ 5 ]
Ciężko stwierdzić 18%  18%  [ 3 ]
Liczba głosów : 17
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nowy Jork, Dolina Rzeki czy Północny Atlantyk?
PostNapisane: 24-11-2014, 17:36 
Adept
Adept
Tak jak w temacie - chodzi o to, w której lokacji najlepiej wam się grało - w Nowym Jorku, Dolinie Rzeki czy na Północnym Atlantyku?

Tytuł: Re: Nowy Jork, Dolina Rzeki czy Północny Atlantyk?
PostNapisane: 24-11-2014, 18:43 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Platforma: Xbox One
Mnie najbardziej przekonał Płn. Atlantyk. Nowy Jork niestety okazał się zbyt podobny do miast z dwóch poprzednich części, a i charakterystyczne budowle były jakieś takie bez wyrazu.
Dolina również jest ciekawa, lecz bieganie po lasach to nie moje klimaty- choć doceniam miejsca ukrycia niektórych znajdziek i fakt, że czasami trzeba było nieźle pokombinować, aby się do nich dostać. Ilość obozów, potyczek lądowych i bogata fauna też mi się podobały. Ale tak jak pisałem nie urzekło mnie to, może dlatego, że wyglądem nieco przypominała Pogranicze z ACIII.
A Atlantyk przyniósł wiele nowości i sam klimat okazał się fascynujący. Góry lodowe, łamanie kry, dostawanie się do zmrożonych wraków i walki z polarnymi bestiami to te elementy, które zapadły mi w pamięci. No i są jeszcze piękne noce, kiedy niebo rozświetla się zorzą.

PostNapisane: 24-11-2014, 21:27 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Mi się podobała najbardziej Dolina Rzeki. Kocham takie klimaty. Bieganie po lasach, obozy w lesie. Płn. Atlantyk też był super bo lubie też klimaty mrozu i zimy no i ta zorza polarna <3

PostNapisane: 14-12-2014, 15:29 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
Mi najbardziej przypadł do gustu północny Atlantyk bo jest to nowość w serii i bardzo mi się podobały zorze polarne i walka z niedźwiedziami polarnymi. <3

PostNapisane: 26-10-2015, 23:08 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Mi również najbardziej odpowiadał Północny Atlantyk. Świetny klimat, widoczki, zorza, misie, góry lodowe i zamarznięte przesmyki. Ale też był najwygodniejszy, najlepiej podróżowało mi się po tych lokacjach. Eksploracja najprzyjemniejsza. Tylko czasem przewijał się uciążliwy problem z pływaniem :p