Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 21-06-2019, 01:40

Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bugi i glitche
PostNapisane: 04-10-2015, 19:48 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Chciałam pobawić się easter eggiem z Jeźdźcem bez głowy. Czytałam wcześniej sposoby na pokonanie go, ale wtedy akurat o nich nie pomyślałam, tylko walczyłam na własną rękę. Kiedy Jeździec rzucił bombę, zaczęłam biec ,,do siebie". Zawsze tak robię, żeby wróg po cofnięciu się zaczął biec w moją stronę i wpadł na własną bombę. W przypadku Jeźdźca, nie zginął, tylko po prostu go odrzuciło. Wtedy podbiegłam i chciałam go wykończyć na ziemi. Ale w momencie wykończenia go ekran stał się czarny i migał momentami na ciemno-zielono. Została ikona broni, poziom zdrowia, status konfliktu i minimapa. Mogłam się poruszać, ale nic nie widziałam. Dźwięk działał normalnie. Byłam na zmianę w otwartym konflikcie i ,,poszukiwana". Po chwili zaczęłam się teleportować z miejsca na miejsce po Sleepy Hollow. Widziałam to na minimapie. Nie mogłam wykorzystać szybkiej podróży ani nic więc pozostało mi wyjście do głównego menu. Z ciekawości włączyłam grę z powrotem i zrobiłam dokładnie to samo. Sytuacja się powtórzyła. Załączyłam screenshota, na którym widać co to mi się porobiło. Nie wiem o co chodzi :shock:

Załączniki:
ACC 2015-10-04 19-06-15-070.jpg [14.32 KiB]
Nie pobierane
PostNapisane: 04-10-2015, 20:51 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
@Enterprise: Też lubię bawić się tym easter eggiem. Co do twojej sytuacji to niezły pomysł na pokonanie jeźdźca. :a;):

PostNapisane: 28-11-2015, 11:12 
Adept
Adept
Platforma: PS4
Zrobiłem podwójne zabójstwo z góry (ze skały) i jeden strażnik wleciał w tą skałę ,rozciągnął się i gdzieś poleciał dalej. Gdy go znalazłem miał hmm.. ,,Paraliż pośmiertny"