Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 25-06-2019, 04:22

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Posty: 60 Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Assassin's Creed Rogue - nowe gameplaye
PostNapisane: 09-11-2014, 21:41 
Adept
Adept
Ja osobiście nie oglądałem tych filmików bo uważam, że to mi zniszczy zabawę przy rozgrywce. Inaczej gra się w coś co jest świeże, a inaczej gra się w coś drugi raz( w tym przypadku obejrzane a potem ograne ) - to już nie ta sama radość.

PostNapisane: 09-11-2014, 21:49 
Adept
Adept
I jak, podoba Ci się? Tak w ogóle to widziałem długości tych filmików, i trochę wygląda to jakby krótka gra była.

PostNapisane: 10-11-2014, 01:51 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Serio?! Skąd oni to mają?! Premiera nie jest jutro?

PostNapisane: 10-11-2014, 02:14 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
Pewnie dostali grę wcześniej, czasami się to zdarza z preorderami ;)

PostNapisane: 10-11-2014, 10:27 
Adept
Adept
Pomijając już to, że jest to niesprawiedliwe - nie powinno tak być. Jak wyżej wspomniałem - nie oglądałem tych filmów i mam nadzieję, nie zawieść się na tej grze, z trailerów wywnioskowałem, że będzie ona bardzo dobra - fabularnie możliwe, że przebije Unity. Jako że nie będę sobie mógł zagrać w Unity - zarówno na kompie jak i nowej konsoli - postanowiłem obejrzeć sobie część nagrań - trochę się rozczarowałem fabułą, gdyż jest ona nieco podobna do AC II (przynajmniej rozpoczęcie ) - nie chcę spoilerować więc daruje sobie wyjaśnienia, jedyne co jest fajne w tej grze to nowy system parkour i samo miasto oraz wtrącenia w języku francuskim - tak samo podobało mi się to w AC II i tak samo podoba mi się tutaj. Ogólnie podsumowując Unity mi dupy nie urwało, natomiast co do Rogue mam pewne oczekiwania i po trailerach myślę, że się spełnią i dadzą sporo radości przy grze.

PostNapisane: 10-11-2014, 14:19 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Jako, że nie planowałem kupić Rogue postanowiłem obejrzeć sobie ten walkthrough. Muszę przyznać, że mam nieco mieszane odczucia. W kwestii mechaniki nic się nie zmieniło (chociaż o tym wiedzieliśmy na długo przed premierą), kalka z Black Flag z nieco gorszą, moim zdaniem, grafiką. Bitwy morskie... niby to samo, ale mam wrażenie, że zostały pozbawione tego fajnego pirackiego klimatu z Black Flag. Główny bohater... nie przypadł mi do gustu, nie podobał mi się jego głos, akcent i charakter, powód dla którego zdradził Bractwo też był dość głupi. Ogółem Ubi zapowiadało, że w Rogue będziemy mogli spojrzeć na wszystko z perspektywy Templariuszy, zrozumieć motywy ich działań itd., moim zdaniem nie do końca im się to udało, oglądając ten walkthrough cały czas miałem wrażenie, że Shay postępuje głupio. Ogółem jego historia nie wydała mi się ciekawa, fajnie było natomiast zobaczyć kilku bohaterów z poprzednich części. Może to dziwne, ale najbardziej z całej gry spodobał mi się wątek teraźniejszości.
Gdybym miał kupić Rogue, to zrobiłbym to właśnie dla akcji rozgrywającej się we współczesności, znajdziek rozsianych po całym Abstergo, tych paru momentów z bohaterami z poprzednich części i
Spoiler!
dla pewnego momentu, który łączy Rogue i Unity.

PostNapisane: 10-11-2014, 15:04 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Platforma: PS3
Fajny ten Rogue, ale raczej nie kupię. Obejrzałem parę urywków z gry na tym kanale.

PostNapisane: 10-11-2014, 18:04 
Adept
Adept
Jak dla mnie miodzio , uwielbiałem bitwy morskie w Ac4 wiec i tu się nie zawiodę na dodatek ten zimowy klimat oraz powrót dawnych znajomych

PostNapisane: 10-11-2014, 18:16 
Adept
Adept
Ktoś zna może jakieś szczegóły co do długości fabuły?

PostNapisane: 10-11-2014, 19:22 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Platforma: PS3
https://www.youtube.com/watch?v=aLfV5asfofk&feature=youtu.be

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Posty: 60 Poprzednia strona  1, 2, 3