Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 25-06-2019, 00:12

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Posty: 60 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nowe gameplaye
PostNapisane: 13-08-2014, 11:32 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Jestem zdziwiony że nie ma ich jeszcze na głównej :P
Nie wszyscy z redakcji siedzą non-stop przy komputerach w poszukiwaniu materiałów z AC. — Nesy
https://www.youtube.com/watch?v=R6M_jpmLydw
https://www.youtube.com/watch?v=vG-ImjoPCAM
Co o nich myślicie? Dla mnie to tylko trochę rozszerzone Black Flag. Nic nowego. W sumie nie mam konsoli to nie wiem po co mnie to obchodzi :P.

Tytuł: Re: Assassin's Creed Rogue - Nowe gameplay'e
PostNapisane: 13-08-2014, 12:32 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Zgadzam się z Tobą,w sumie Rogue nie wprowadza nic nowego. Granatnik i wiatrówka to nie są zbyt klimatyczne bronie. Rozumiem jakby wybijało się chmary asasynów. A tam nawet nie widziałem żeby jakikolwiek inny asasyn oprócz przywódcy nosił kaptur.
Wszyscy mówili jak to seria Assassin's Creed stacza się poprzez "odgrzewanie", a dopiero ta część nie wprowadza nic nowego.
Jedyne ciekawe moim zdaniem rzeczy w tej części to połączenie morza z lądem oraz ciekawy bohater.

Tytuł: Re: Assassin's Creed Rogue - nowe gameplaye
PostNapisane: 13-08-2014, 13:04 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Mechanika z BF, ruchy, walka i zabójstwa dosłownie zerżnięte od Edwarda. Dziwne, że niczego nie pozmieniali. Zapał na kupno trochę opadł, ale fabuła i lokacje zapowiadają się nieźle.

PostNapisane: 13-08-2014, 13:32 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Aż przykro patrzeć, jaka to kalka z Black Flag — jedynie w mroźniejszym klimacie i z perspektywy Templariuszy. Słabo. Jakby Ubisoft utwierdzał graczy w przekonaniu, że to zwykły zapychacz mający uciszyć płacz posiadaczy starych konsol. I stanowić ostateczne pożegnanie z nimi.

Szkoda tylko Haythama.

PostNapisane: 13-08-2014, 15:25 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Platforma: PS3
O, czy ja widzę tam Haytham'a? Ciekawie, oglądamy.

"A tam nawet nie widziałem żeby jakikolwiek inny asasyn oprócz przywódcy nosił kaptur."

Beka, przecież w tamtych czasach nie nosili kapturów .. to nie AC II.

PostNapisane: 13-08-2014, 16:25 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Pingwiny nie żyją na tej półkuli. Takie niedopatrzenie.
Nie pingwiny, a alki. — Nesy
VortaL napisał(a):
Jakoś w każdej nosili. W tych samych czasach. Mniejsza o to, że od drugiej cześci to nie ma sensu.

PostNapisane: 13-08-2014, 16:57 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
To wyglądałoby komicznie ... jest dobrze jak jest.

PostNapisane: 13-08-2014, 18:05 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Ac:Ro to kopia BF nie da się temu zaprzeczyć, jakieś tam drobne zmiany i punkt widzenia z drugiej strony barykady, dobrze ze chociaż UBI kopiuje to udana cześć.

PostNapisane: 13-08-2014, 18:13 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Aj chłopaki narzekacie, to dopiero pierwsze 2 gameplaye z czystej rozgrywki, nowości może być dużo, do poździernika jest jeszcze sporo czasu.

PostNapisane: 13-08-2014, 18:14 
Adept
Adept
AC brotherhood to tez była kopia Ac2 i została przyjęta bardzo dobrze , szkoda tylko ze nie pokierujemy Haythamem Kenwayem skoro i tak pojawia się w grze , zawsze marzyłem o grze z nim w roli głównej

PostNapisane: 13-08-2014, 22:04 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
kubala102 napisał(a):
AC brotherhood to tez była kopia Ac2
Była kopią ale AC2 było niezwykłym powiewem świeżości, a w przypadku Rogue, to pamiętaj że w tym samym roku jest wydawane Unity gdzie w gameplay'ach można dopatrzyć się wielu nowości. O to chodzi ;)

PostNapisane: 15-08-2014, 12:06 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Mi akurat taka kopia odpowiada. Bo po co na siłę zmieniać coś co jest dobre. Btw. po premierze czwórki ludzie krzyczeli, że chcą kolejną część w pirackich klimatach. Teraz kiedy owa powstaje są narzekania na kopiuj-wklej z AC4. :P

PostNapisane: 15-08-2014, 18:23 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
http://www.cdaction.pl/news-39274/gamescom-2014-ubisoft---gracze-narzekajacy-na-assassins-creed-rogue-to-glosna-mniejszosc.html
Odpowiedź Ubisoftu na zarzuty że, Rouge niewiele różni się od Black Flag.

PostNapisane: 17-08-2014, 22:43 
Weteran
Weteran
VortaL napisał(a):
Beka ale z ciebie. W AC IV Asasyni na wyspie nosili kaptury. W AC III nie nosili, bo Bractwo w Ameryce praktyczne nie istniało (nie korzystam z innych źródeł wiedzy niż gry, nie wiem, czy Connor je później wskrzesił), ale Connor nadal miał kaptur w stroju. W sumie w AC II Ezio był jedynym Asasynem noszącym kaptur jaki się pojawił w całej grze., oprócz jego ojca, który robił to przed wydarzeniami z gry (prawdopodobnie, w końcu jego stój miał kaptur). Inn Asasyni w AC II nie nosili tradycyjnych szat w żadnej wersji. Dopiero w AC:B pojawiają się takie szaty u postaci innych niż Ezio, ale też tylko jego rekrutów. Żadna fabularnie ważna posta ich nie nosi. Dla porównania w AC IV był tylko jeden Asasyn NIE noszący kaptura (ta co se za chłopa przebierała, nie będę spoilować).

PostNapisane: 18-08-2014, 18:50 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Przecież na tym gameplayu to nie byli asasyni tylko jakiś gang, który z nimi współpracuje (prawdopodobnie piraci) więc logiczne, że nie mieli kapturów. Btw. ciekawe czy Shay będzie nosił kaptur, czy też tylko maskę żywcem ściągniętą z Watch_Dogs. :P

PostNapisane: 20-08-2014, 01:08 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
Szczerze po ujrzeniu 7 minut rozgrywki Rogue... wygląda to trochę jak tłuściutki kotlecik, odsmażany już drugi raz. No nic tylko BF w puchowatej odsłonie. Do tego rozłupywane kry przez nasz "taran" (bardziej lodołamacz) wyglądają paskudnie. No i na dokładkę równie brzydki kompas z trybu multiplayer... Z drugiej strony: Mister Haytham Kenway on board! To dużo wynagradza ^^.

PostNapisane: 20-08-2014, 13:21 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Mi się tam podoba, że przenieśli mechanikę z bardzo dobrego AC IV. Klimaty północy, to coś czego jeszcze w serii nie było, więc może to być ciekawa odskocznia. Ponadto wyczuwam tutaj powrót do tych specyficznych klimatów szarości, który gościł w AC III. A to mnie bardzo cieszy ;) Fajnie, że chcą jeszcze bardziej dopracować system, który tak bardzo spodobał się graczom. Liczę na to, że mimo przeniesiania struktury gameplayu znanego z poprzedniej odsłony, nadrobi ciekawą fabułą i charyzmatycznymi postaciami.
Interesuje mnie tylko jedna rzecz. Czy w AC: RG będzie wgl wątek we współczesnoći? Bo skoro robi je Ubi Sofia, obawiam się, że skożystają ponownie z patentu znanego z AC: L, który miał swój urok, ale jako ogromnemu fanowi czasów współczesnych w serii AC nie za bardzo przypadł mi do gustu.

PostNapisane: 20-08-2014, 14:47 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Tam, gdzie będzie toczyć się Rogue, też praktycznie nie będzie istniało. Nie widzisz, że to klimaty III? To Nieodległe od siebie czasy.

PostNapisane: 20-08-2014, 15:15 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
VortaL napisał(a):
Tam, gdzie będzie toczyć się Rogue, też praktycznie nie będzie istniało. Nie widzisz, że to klimaty III? To Nieodległe od siebie czasy.
Jeżeli mówisz o Bractwie w Koloniach, to się mylisz. Akcja Rogue dzieje się podczas Wojny Siedmioletniej - Haytham dopiero zostaje Mistrzem, a Bractwo ma się dobrze. Podejrzewam że to my, jako protagonista mamy ten stan rzeczy zmienić.

PostNapisane: 20-08-2014, 16:07 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
No dokładnie. Jestem ciekaw, czy jako asasyn spotkamy Ahillesa. Bo to w końcu za jego rządów asasyni w koloniach praktycznie przestali istnieć (i coś mi się wydaje, że zobaczymy właśnie te okoliczności, ba będziemy za nie odpowiedzialni :) ). Tak dla pewności, AC: RG ma się toczyć w czasach pomiędzy prologiem AC III, a sekwencją kiedy to zaczynamy grać Connorem ?

PostNapisane: 22-08-2014, 22:16 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
No mi wydaje się, że Achilles się pojawi, oby, bo to konkretna postać.

PostNapisane: 25-08-2014, 02:52 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Myślę, że skoro producenci z Ubi wymienili konkretnie Achillesa z imienia to na bank się pojawi. Mam przeczucie, że to on szkolił Shay'a na asasyna, zanim ten przeszedł na stronę templariuszy. A jeśli poza Haytamem mamy spotkać jeszcze inne postacie znane z AC III to podejrzewam, że zobaczymy ponownie Waszyngtona, Kaniehtí:io, Lee i może - jak dobrze pójdzie - Connora jako dziecko ;) Pamiętam z AC III konfrontację Waszyngtona i Haytama. Gdy Haytam przeczytał list, w którym Waszyngton wydał rozkaz ataku na wioskę Connora, ten zarzucił mu, że to samo zrobił 14 lat wcześniej. Waszyngton odparł, że "to były inne czasy, Wojna Siedmioletnia". Skoro akcja Rogue toczy się w tym czasie to jest szansa, że będziemy świadkami zniszczenia Kanatahséton przez Waszyngtona z perspektywy Shay'a. Wg mnie fabuła w tej części to będzie strzał w dziesiątkę, taka klamra zamykająca całą historię Kenway'ów i innych bohaterów z nimi związanych, a tego właśnie brakowało do tej pory. Jak dla mnie bomba, bo osobiście po AC III i IV odczuwam niedosyt ;)

PostNapisane: 30-08-2014, 12:52 
Nowy rekrut
Nowy rekrut
Platforma: Xbox 360
Ja osobiście nie mogę się doczekać premiery i podzielam zdanie niektórych tu zebranych, że te dwa gameplay'e nie oznaczają braku zmian. Żadnych nowych cukierków graficznych się nie spodziewałem, bo z BF już chyba wycisnęli wszystko co się da, ale z pewnością nadrobią to tym, w czym wg. mnie wymiatają, czyli klimat, uzbrojenie i rozgrywka. :D

PostNapisane: 05-09-2014, 15:21 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Assassin’s Creed Rogue | Assassin Hunter Gameplay Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=Csim63ytgoI
Ciekawostka ( niektórzy mogą to uznać za spoiler z fabuły Rogue )
Spoiler!
Od 0:30 widzimy asasyna który próbuje zabić Shaya. Ma on taką samą zbroję jaką dostajemy od Achillesa po wykonaniu jego zadań. Na pewno dowiemy się więc więcej o jego historii zanim go poznaliśmy.

I nie wiem jakim cudem nie działa mi opcja by wstawić link z youtube do [video][/video]. Wiecie może dlaczego?

PostNapisane: 05-09-2014, 15:35 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
No, wrażenia po tym trailerze, na prawdę dobre, klimat moim zdaniem zmiata Unity.
Spoiler!
A ta scena z walką Shaya i asasyna przypomina mi Connora, oczywiście po stroju. A z twarzy Achilles'a i strzelam, że to on.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Posty: 60 1, 2, 3  Następna strona