Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 17-12-2018, 01:47

Autor Wiadomość
 Tytuł: System Wspinaczki
PostNapisane: 04-08-2016, 12:34 
Adept
Adept
Platforma: PC
Witam, czy po prostu nie ogarniam systemu wspinaczki w Unity czy po prostu Ubisoft tak mocno okroił go z możliwosci dostępnych w poprzednich częściach, takich jak np zabójstwa z powietrza trzymając się krawędzi albo przeskoczenie ze ściany na ścianę za plecami.Samo wchodzenie przez okna również jest zbugowane. Czasem wystarczy że przytrzymam po prostu PPM+W a czasem muszę kliknąć Ctrl

Tytuł: Re: System Wspinaczki
PostNapisane: 04-08-2016, 13:22 
Żołnierz
Żołnierz
@Barjo :D Nie wiem dlaczego masz problem, gram na PC i wszystko co wymieniłeś działa, przejdź trening w sali treningowej w cafe teatr, przy okazji zdobędziesz osiągnięcie. Jeśli chodzi o wchodzenie przez okna, to jest tak jak piszesz. Powodzenia w zabawie.

PostNapisane: 05-08-2016, 02:20 
Najemnik
Najemnik
Z tego co pamiętam niektóre rzeczy takie jak np. podwójne zabójstwo i zabójstwo z powietrza można odblokować w czasie gry. W miarę jak będziesz rozwijał Arno. Co do okien to nie pamiętam czegoś takiego.

PostNapisane: 06-08-2016, 12:52 
Adept
Adept
Platforma: PS4
Barjo napisał(a):
Ubisoft tak mocno okroił go z możliwosci dostępnych w poprzednich częściach
Ukroił?, według mnie najbardziej urozmaicił, ukrojony pod względem parkouru jest Syndykat.Te zabójstwa z powietrza itp. kupuje się za punkty umiejętności, zdobywane w misjach fabuły i co-op a niektóre trzeba znaleźć. Oczywiście wiem że na klawiaturze są dziwne kombinacje ale wszystko działa jak należy

PostNapisane: 07-08-2016, 10:43 
Adept
Adept
A co z możliwością wyboru broni tak jak w poprzednich częściach? nie mogę już wybrać sobie ukrytego ostrza i normalnie nim walczyć? albo np wybrać muszkietu i wykonać nim zabójstwo z powietrza?

PostNapisane: 07-08-2016, 12:36 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
Z tego co widziałem HB już nie są do walki bezpośredniej. Widocznie uznali, że ich nadużywamy i są zbyt przepakowane.

PostNapisane: 08-08-2016, 07:37 
Najemnik
Najemnik
Zgadza się, ukryte ostrze od Unity używane jest tylko do skrytobójstwa.

PostNapisane: 25-08-2016, 11:10 
Adept
Adept
Podepnę się pod wątek, jeśli mogę, bo mam pytanie o wspinaczkę.
Mam zabić jakiegoś biskupa w katedrze (niedaleko od początku gry). Żeby się tam dostać, trzeba wejść po zewnętrznych ścianach na dach i tam jest jedno okno otwarte. Raz mi się udało, ale mnie zabili. Próbowałem drugi raz, i wlazłem w jakieś takie miejsce, gdzie kompletnie nie miałem żadnego ruchu. W górę za wysoko, w bok za daleko, a w dół nie chciał mi się puścić. I tak wisiałem i się rozglądałem bezradnie, aż wreszcie wyłączyłem grę i musiałem całość zacząć od początku (znaczy się misję). Co zrobić w takiej sytuacji żeby nie resetować gry? Jest z tego jakieś wyjście?