Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 19-12-2018, 15:04

Autor Wiadomość
 Tytuł: Strój Arno z okładki gry, plakatów itp
PostNapisane: 12-04-2016, 20:14 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Witajcie,

czy w grze można jakoś zdobyć uniform Arno który widnieje choćby na okładce głównej gry, plakatach itp? Cholernie mi się podoba, ale nijak nie mogę go namierzyć...Może w jakimś DLC?

Tytuł: Re: Strój Arno z okładki gry, plakatów itp
PostNapisane: 12-04-2016, 20:17 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
To jest podstawowy strój, który Arno będzie nosić po dołączeniu do Bractwa, później dostępna będzie też nieznacznie ulepszona wersja.

PostNapisane: 12-04-2016, 20:46 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
Szczerze mówiąc to po pobraniu "outfitu niustraszonego Arno", wszystkie domyślne stroje asasynów były dla mnie "meh" http://bit.ly/1Msp3Yf
zwłaszcza ten kolor "granatowy" był wujowy dla mnie :/

PostNapisane: 12-04-2016, 21:07 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Dzięki za odpowiedzi,

do bractwa już dołączyłem, mam też drugi strój Arno, i dodatkowo przejrzałem wszystkie dostępne stroje w menu wyposażenia - zdecydowanie różnią od tego z okładki gry, tak jakby go w ogóle nie było.

Stąd me zapytanie, czy czasem nie "spadnie" jakaś nagroda za cokolwiek w postaci ukrytego uniformu, idealnie takiego który widnieje na okładce właśnie, lub też czy nie ma go w jakimś dostępnym DLC...

PostNapisane: 12-04-2016, 21:13 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Nie ma stroju, który byłby bardziej podobny niż ten podstawowy i jego ulepszona wersja.

PostNapisane: 12-04-2016, 21:40 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
No to kicha, bo stroje Arno w grze, a ten z okładki, zwiastunów, tapet, plakatów itp zdecydowanie się różnią...

Widocznie musiał odpaść jako koncept. Tylko szkoda, że zostawili go na okładce gry :/

PostNapisane: 12-04-2016, 21:56 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Ten strój z okładki to "dopasowany surdut Arno" (kaptur, bryczesy, karwasze), innego niestety nie ma (jeśli chodzi o podobieństwa do tego z okładki), dodatkowo jest on słaby strasznie :/

Hmm jako "render" koncept artu jakiegoś artysty i tak prezentuje się b. dobrze, przypominasz może sobie "wpadki z okładki" np Brotherhood i brakujący bliźniaczy karwasz Ezio, więc tu nie jest źle :v

PostNapisane: 12-04-2016, 22:06 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Tak tak, masz rację. I wciąż dziwi mnie konsekwencja w powtarzaniu błędów przez Ubi - cóż, to już chyba ich taka natura :D

PostNapisane: 12-04-2016, 22:38 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
@bumbumo: wersja skrócona, bo usunęło moje "opowiadanie" : zaakceptowana okładka, potem przychodzi ktoś "ważny" i mówi co mu się nie podoba w postaci naszego asa (bądź graficy usuwają "części garderoby", bo są jakieś problemy z wyświetlaniem, ale raczej to pierwsze), wszystko przechodzi jeszcze przez akceptację szefostwa i tak powstaje "render" który rożni się od tego co widzieliśmy wcześniej, bądź na coverboxie :v

PostNapisane: 13-04-2016, 13:02 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
A wracając do strojów - jest jeden, który można uzyskać grając w misje Helixa - rozegrałem już wszystkie (gdyż dostałem achievement od Uplay) ,misje te były umiejscowione w trzech odległych od siebie miejscach, odblokowałem po tym wszystkie rozmowy itp, ale wciąż nie otrzymałem dostępu do tego stroju - to co trzeba zrobić, by otrzymać do niego dostęp?

PostNapisane: 18-04-2016, 14:16 
Adept
Adept
@bumbumo: Jest to Strój Mistrza Asasynów-Altair, by go zdobyć musisz zdobyć kilka artefaktów w misjach Szczelin Helixa. Ja posłużyłem się tymi filmikami z Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=VkZ-51qFXH0 https://www.youtube.com/watch?v=VkZ-51qFXH0 https://www.youtube.com/watch?v=6aU0AUXwUVA (w filmikach jest też ukazana aplikacja towarzysząca, ale nie jest potrzebna). ARTEFAKTY pokazują się losowo danej lokacji, by zdobyć wszystkie trzeba resetować te misje. Zebranie wszystkich zajęło mi mniej niż godzinę, ale łatwo nie było :)

PostNapisane: 19-04-2016, 00:19 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Aaaaaa widzisz, to chodziło o artefakty w tych szczelinach...Co za głupki, to zamiast w podpisie napisać "Zbierz artefakty w szczelinach Helixa by odblokować", to ci napisali "Zagraj w misje Helixa"...Jak miałbym się domyślić, że chodziło o coś innego niż tylko rozegranie wszystkich misji? :twisted:

AC.R, bardzo Ci dziękuję za podpowiedź, w życiu bym się tego nie domyślił!