Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 17-12-2018, 01:44

Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Figurki ACU i dodatkowa zawartość
PostNapisane: 09-11-2014, 22:07 
Weteran
Weteran
@Tzigar Taki był cel listy (poza tym, ze można sobie popatrzeć na fajne nazwy jak ktoś się tym jara jak ja). Tu 30, tam 30. Czyli albo DLC figurek wchodzi w SP, albo jest kilka nieujawnionych rzeczy. Pożyjemy, zobaczymy. Ja stawiam na nieujawnione. Choć ja lista to jakieś 21 pozycji. Duże figurki to 5 (4 w obliczeniach, bo nie możemy liczyć Francuskiego Rapiera 2 razy). Zostaje 5. Małych figurek jest 6. Czyli albo 2 figurki maja to co duże, albo dochodzimy do najróżniejszych kombinacji. Co zresztą nie ma większego sensu. Jeśli pominąłem cokolwiek to liczby się znowu zmieniają. Za 4 dni zobaczymy. Mam nadzieję, że zawyżyli wymagania i moja karta udźwignie. Jak nie to zobaczę trochę później :) Zresztą chyba nie będę dziadować i po prostu się szarpnę na nową i tak. Żal grać na minimalnych.

PostNapisane: 09-11-2014, 22:23 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Wiesz, nie obraz się ale ja z twojej listy nic nie kumam ani trochę, jest to chaotycznie rozpisane, ale to moje zdanie
Można to było tak zrobić:

SP zawiera 30 elementów wyposażenia
3 elementy z trailera SP
3 elementy z programu unite
3 elementy z American Prisoner packa
3 elementy z Prusiacn Pack
3 elementy z muscieter pack
3 elementy z shoter pack
3 elementy z royal arsenal pack
1 element Parade pistol z edycji gilotyny

Mamy 23 itemy na 30 o czymś pewnie zapomniałem lub nie wiem

PostNapisane: 10-11-2014, 01:08 
Weteran
Weteran
Jak chcesz to to poopisuję jutro, bo i tak pisałem z kolejności. Tylko pisanie samymi pakietami jest o tyle kłopotliwe, że część rzeczy należy do kilku. Ty trochę namieszałeś, bo Prussian, Musketeer i Shooter maja po 2 rzeczy. Trailer daje nam 4. Unite 5. Plus Pistolet Paradny to 16, nie 23.
A American Prisoner Pack (ew. Twitch pack, albo jakkolwiek inaczej) pokrywa się z Musketeer (kaptur) i Edycją Gilotyny (Pistolet Paradny), a także z dużą figurką Elise (Francuski Rapier Arno). Z tej trójki 2 wymieniłeś, bo wymieniłeś packi. Czyli liczysz rzecz 2 razy.
Właśnie dlatego zrobiłem listę po nazwach i edytowałem ją kilka razy, że jest kilka pakietów dodawanych w różnych sklepach, czy akcjach, które zawierają różne elementy 4 jakby "podstawowych" pakietów, jakie widać choćby w obrazkach SP na UPlayu, czy jakie zawiera pre-order pack (no on zawiera 3 z nich, nie ma chyba Royal Arsenal). Kilka jest też błędów nazewnictwa w ofertach sklepów i tak jeden kaptur to Seige Maastricht Hood i Master Assasin Hood, a karabin Maple Hunting Rifle lub Long Rifle. No i jak nie patrzysz 2 duble już na liście (jeden zresztą usuwałem dzisiaj po południu).

PostNapisane: 10-11-2014, 01:10 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
A było to gdzieś podane, że w SP jest 30 dodatkowych elementów wyposażenia?

edit: na stronie Ubi jest napisane:

Cytuj:
Upgrade your customized Master Assassin with weapons, gear, outfits, and specialized skills that carry over from Assassin’s Creed Unity to Assassin’s Creed Unity Dead Kings, and back. With more than 30 new items included in the Season Pass DLC, whatever your play style, you will be able to build the perfect load-out to achieve your objectives. The Season Pass DLC also includes three new missions in Revolutionary Paris and the exclusive Fleur de Lys sword on launch day.
Więc nawet więcej niż 30 tych przedmiotów :D

PostNapisane: 10-11-2014, 03:10 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Zombie to był tylko przykład opisu żeby to było jasne
SP ma 30 itemów wiec opis powinien wyglądać tak

1. Nazwa itemu ( jak go zdobyć czyli w jaki pack/packi wchodzi & SP ) & SP dopisujemy do każdego itemu i tym sposobem wyjdzie nam o ile rzeczach nie wiemy lub nie mamy pewności

PostNapisane: 10-11-2014, 08:11 
Weteran
Weteran
Makin napisał(a):
Więc nawet więcej niż 30 tych przedmiotów
No ja się posiłkowałem tym: " 3 dodatkowe misje, 20 rodzajów broni i 10 odzień, które zapewnią ci wyjątkowe wyposażenie!" Opis Season Passa ze strony ich sklepu. Nie wiadomo, czy te "more than 30" to chwyt marketingowy, pomylka, czy coś innego. Może raz liczyli luźne, a raz luźne i za misje? Kto ich tam wie. Za 3 dni zobaczymy.
Tizgar napisał(a):
1. Nazwa itemu ( jak go zdobyć czyli w jaki pack/packi wchodzi & SP )
Kupa roboty by była, bo trzeba by przeszukać wszystkie sklepy co oferują. A SP zaznaczać nie ma sensu, bo poza 3 przedmiotami, Unite i figurkami (których zawartości i tak nie znamy) wszystko na pewno wchodzi do SP. Co do tego o ilu wiemy, o ilu nie to mogę ci podać:
Wiemy na pewno, że wchodzą do SP (w sensie, ze wchodzą na pewno i znamy ich nazwę):
13 rzeczy (8 broni i 5 części ubioru):
4 trailer SP
2 Prussian Packa
2 Shooter Pack
2 Musketeer Pack
3 Royal Arsenal Pack
Spekulacja:
3 sztuki broni dodawane do rożnych przedmiotów i promocji (dobra, opiszę to na poprzedniej liście, tą zostawię jako mniej szczegółową, jakby na tamtej się dla kogoś bajzel zrobił)
1 broń ze slotów dodawanych w niektórych krajach
5 rzeczy (4 sztuki broni i 1 sztuka ubioru) z programu Unite)
Duże figurki:
3 przedmioty (z czego jeden ujęty już wcześniej na liście)
Małe figurki - prawdopodobnie 6 przedmiotów - czy ujętych, czy nie nie wiadomo, bo ich nie znamy poza jednym (McFarlane Outfit i tak, tak się nazywa, widziałem na jakimś nieoficjalnym GP na YouTube).
Łącznie:31 przedmiotów.

PostNapisane: 10-11-2014, 11:39 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
A ta misja z programu "Jedność" będzie później dostępna w SP? Czy jak to jest?

PostNapisane: 10-11-2014, 12:25 
Weteran
Weteran
Misja? Tak. Na trailerze pokazywali wszystkie 3 jako dostępne w SP, włącznie z "Zabity przez naukę" z Unite.

PostNapisane: 11-12-2014, 00:47 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Czy ktos wie jak odblokowac DLC "Zabity przez naukę"? Widnieje to w tym programie przeglądarkowym "Jedność", gdzie trzeba było utworzyc 4-osobowa druzyne, ale pomimo takiej druzyny, to DLC mam zablokowane. Jak to włączyc?

PostNapisane: 11-12-2014, 12:44 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Wybrać z nagród Uplay.

PostNapisane: 13-11-2015, 02:05 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Witam. Czy dodatkowe itemy widnieją w ekwipunku jako niedostępne czy muszą dropnąć żeby je zobaczyć