Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 17-12-2018, 01:46

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 138 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Companion App
PostNapisane: 21-12-2014, 21:52 
Nowy rekrut
Nowy rekrut
Platforma: Xbox One
Taryf napisał(a):
Co do puzli. Każda budowla ma kilka miejsc, gdzie mogą wystąpić glyphy.
Metodą prób i błędów (oraz poradników w necie) możesz dojść gdzie co jest.

Czym się objawia brak synchronizacji?
Uruchamiałeś grę mając włączoną grę? Namierza na mapie Arno?
Witam,
AC na Xbox One - gra włączona.
Appka na Androida także włączona.
Od czasu kiedy zainstalowałem na telefonie apkę (tydzień temu), nie mogę się zsynchronizować. Cały czas także nie może zlokalizować Arno.
Zrobiłem glifa i trening, a cała reszta nadal jest zablokowana.
PRzy próbie synchronizacji wyskakuje komunikat jak na screenie
http://i.imgur.com/IRGrNww.png
Da się jakoś połączyć, czy odinstalować to cholerstwo? :)

PostNapisane: 21-12-2014, 21:53 
Adept
Adept
Platforma: PC
Nie wiem czy to reguła, czy tylko błędna obserwacja, ale zauważyłem że gdy zbieram dany zestaw artefaktów w obojętnej kolejności to nic się nie odblokowuje (części stroju), dopiero gdy znajduje je w kolejności jak w companionie (BE, OP, Ś) to wszystko odblokowuje się prawidłowo.

Tylko jak już zbierzesz to nie ma możliwości ponownego ich zebrania w dowolnej kolejności.

PostNapisane: 22-12-2014, 00:35 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
@Knopek: Hmmm... Grasz na konsoli, a komunikat masz, że nie może połączyć z PC...
Masz też włączonego kompa? UPlay działa w tle?
Nie mam pojęcia jak to naprawić, ale na pewno na forum ktoś Ci pomoże :-)

PostNapisane: 22-12-2014, 18:45 
Nowy rekrut
Nowy rekrut
U mnie apka nie działa praktycznie od samego początku. Nie mogę zsynchronizować jej z grą, przy próbie logowania w grze pojawia się komunikat o połączeniu z palikacją, ale i tak nie ma synchronizacja. Aplikacja w trybie offline nie oferuje żadnych aktywności. Ogólnie lipę odstawili z tą aplikacją. Wysłałem zgłoszenie do pomocy technicznej i w odpowiedzi dostałem takiego linka:

https://support.ubi.com/pl-PL/FAQ/9/404 ... 000eiooCAA

Oczywiście metody tam podane w niczym nie pomogły.

PostNapisane: 22-12-2014, 20:57 
Nowy rekrut
Nowy rekrut
Platforma: Xbox One
@Taryf: Oprócz telefonu, zainstalowałem apkę także na tablecie. Tam też wyświetla się info o PC.
Mam odpalone i jestem zalogowany na Uplay na telefonie, na kompie jestem zalogowany na stronie + ściągnąłem i zainstalowałem aplikację.
Mam ją obecnie otwartą i nadal nie mogę się zalogować....

Edit:
W apce Uplay na koncie widzę, że mam grę:
http://i.imgur.com/F79lzB3.jpg, natomiast zagłębiając się dalej, nie mam gry połączonej z Uplay.
http://i.imgur.com/TwlVNCV.jpg.
Może to jest problemem? Ale żadnego kodu w pudełku nie miałem, więc nie mam co wpisać...

Edit2:
pomogła reinstalka apki

PostNapisane: 29-12-2014, 10:07 
Adept
Adept
Platforma: PS4
Ja odinstalowywałam aplikację, ponownie ją instalowałam, robiłam port forwarding. Nic nie zadziałało, w kółko widać komunikat o braku synchronizacji. Czekałam aż to naprawią ok. miesiąc. Wciąż to samo. Już kilkakrotnie zgłaszałam ten problem czy to na Twitter'ze, czy to za pomocą strony support'u Ubi. Jednak nie dostałam żadnej odpowiedzi. Widziałam, że bardzo dużo osób się na ten problem żali i pisze do Ubisoftu nie otrzymując odpowiedzi. Coś czuję, że mają zakaz odpowiadania na tego typu pytania ;) Może są w trakcie naprawiania? Oby...

PostNapisane: 29-12-2014, 19:41 
Adept
Adept
Jeśli mogę coś zasugerować ...
Spróbuj uruchomić apkę na jakimś emulatorze Androida np. BlueStack App Player. Ja go używam ze względu na brak urządzeń na androidzie. Normalnie pobierasz na emulatorze apke z Google Play logując się na swoje normalne konto Google'a. Minusem jest to, że apka lubi się wieszać, ale poza tym działa. A na wieszanie się u mnie działa wymuszenie zamknięcia apli i wyczyszczenia danych (z poziomu emulatora).
Mam nadzieję, że pomogłem

PostNapisane: 07-01-2015, 13:52 
Adept
Adept
Ja mam jakiś problem z tymi artefaktami w riftach. Odblokowałem w companion appie wszystkie zestawy artefaktów z wyjątkiem jednego i w grze brakuje mi tylko trzech pojedynczych artefaktów. Jednego w Belle Epoque, okupowanym Paryżu i jednego w średniowieczu. Zebrałem wszystkie, które mogłem i teoretycznie powinienem mieć odblokowaną większość tych przedmiotów. Odblokowało mi jednak tylko dopasowane widmowe karwasze. Widmowy pas, bryczesy, kurtka, kaptur oraz jakiś miecz i strój Altaira są wciąż zablokowane. Czy ktoś wie dlaczego? Czy jak zbiorę pozostałe trzy artefakty, to te przedmioty mi się odblokują czy tak permanentnie się zbugowały?

Podobny problem mam z kilkoma innymi przedmiotami.
Żeby odblokować dopasowany surdut burżuja bodajże, trzeba zebrać wszystkie artefakty w Le Quarter Latin. No i tak się składa, że ja mam zebrane wszystkie artefakty w grze (poza wspomnianymi trzema w riftach), a więc w Le Quarter Latin również, a mimo to strój nadal jest zablokowany.
Mi najbardziej zależy na stroju Altaira i tym dopasowanym widmowym surducie bo naprawdę fajnie wyglądają i wkurza mnie, że nie mogę ich odblokować mimo iż poświęciłem czas na tę durną aplikację towarzyszącą.

No i mam jeszcze jedno pytanie: Czy jak skasuję swój zapis (w folderze ze stanem gry), aby zacząć grę od początku to czy postęp z companion appa mi się przeniesie na nową grę czy będę musiał zaczynać wszystko od początku? Bo fajnie by było kiedyś zagrać jeszcze raz i mieć od razu odblokowane te wszystkie przedmioty, misje i skrzynki bez potrzeby czekania jakiejś chorej liczby godzin.

PostNapisane: 07-01-2015, 14:24 
Adept
Adept
Leszek90pl napisał(a):
Czy jak skasuję swój zapis (w folderze ze stanem gry), aby zacząć grę od początku to czy postęp z companion appa mi się przeniesie na nową grę czy będę musiał zaczynać wszystko od początku?
Niestety, ale próbowałem takiej opcji aby uruchomić od nowa companion app, jako że do początku udostępnienia wersji 1.0.4 mam "unable to synchronize", i po rozpoczęciu nowej gry dodało mi wszystko co odblokowałem wcześniej w aplikacji.

PostNapisane: 07-01-2015, 20:02 
Adept
Adept
Czyli jak rozpocząłeś nowej gry wszystkie rzeczy z companion appa, które wcześniej odblokowałeś miałeś od początku odblokowane? To chyba dobrze przecież.

PostNapisane: 08-01-2015, 12:43 
Adept
Adept
W moim przypadku akurat nie dobrze, bo miałem nadzieję iż przy nowym stanie gry będzie można od początku companion app zaliczać, i może by mi się zsynchronizowało z kontem Uplay, bo od czasu najnowszej wersji ,czyli od miesiąca prawie, nie mogę się połączyć z aplikacją i dokończyć gry na 100%.

PostNapisane: 08-01-2015, 19:09 
Adept
Adept
Mi się synchronizuje bez problemu.Gra na 100% .Brak tylko wdzianka Altaira i innych nagród i jedna skrzynia nomad której nie mogę otworzyć. Może po wyjściu dodatku naprawią ten problem.

PostNapisane: 08-01-2015, 19:34 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Mi cały czas brakuje stroju Shaya mimo że dawno temu otworzyłem złotą skrzynie i przez chwile miałem dostępny ten strój.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 138 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6