Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 19-12-2018, 15:00

Regulamin działów POMOC

1. Przed założeniem tematu w dziale POMOC użyj wyszukiwarki. Być może twój problem jest już rozwiązany.
  2. Nie dubluj istniejących tematów.
  3. Zakładając temat, nazwij go zgodnie z zawartością. W nazwie podaj czego problem dotyczy. Wątki o tytułach "pomocy", "mam problem", "czy to błąd?" będą usuwane. Tytuły typu "Problem z X" są niewystarczające! Jeśli nazwiesz tak swój temat, możesz go znaleźć w koszu lub pod innym tytułem, w zależności od nastroju moderatora.
  4. Starannie opisz swój problem. Jeśli masz kłopot z misją, podaj numer sekwencji w nazwie tematu. Jeśli to problem sprzętowy, podaj swoją konfigurację w treści posta.
  5. Nie wklejaj do postów żadnych logów z programów testujących, diagnostycznych itd. jeśli nie zostaniesz o to poproszony. 98% informacji w nich zawartych nie jest potrzebne do rozwiązania problemu.
  6. Stosuj się do zasad interpunkcji i ortografii polskiej. Jeśli po przeczytaniu twojego posta moderator nie zrozumie go, temat zostanie usunięty.
  7. Jeśli chcesz pomóc rozwiązać czyjś problem, ale nie jesteś pewien tego co piszesz - lepiej nie pisz nic. Z reguły porady w stylu "wyczyść rejestr", "sformatuj komputer" (sic!) albo "użyj google" wywołują więcej szkody, niż pożytku.

Autor Wiadomość
 Tytuł: Odpalam i tylko pierwsza strona... o co chodzi?
PostNapisane: 04-12-2018, 12:53 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Witam mam problem odnośnie odpalenia gry Assasin Creed IV Black Flag
Mianowicie gdy odpalam multiplayer wszystko idzie jak talala.
Problem jest z singleplayer. Gdy włączam go wchodzi tylko pierwsza strona "Gra jest oparta na prawdziwych wydarzeniach historycznych..." itd. i nic więcej mi nie chce wejść. chciałbym zauważyć że dzieje mi się tak tylko na laptopie. W domu na komputerze mi działa i na kolegi komputerze też działa. Problem wystąpił z niczego bo wcześniej na laptopie normalnie grałem. Mógłby mi ktoś pomóc? Bardzo bym prosił

Tytuł: Re: Odpalam i tylko pierwsza strona... o co chodzi?
PostNapisane: 04-12-2018, 19:20 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Może jak napiszesz dodatkowych 10 postów tej samej treści to ktoś Ci pomoże… Poczekaj, aż ktoś Ci odpowie, a nie od razu zakładasz 3 dodatkowe tematy.
Coś zmieniałeś w komputerze? Grzebałeś coś w plikach gry? Tak, czy siak nie zawadzi sprawdzić spójność plików na Uplay.