Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 19-09-2019, 13:32

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Posty: 9
Autor Wiadomość
 Tytuł: Liniowce
PostNapisane: 18-04-2016, 12:39 
Żołnierz
Żołnierz
Platforma: PC
Jakie jest położenie tych najlepszych Liniowców co je najlepiej zająć wybijając załogę? Stoją koło jakiejś wyspy ale nie pamiętam koło której.

Tytuł: Re: Liniowce
PostNapisane: 18-04-2016, 15:33 
Adept
Adept
Platforma: PS4
@LordDino: Chyba Cumberland Bay

PostNapisane: 18-04-2016, 19:13 
Żołnierz
Żołnierz
Nie znalazłem to chyba nie to.

PostNapisane: 20-04-2016, 19:02 
Żołnierz
Żołnierz
Dzięki za pomoc widać jak "kierownictwo" forum dba o innych to pokazuje formę i jak sobie forum radzi. Co wspieracie tylko kolegów czy tylko najnowszą część?

PostNapisane: 20-04-2016, 20:17 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
@LordDino: Rozumiem, że według Ciebie naszym obowiązkiem jest siedzenie tu dzień i noc i pomoc każdemu płaczącemu użyszkodnikowi? Raz, nie znamy tych gier na pamięć, nikt dla Ciebie nie będzie instalował kilkudziesięciu giga, żeby sprawdzić, gdzie jest statek. Dwa, masz na głównej solucję do gry, w której prawdopodobnie znajdziesz takie rzeczy, ale Ci się nie chciało szukać, bo wolisz zwalić winę za swoje niepowodzenie na kogo innego. Trzy, dziwnym trafem większość graczy potrafi sobie poradzić samemu z grą, a jak nie to znajdzie filmik, czy artykuł, żeby się nie przyznawać, że nie potrafi znaleźć znacznika na mapie.

PostNapisane: 20-04-2016, 20:33 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
@LordDino: Ja osobiście pomagam w tych tematach w których mogę rzeczywiście pomóc. Położenie liniowców wyleciało mi z głowy i nawet po odpaleniu gry nadal brak pomysłów. Sorry sprawdziłem i nic, a nie będę zawzięcie szukać tej lokacji. Zgadzam się również z @Maciek. Inni nie pamiętają to sam poszukaj :a-.-:

PostNapisane: 20-04-2016, 23:40 
Żołnierz
Żołnierz
Maciek napisał(a):
Rozumiem, że według Ciebie naszym obowiązkiem jest siedzenie tu dzień i noc i pomoc każdemu płaczącemu użyszkodnikowi?
A od czego jest moderacja i administracja/ Żeby pomagać, proste po to się ma tę funkcję.
Po drugie spędziłem na szukaniu coś kolo 4 godzin więc nie mów, że nie szukałem.
Po trzecie uderz w stół nożyce się odezwą
Po czwarte myślałem, że ktoś tu jest ogarnięty w takich tematach ale się myliłem.

Moderacja pilnuje porządku na forum, a administracja nim zarządza. Żadne z nich nie jest zobligowane do pomocy użytkownikom w sprawach związanych z grą. — Nesy

PostNapisane: 21-04-2016, 00:01 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
@LordDino: Wiesz Ty przynajmniej o czym mówisz człowieku? Administracja i moderacja jest od zarządzania stroną, a nie bieganiu za Twoimi widzimisiami, a „Po trzecie uderz w stół nożyce się odezwą”… obrażasz załogę strony, więc załoga Ci odpowiada, czyli nawet nie znasz znaczenia przysłów, które używasz.
4h? Weź mnie nie rozśmieszaj, po 30s miałbyś to: http://zakon-ac.info/archiwum/artykuly- ... rne-okrety, po kolejnej minucie, mając nazwę statku miałbyś jego położenie, czy na mapie, czy znajdując film na YT. Jesteś po prostu roszczeniowym leniem, który ma problemy ze zrozumieniem, że tworzymy tę stronę, żeby ułatwiać graczom życie, a nie lizać ich po butach, następny taki wyskok skończy się prewencyjnym banem.

PostNapisane: 21-04-2016, 07:34 
Żołnierz
Żołnierz
Tak wy wszyscy macie racje, a ja się mylę idę za karę walnąć sobie baranka z przytupem i nasikam sobie do kieszeni.

Ale dziwne podziałało choć oczywiście nie mam racji. Coś w tym jest hehehe pozdrawiam wszystkich, którym podniosłem ciśnienie.

A ja nie mówię o legendarnych.

Do podnoszenia ciśnienia lepsza jest kawa, niż nieuzasadnione buractwo. Dziękujemy, żegnamy. — Nesy

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Posty: 9