Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 19-09-2019, 13:13

Autor Wiadomość
 Tytuł: Umiejscowienie - dyskusja
PostNapisane: 19-03-2014, 20:12 
Adept
Adept
Platforma: Xbox 360
Jeżeli akcja będzie się toczyć w okresie rewolucji francuskiej to martwi mnie jedna rzecz. W III na ulicach zwykle chodziło po 6 żołnierzy z muszkietami i 1 z szablą, a był rok 1755. Boje się, że w V ta sytuacja się powtórzy :?

Tytuł: Wyciek screenów Assassin's Creed Unity(V)
PostNapisane: 19-03-2014, 20:48 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
To czeka prawdopodobnie nas bieganie po Paryżu, zakładam że ta część będzie pomniejszą odsłoną :D

Tytuł: Re: Umiejscowienie kolejnych części - co byśmy chcieli
PostNapisane: 19-03-2014, 21:04 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Czemu tak kurczowo trzymają się tego XVIII wieku? : /

Chciałbym żeby okazało się, że to jakiś tytuł na Vitę, jak Liberation

Tytuł: Re: [PIERWSZE INFORMACJE] Assassin's Creed: Unity
PostNapisane: 20-03-2014, 01:14 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Jakoś bez szału... I liczyłem, że w tej części odpoczniemy od broni palnej, trzeba poczekać na więcej informacji.

PostNapisane: 20-03-2014, 14:42 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Przyznam, że liczyłem na wcześniejszy okres historyczny, gdyż XVIII wiek już mnie trochę znudził.

PostNapisane: 20-03-2014, 14:56 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Jak kiedyś z wyczekiwaniem wypatrywałam właśnie tego okresu i lokalizacji, tak teraz mam mieszane uczucia. Obawiam się głównie powtórzenia błędów trójki, a do tego możliwości, że obie gry będą do siebie zbyt zbliżone, czy to pod względem fabularnym, czy wizualnym. Chociaż Paryż powinien dać twórcom zdecydowanie więcej możliwości pod względem architektury i odwzorowania charakterystycznych miejsc oraz nie ograniczać wspinaczki, jak Boston, to po tak radykalnej zmianie klimatu, jaką zafundował nam Black Flag, spodziewałam się i tym razem czegoś z goła innego, ciekawszego.

Ale cóż, może następnym razem. Nie ma sensu gry z góry przekreślać, tylko czekać na oficjalne informacje od Ubisoftu.

PostNapisane: 20-03-2014, 17:01 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Platforma: PS3
Huh. Nie za bardzo przepadam za Francją i liczyłem na Egipt. Po za tym gra ma być na PS4, co oznacza że musze kupić nową konsole. Na domiar złego była już jedna rewolucja i sporo gier w tym okresie. No ale trudno.

PostNapisane: 20-03-2014, 18:25 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Po zastanowieniu Francja to nie taki zły wybór - duże zaplecze historyczne i ciekawych postaci, wysokie budynki...okres Rewolucji ( o ile ten wybrali, a screeny na to wskazują) też dość niejednoznaczny.

W zasadzie jestem zadowolony. Żeby tylko nie skończyło się TAK (wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać).

PostNapisane: 20-03-2014, 18:34 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
DarthDestruktor napisał(a):
Po zastanowieniu Francja to nie taki zły wybór
Cokolwiek Ubisoft wybierze, gracze znajdą plusy ;D także, wiesz... A kupią - na pewno.

PostNapisane: 20-03-2014, 22:15 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
Szczerze powiedziawszy zamiast Le Francji wolałbym United Kingdom. Mordowanie członków Izby Lordów to byłby fun :P. Nadal czekam na starożytną Grecję.

PostNapisane: 21-03-2014, 14:41 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Jednym z największych plusów jest opuszczenie muric'i i "nowego świata". Teraz miasta (w 4 mniej to wkurzało ale jednak) będą miały jakiś styl, a nie 2 dechy na krzyż zbite i w kółko to samo. Mam nadzieje że narzucą nam w końcu głównego bohatera w teraźniejszości, bo byciem sobą psuje cały klimat gry i tworzy trochę zabawne sytuacje np. Jeżeli jesteś mężczyzną i Juno oraz udało się jej jakimś cudem cię opętać to będzie ona królową czy królem(Po za tym ciekawe co by wtedy zrobił John).

PostNapisane: 21-03-2014, 18:04 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Nesy napisał(a):
Chociaż Paryż powinien dać twórcom zdecydowanie więcej możliwości pod względem architektury i odwzorowania charakterystycznych miejsc oraz nie ograniczać wspinaczki, jak Boston, to po tak radykalnej zmianie klimatu, jaką zafundował nam Black Flag, spodziewałam się i tym razem czegoś z goła innego, ciekawszego.
Dać, da, ale nie tyle, ile jest w stanie. Paryż to ciekawe miasto, obfitujące w architektoniczne majstersztyki, z ciekawą historią, miejscami itd itp. Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność, gdyby nie jedno "ale" (którego dużo osób pod uwagę nie bierze). Paryż na przełomie XVIII i XIX nie miał się w zasadzie czym chwalić. Poza Katedrą Notre-Dame lub Luwrem, oczywiście. Układ ulic jaki znamy obecnie powstał w XIX wieku, na zlecenie Napoleona III. Do połowy stulecia przeważająca część miasta miała budynki o średniowiecznym rodowodzie. Ubisoft może dołożyć jedynie podparyską Bastylię i, wioskę w zasadzie, Wersal. Moim zdaniem, jeśli Paryż - to najlepiej z drugiej połowy XIX stulecia, kiedy m.in. powstała już Wieża Eiffla (albo chociaż właśnie jest budowana), Montmartre znalazł się już w obrębie Paryża. Owszem, Wielka Rewolucja Francuska jest owiana niesłychaną legendą, ale czy nie czas opuścić już (albo chociaż na jakiś czas) wiek XVIII? Pozostaje nam jedynie czekać na grę, czytając po drodze jakieś pierdoły w stylu "czym się różnie pre-order od zwykłej.

PostNapisane: 21-03-2014, 18:09 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
W sumie - soczyście. Ciekawe tylko, czy i w grze aż tyle osób będzie oblegać gilotynę, czy znowu zobaczymy parę gąb na krzyż.
P.S. Dopiero teraz spostrzegłem - znak asasynów zawiera gilotynę.

PostNapisane: 21-03-2014, 19:50 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Gdyby nie flagi, gilotyna i Katedra - wypisz wymaluj AC3. Strój nowego Asa dalej mi się nie podoba.

Ubi jedna prośba - więcej, więcej konspiracji z WAŻNYMI historycznymi postaciami.

PostNapisane: 21-03-2014, 20:24 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Dla mnie, to niema nic wspólnego z AC3 w sensie wizualnym i dobrze, bardziej mi ta scenka z filmu tak wygląda jak coś wycięte z Akki z AC i dopasowane do dzisiejszych standardów.

Nasz bohater w sumie wykonał tu raptem jeden gest ale coś tak czuje ze będzie podobny do edka :P

PostNapisane: 23-03-2014, 21:46 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Platforma: Xbox 360
No cóż. Nie podszedłem do tego zbyt entuzjastycznie, Francja nie bardzo mi pasuje, byłem zwolennikiem Japonii. Jednak wiem że tak czy siak się nie zawiodę, z piratami było tak samo, wpierw zupełnie odrzuciłem ten pomysł, dopiero po jakimś czasie zmieniłem zdanie, a Ubisoft nie zawiódł :wink: Chociaż intryguje mnie po co zamieszczali szkatułke Ezio w Freedom Cry, skoro ukrytym nawiązaniem byli francuscy przeciwnicy...

Drażni mnie jednak to że jestem zmuszony kupić nową konsole, byłem przekonany że będą ją wspierać jeszcze co najmniej 3 lata...

Ciekawe jest to, że praktycznie nic nie wiemy o Comet. Pojawiają się spekulacje o Rosji (sam skłaniam się w tą stronę, mam nadzieje tylko że nie bedzie to następna rewolucja).

Btw. Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum :a:):

PostNapisane: 25-03-2014, 16:07 
Adept
Adept
Nie podoba mi się Paryż. Uważam to za nudnę miejscę. Pewnie weźmiemy udział w szturmie na Bastylie co jest plusem, ale Japonia lub starożytność było by lepsze :).

PostNapisane: 26-03-2014, 00:58 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Hmm ciekawe, czyli jak można iść tym tropem to w Rev Embers szkatułka itp, to zapowiedz ze w 6 będzie Japonia :P

Swoja droga, tak się zastawiam, okres historyczny jaki zostaje wybrane na poczet gry niesie za sobą pewne możliwości jak i rozczarowania, bije do tego jakie zabawki możemy dostać, defakto pod tym względem wiadomo ze Japonia byłaby najlepsza ale pewnie i tak czy siak w koncu i ona zawita do AC.

Francja w tych czasach daje nam co? miecz na duala raczej nie liczę, pistolet może dwa, ukryte ostrze powrót nozy do rzucania i krótkiego miecza oraz bomby dymne coś mało tych zabawek, ewentualnie strzałki z trucizna :P

PostNapisane: 26-03-2014, 01:13 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Szkatułka raczej do Chin prowadzi, bo stamtąd Shao Yun pochodziła. Co do tego linka to pełno nawiązań do różnych okresów można zauważyć w serii i ciężko zgadywać na który akurat twórcy by się zdecydowali. Ale z drugiej strony bardzo fajnie, że działają tak w przód. :)

PostNapisane: 26-03-2014, 13:53 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Wśród tych symboli jest także brama Torii, więc Japonia jako jedna z przyszłych lokacji jest jakby potwierdzona.