Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 15-11-2018, 05:30

Autor Wiadomość
 Tytuł: Ilustrous Pirates Pack DLC
PostNapisane: 15-03-2018, 18:20 
Adept
Adept
Platforma: PC
Witam, kupiłem DLC lecz nie mam w grze tego jak to naprawić? Proszę o szybką odpowiedz :(

Tytuł: Re: Ilustrous Pirates Pack DLC
PostNapisane: 15-03-2018, 19:08 
Adept
Adept
A dokładnie sprawdziłeś mapę?
Powinieneś mieć trzy odblokowane lokacje Czarna Wyspa, Wyspa Tajemnic i Wyspa Ofiarna.

Używaj funkcji zmień/edytuj zamiast pisać dwa posty jeden po drugim. -- Nesy

PostNapisane: 16-03-2018, 12:29 
Adept
Adept
No właśnie tego nie ma :(

PostNapisane: 23-03-2018, 23:36 
Adept
Adept
Chciałbym Ci pomóc :(
Ale nic mi nie przychodzi do głowy

PostNapisane: 24-03-2018, 01:13 
Adept
Adept
Problem rozwiązałem, wystarczyło sprawdzić pliki w upaly i wykryło kilka błedów i już jest ok :D

PostNapisane: 08-04-2018, 21:49 
Nowy rekrut
Nowy rekrut
Mam taki sam problem jak autor tego postu. Zakupiłem na Uplay dodatek do Black Flaga Illustrious Pirates Pack w skład którego wchodzą 3 wyspy. Po zakupie nic się nie pobierało, a jak włączę grę to żadnych nowych lokacji nie mam. W historii zakupów pokazuje, że dodatek został zakupiony. Jak pobrać/zainstalować dodatek do AC4? Jakieś pomysły? W posiadanych dlc jest napisane, że posiadam Illustrious Pirates Pack ale żadnej opcji w stylu pobierz/zainstaluj nie widzę. Weryfikowałem spójność plików z grą ale nic to nie pomogło.

PostNapisane: 19-04-2018, 08:49 
Adept
Adept
EDIT: dzwoniłem do Ubisoftu - problem był wielokrotnie zgłaszany przez personel zespołu technicznego (w Polsce)

Podobnie działo się za granicami kraju - można o tym poczytać na forum Ubisoft. Co zrobiła firma? Ano tradycyjnie - olała sprawę.

Misq95 nic nie zrobisz, serwery im padły. Nie działa multiplayer w Unity, nie pobierają się poszczególne części WSZYSTKICH gier.

Wystarczy popatrzeć na ostatnie zgłoszone problemy: AC2 Gold Edition not working, Unity servers not working, Iluustrious Pack not working

i wszędzie problem z pobraniem lub działaniem dodatkowej zawartości.

PostNapisane: 19-04-2018, 20:20 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
@Piotr.Nastal28: Skoro tak sprawy stoją, to raczej nie oleją tematu - fala niezadowolenia nie pozwoli im zapomnieć o temacie. Jako, że posiadam parę starszych gier na kompie od Ubi. to wiem, że nie pomijają starszych produkcji, bo co jakiś czas pobierały się jakieś patche. Co będzie to nie wiem, ale obstawiam naprawę awarii i może całkowitą przebudowę klienta Uplay, który w obecnej wersji jest szpetny i mało funkcyjny.

PostNapisane: 20-04-2018, 09:20 
Adept
Adept
Suchy, ciężko w to wierzyć. Za chwilę będą 2 miesiące bez żadnej reakcji ze strony Ubisoftu. Ale co się dziwić, zgłosiłem prośbę o zmianę adresu e-mail podpiętego pod moje konto Uplay i już 3 dni to trwa :-) zakładając, że to 2 kliknięcia myszką (3 dni, 6 osobowy zespół potrzebny do programowania) to ile potrwa naprawa uszkodzonych serwerów? strach pomyśleć. prędzej Polska przywiezie medal od ruskich niż doczekamy sie patcha

PostNapisane: 20-04-2018, 13:28 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
@Piotr.Nastal28: Może robią coś cichaczem i nie chcą zdradzać szczegółów? Ja 2 tygodnie temu zmieniałem e-mail na uplay i trwało to aż... 5 minut - nie wiem jak żeś to zrobił :)
Ja nadal stoję przy swoim, a kto będzie miał rację? - dowiemy się w dalszym terminie.

PostNapisane: 16-05-2018, 09:22 
Adept
Adept
Misq95 i jak? działa? Wykasowałem gierkę bo nie było już co robić. Naprawili? Czytałem, że sporo błędów poprawiono....także może i ten bug?!

PostNapisane: 09-10-2018, 12:47 
Nowy rekrut
Nowy rekrut
Nie naprawili. Kupiłem ten dodatek ponad 5 miesięcy temu, gdy ten błąd już występował, ale ja nie byłem tego świadom. Pisałem do supportu Ubi i pisali, że problem jest im znany, że pracują nad jego rozwiązaniem, ale do tej pory nic się nie zmieniło. Na oficjalnym forum Ubi też jest temat opisujący ten problem, ale nic to nie dało, nadal jesteśmy "olewani". Tylko szkoda kasy, 27 zł w plecy.