Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 22-07-2019, 14:18

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 122 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Assassin's Creed III DLC 3 - Tyranny of King Washington
PostNapisane: 24-02-2013, 15:56 
Adept
Adept
Post może zawierać śladowe ilości spoilerów i orzechów arachidowych. :D Świetnie zrobione DLC, ale stanowczo za krótkie jak na taką cenę. Dobrze, że chociaż można pochodzić po Pograniczu.

Mocno do myślenia dała mi scena po głównym wątku, aktywowana przy tej zjawie i dochodzę do wniosku, że to może być coś więcej niż wymysł Ubisoftu. Waszyngton miał jabłko w rzeczywistości, o czym mówi nam Prawda z ACII. Możliwe, że Conor i Waszyngton pokłócili się po tej scence przy zjawie (mieli powód, w końcu to Waszyngton wydał rozkaz spalenia wioski Conora) i komendant wysłał go do tej alternatywnej rzeczywistości używając Jabłka.

Zanim powiecie, że to niedorzeczne to przypomnijmy sobie Brotherhooda. A dokładniej sceny bitwy w Hiszpanii, kiedy to dochodzi do konfrontacji Ezio i Cesare. W pierwszej wersji Asasyn mówi, że przywiózł go tu Mario. W drugiej mówi, że przyniosło go tu Jabłko. Wtedy też go zabija. Ale przecież Cesare nie został zabity w tej bitwie tylko, cyt. z Zakonu "zostaje aresztowany przez Fabio Orsini", co dowodzi, że Ezio za pomocą Jabłka stworzył alternatywną rzeczywistość, w której także prawdopodobnie wiele jego bliskich nadal by żyło. Analogicznie może być z Tyranią Króla Waszyngtona, tyle, że tym razem Ubisoft postanowił bardziej to wyszczególnić niż w przypadku Brotherhooda. Zresztą podobieństw do AC:B jest w tym dodatku więcej. Co o tym sądzicie?
PS Czy tylko mi wydaję się niedorzeczne wskrzeszenie Ziio tylko po to, żeby znowu ją zabić w drugiej sekwencji? :suicide: Coś ostatnio Ubisoftowi za bardzo spodobało się zabijanie fajnych postaci.

PostNapisane: 24-02-2013, 16:14 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
Bzdury, brednie i głupoty waćpanie. Ezio nie tworzył żadnej alternatywnej rzeczywistości, Orsini go najpierw aresztował, a potem Cesare uciekł, znalazł się pod Vianną gdzie zabił go Auditore. Pomniejszych błędów już nawet nie mam ochoty Ci wytykać bo są wszędzie. Ktoś tu nieuważnie grał...
Już nie wspominam o tym, że jabłko nie ma mocy manipulowania czasem, poza tym Waszyngton ma BERŁO, nie jabłko...

PostNapisane: 24-02-2013, 16:42 
Adept
Adept
A już miałem gotową teorię spiskową :P W takim razie nie mam pojęcia co odstawia Ubisoft, oby miał dobry plan...

PostNapisane: 24-02-2013, 17:03 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Co do tyranii mam nadzieje, że Haytham tam będzie :D

Tytuł: Assassin's Creed III DLC 3 - Tyranny of King Washington
PostNapisane: 24-02-2013, 17:16 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
@KoRner:
Spoiler!
Nie. Nie ma i nie będzie. Chyba, że zombie :P W Tyranii Haytham nie żyje.

PostNapisane: 24-02-2013, 17:44 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
@Mirek: żebyś się nie zdziwił jak tu i ówdzie wcisną jakiś Zombie Mode :P.

PostNapisane: 24-02-2013, 18:15 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Jak to nie żyje, co/kto go zabił/o

PostNapisane: 24-02-2013, 20:48 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Nie wiadomo. Ziio mówi tylko że zmarł dawno temu.

PostNapisane: 25-02-2013, 01:21 
Adept
Adept
Możecie mi powiedzieć jakie nazwy 3go DLC ukazały sie w " Osiągnięciach " albo dać screna z tej listy DLC i strony w Osiągnięciach Bardzo prosze !!!

PostNapisane: 25-02-2013, 10:29 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Mirek napisał(a):
uż nie wspominam o tym, że jabłko nie ma mocy manipulowania czasem, poza tym Waszyngton ma BERŁO, nie jabłko...
Przecież wyraźnie widać że jest tam jabłko. No chyba że ma razem berło i jabłko, jak w AC2...

Spoiler!
Jak myślicie, co się wydarzyło we właściwej rzeczywistości? Wash chciał tylko porozmawiać z Connorem o Jabłku, czy może użyć go by nakłonić Connora do współpracy (jako osobistego zabójcę?) ale coś nie poszło i umysł naszego Asa przetwarza "co by było gdyby?"

PostNapisane: 25-02-2013, 10:48 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Platforma: PC
szaki666 napisał(a):
Możecie mi powiedzieć jakie nazwy 3go DLC ukazały sie w " Osiągnięciach " albo dać screna z tej listy DLC i strony w Osiągnięciach Bardzo prosze !!!
Nie jestem pewna, czy dobrze rozumiem. Pierwsza część Tyranii wprowadza cztery nowe osiągnięcia:
Dziwnie znajomy - Odbierz nieoczekiwany prezent.
Wilk w owczej skórze - Zabij 25 wrogów, pozostając niewidzialnym.
Pogranicznik - Osiągnij 100% synchronizację na Pograniczu.
Zemsta za West Point - Pokonaj Benedicta Arnolda.

DarthDestruktor napisał(a):
Jak myślicie, co się wydarzyło we właściwej rzeczywistości? Wash chciał tylko porozmawiać z Connorem o Jabłku, czy może użyć go by nakłonić Connora do współpracy (jako osobistego zabójcę?) ale coś nie poszło i umysł naszego Asa przetwarza "co by było gdyby?"
Też się nad tym zastanawiałam. Być może Waszyngton chciał przekonać Connora do konieczności użycia Jabłka, ale ten się sprzeciwił. Natomiast wszystkie wydarzenia z Tyranii są próbą ostrzeżenia Waszyngtona, co się stanie, jeśli ulegnie mocy artefaktu? Może nie wystarczały słowa, więc powstała taka inscenizacja, w której Connor musi powstrzymać Waszyngtona, żeby pokazać, jak skończyłyby się jego plany użycia Jabłka? Tyle, że skoro Connor jest tak zaskoczony i zagubiony zaistniałą sytuacją, to raczej nie on aktywował całą tę szopkę. Chyba, że artefakt namieszał mu w pamięci. W dodatku jest coś, na co zwróciłam uwagę kilka postów wcześniej - Jabłko, które sobie fruwa w czasie wczytywania i można je zbierać dowolną ilość razy. Teraz wątpię, że trafiło tam przypadkiem, żeby gracz mógł sobie pobiegać, łapiąc je raz za razem.

Tytuł: Re: Assassin's Creed III - Tyranny of King Washington [SPOILERY]
PostNapisane: 25-02-2013, 12:15 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
DarthDestruktor napisał(a):
Przecież wyraźnie widać że jest tam jabłko. No chyba że ma razem berło i jabłko, jak w AC2...
Więc może jabłko jest częścią berła, bo nie wydaje mi się, żeby je od tak nosił "na patyku".

PostNapisane: 25-02-2013, 12:37 
Adept
Adept
Nesy napisał(a):
Nie jestem pewna, czy dobrze rozumiem. Pierwsza część Tyranii wprowadza cztery nowe osiągnięcia:
Dziwnie znajomy - Odbierz nieoczekiwany prezent.
Wilk w owczej skórze - Zabij 25 wrogów, pozostając niewidzialnym.
Pogranicznik - Osiągnij 100% synchronizację na Pograniczu.
Zemsta za West Point - Pokonaj Benedicta Arnolda.
ale mi chodzi o 3ci DLC czyli jak jest tak po kolei zatytułowany ten " Tyranny of King Washington " czy nic sie nie zmienia jak sie dodaje ten 3ci DLC ??? i jak mozesz to podaj mi Wszystkie nazwy DLC albo moze po prostu screen z tymi całym i Osiągnięciami.

Tytuł: Assassin's Creed III - Tyranny of King Washington [SPOILERY]
PostNapisane: 25-02-2013, 12:57 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
W sumie, wszystkich DLC jest pięć, z czego ukazały się trzy. Trzecie DLC to Hańba, pierwsza część trylogii Tyranii Króla Waszyngtona. Pozostałe noszą nazwy Zdrada i Odkupienie (chociaż nie są to jeszcze oficjalne tłumaczenia i mogą się zmienić). Jednakże one nie miały swojej premiery.

Podałam wszystkie, dostępne na tę chwilę osiągnięcia, które odblokowała Hańba. Kolejne pojawią się zapewne wraz z premierami następnych epizodów Tyranii. Jeszcze nic o nich nie wiadomo.

PostNapisane: 25-02-2013, 14:37 
Najemnik
Najemnik
Platforma: Xbox 360
Mnie te dlc bardziej ciekawią niż podstawowa wersja gry podoba mi się ta aura tajemniczości i ciekawi mnie czy te wydarzenia to tylko sen Conora czy coś więcej.

PostNapisane: 26-02-2013, 19:52 
Adept
Adept
Ejdzent napisał(a):
W pierwszej wersji Asasyn mówi, że przywiózł go tu Mario. W drugiej mówi, że przyniosło go tu Jabłko.
Zarejestrowałem się tylko po to, żeby wypomnieć tą bzdurę. W pierwszej wersji Ezio mówi "--Mario Auditore led me here!", ale to było niepełne zdanie, bo Animus się glitchował. Gdy drugi raz widzimy tą scenę, słyszymy pełną wersję zdania: "The Apple you stole from Mario Auditore led me here!".

PostNapisane: 26-02-2013, 20:01 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
@CzesterPL: Tyle, że to już za bardzo nie ma nic związanego z Asasynem

PostNapisane: 27-02-2013, 19:01 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Mirek napisał(a):
Więc może jabłko jest częścią berła, bo nie wydaje mi się, żeby je od tak nosił "na patyku".
Wydaje mi się że berło składa się z jabłka i "patyka", tylko że ładnie zrobionego. Chyba, że ów "patyk" to jakiś FE o którym dotychczas nie było mowy.

PostNapisane: 27-02-2013, 19:03 
Najemnik
Najemnik
KoRner@ co prawda to prawda mało to dlc związanego z asasynem ale w AC 3 brakowało mi aury tajemniczości a to dlc przynajmniej ją ma.

PostNapisane: 11-03-2013, 19:56 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Zauważcie, że w Uplay dodali nowe osiągnięcia już.

PostNapisane: 11-03-2013, 20:57 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Ciekawe kiedy kolejna część wyjdzie na pc. Cena na razie zaporowa za te dodatki, które starczają ledwo na 1h.
Proszę stosować znaki interpunkcyjne, zaczynać zdania z wielkiej litery i kończyć kropką. krash001

PostNapisane: 11-03-2013, 21:33 
Najemnik
Najemnik
I dlatego ciesze się że season pass bo jak bym miał kupić bez niego to cena wyniosła by więcej niż podstawowa wersja AC3.

PostNapisane: 11-03-2013, 21:43 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
No już nie długo w empiku bardziej będzie się opłacać kupić edycje waszyngtona za 110zł.
Ta gra jest coraz bardziej bajkowa...

PostNapisane: 14-03-2013, 21:43 
Adept
Adept
Po znalezieniu fragmentów jest film? Jak go uruchomić, bo zdobyłem 3 i nic. Jestę smótnę...

PostNapisane: 14-03-2013, 21:50 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Wrócić do jaskini, w której ukrywało się wraz z ocalałymi z wioski, tam będzie stał duch Connora i aktywuje krótki film. Chociaż jaskinia powinna być oznaczona na mapie specjalną ikoną.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 122 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona