Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 24-07-2019, 11:27

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 122 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Assassin's Creed III DLC 3 - Tyranny of King Washington
PostNapisane: 19-02-2013, 17:12 
Adept
Adept
Czekamy na linka...

Tytuł: Assassin's Creed III DLC 3 - Tyranny of King Washington
PostNapisane: 19-02-2013, 17:43 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Pierwszy epizod Tyranii ukończony. Jego długość to jakaś kpina. Półtorej godziny fabuły, z kilkoma pobocznymi akcjami. Podejrzewam, że chcąc wykonać je wszystkie, może wyciągnie się z tego ze dwie i pół, góra trzy godziny, ale jak na taką cenę, jestem zawiedziona. Całość dzieje się na Pograniczu, jest słownie jeden ważny cel i rozmowa z nim, po czym cliffhanger i napis "ciąg dalszy nastąpi". Podejrzewam, że drugi epizod będzie wyglądał podobnie, ale tym razem jego akcja przeniesie się do Bostonu. Spotkamy też Franklina.
Więcej nie zdradzę, żeby nie spoilerować. W każdym razie, fabuła mnie zaciekawiła głównie w jednym aspekcie - czym to wszystko jest. Czy faktycznie tylko snem? Bo Artefakty Pamięci wyglądają dość dziwnie. Natomiast wątek współczesności został całkowicie pominięty, więc jeśli ktoś liczył na jakiekolwiek poszlaki, co z Desmondem, Abstergo, czy Junoną, to niestety, także będzie zawiedziony. Jednak podsumuję to tak, posiadając Przepustkę Sezonową nie czuję się poszkodowana. Grało się naprawdę przyjemnie, a umiejętność znikania wygląda w grze świetnie (chociaż jest op, przynajmniej dopóki nie trafi się na psy stróżujące). Muzyka też sprawdza się bardzo dobrze, prolog jest dynamiczny, a misja w Animusie ciekawie zaprojektowana. Ciekawi mnie także Fragment Edenu pojawiający się w czasie ładowania gry, który można zbierać. Choć to pewnie bez znaczenia.
Teraz pozostaje czekać na epizod drugi, który ukaże się za miesiąc. Ale biorąc pod uwagę postęp procentowy, będzie on równie krótki, co ten.

Może nawet przesadziłam z czasem gry. Artefakty Pamięci są tylko trzy. Zadań pobocznych 15, po pięć ataków na konwój, przekazania żywności głodującym i obrony cywila przed wilkami. Do tego w sumie 10 wymogów na 100% w 6 misjach, które składają się na całe DLC. I skarby rozsiane po mapie (oznaczone). Pewnie zamknie się to w dwóch godzinach gry.

I jeszcze ciekawostka - po zebraniu wszystkich trzech Artefaktów jest możliwość włączenia krótkiego, ale dość ciekawego filmu.

PostNapisane: 19-02-2013, 19:32 
Adept
Adept
Jak ktoś ma linka zplikiem, proszę niech w stawi :D

PostNapisane: 19-02-2013, 19:34 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
Nie chce linkować, bo warnów mi wystarczy, ale wystarczy ruszyć głową, wejść na pirateabay i użyć wyszukiwarki...

PostNapisane: 19-02-2013, 19:43 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Jeszcze prościej kupić @x2up.
Ja jednak wstrzymam się i poczekam 28 Marca, na całą paczkę.

PostNapisane: 19-02-2013, 20:04 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Jak wygląda sprawa z zapisem? Są jakieś momenty gdzie moge wyjsc z gry i kontynuować później DLC?

PostNapisane: 19-02-2013, 20:11 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Działa to tak samo, jak dotychczas. Gra zapisuje się automatycznie w pewnych momentach. Później można normalnie wyjść z niej i w dowolnym momencie kontynuować fabułę, albo eksplorację terenu, po jej zakończeniu. Poza tym, Tyrania ma osobne menu i osobne sloty na zapisy. Nie łączy się z dotychczasową grą.

PostNapisane: 19-02-2013, 20:34 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
To po 1 misji gdy trzeba było zatrzymać kolesi co podkładają ładunki moge wyłączyc gre?

PostNapisane: 20-02-2013, 00:07 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
TomoS napisał(a):
To po 1 misji gdy trzeba było zatrzymać kolesi co podkładają ładunki moge wyłączyc gre?
Tak.

Może zna ktoś tytuł muzyczki z trailera?

PostNapisane: 20-02-2013, 00:43 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Również szukałem, bo przyprawiała mnie o ciary - nie znalazłem.

PostNapisane: 20-02-2013, 09:30 
Adept
Adept
The most current Info we have,is that it's part of the new pieces Lorne Balfe (AC 3 soundtrack composer) recorded especially for this DLC - we'll have to wait until they decide to publish the official name,and then we'll post it here,of course.

To co mi sie udało znaleść na temat tego utworu ze zwiastuna. Pozostaje tylko czekać...

PostNapisane: 20-02-2013, 11:07 
Adept
Adept
Jestem jedną z tych nieszczęsnych osób, że maila od Ubi nie dostałem, a z torrentów ściągać nie mogę... i teraz mam problem ;)

PostNapisane: 20-02-2013, 14:25 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Nie masz problemu - zadzwoń jak ja na infolinię supportu Ubi w Polsce. Kupiłem AC3 w wersji Deluxe z SP (który nie działał). Na drugi dzień po telefonie miałem wszystko wyprostowane i od tej pory regularnie i szybko przychodzą maile z kodami do dodatków.

PostNapisane: 20-02-2013, 15:50 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Mimo, iż mam SP musiałem za dodatek zapłacić jeszcze pieniądze ?! Nie podoba mi się Sony :(. Nie wiem jak wy, ale ja zrozumiałem, że będę miał to "za darmo", a mnie ściągnęło z karty...

Och to PS3...

PostNapisane: 20-02-2013, 16:01 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Nie mam co prawda czasu przejść całego dodatku od razu, ale intro jest całkiem intrygujące. Umieszczę moje przemyślenia w spoiler - nie czytajcie, jeśli chcecie sami obejrzeć początek DLC.

Spoiler!
Wygląda na to, że Waszyngton wszedł w posiadanie Jabłka niedługo po wydarzeniach przedstawionych w AC3 i Connor próbował mu wyperswadować jego użycie do pewnych celów. Stawiam na to, że DLC nie jest jednak w pełni oderwaną od fabuły właściwej opowieścią i że może być swojego rodzaju wizualizacją walki Connora z Waszyngtonem za (w jakiś nieokreślony bliżej sposób) pośrednictwem Jabłka. Być może sukces bohatera w tej wyimaginowanej rzeczywistości przełoży się na zwycięstwo jego racji nad racjami Waszyngtona.

Na pewno nie jest to w pełni 'co by było gdyby Connor nie został asasynem'. Jest on świadomy tego, że asasynem jest, nie jest świadomy natomiast tego, co się dokładnie dzieje, dlaczego jego matka żyje itp. Pojawił się więc tu i teraz, nie znając swojego życia z tej innej rzeczywistości.

Szkoda tylko, że podzielono to na 3 części. Jedno wielkie DLC w zupełności by wystarczyło. Ale... wiadomo, o co chodzi. ;)

PostNapisane: 20-02-2013, 16:21 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Zgadzam się z Igrekiem - ewidentnie dostaliśmy kawałek "zwykłej" fabuły, w postaci zakłóceń na początku. Mi się tylko wydaje, czy na tych zakłóceniach widać że...to Connor daje Waszyngtonowi Jabłko?
Spoiler!
Fabularnie podoba mi się, chciałbym więcej takich DLC :)
Jak dla mnie oczywiste jest to, że to sen Connora, świadczą o tym nie tylko jego wspomnienia z właściwego życia, ale też to, jak przedstawione są postacie:

Ziio żyje, bo w normalności Connor ją stracił. Sen mu to rekompensuje

Connor nie jest asasynem, bo po tym jak jego pobratymcy się wymieśli i go zostawili, zastanawiał się pewnie jak by to było, gdyby...

Ten przyjaciel Connora ( o niewymawialnym imieniu), którego nasz As musiał zabić, pojawia się tu (to ten z odciskiem dłoni na twarzy? Czy go pomyliłem?)

Waszyngton jest tu złem wcielonym (reakcja po dowiedzeniu się o rozkazie ataku na Mohawków, i drastyczna zmiana nastawienia do postaci)

Nie wiem tylko czemu nie ma Haythama, którego przecież Connor cenił, i skąd wyśnił sobie jabłko (może po dotknięciu kryształowej kuli i wizji z Juno coś mu się dodatkowo zakodowało :))
Tak samo jak nie ma Achillesa (a może się jeszcze pojawi?)

PS: No i świetna, mistyczna misja z zyskaniem wilczych umiejętności. Dodatkowo w końcu jego rdzenne imie do niego pasuje.

PostNapisane: 20-02-2013, 17:46 
Najemnik
Najemnik
@Maranel: zapłaciłeś za dodatek? Ja też miałem z tym problem, godzinę później wszedłem i było free. Mogłeś zaczekać

PostNapisane: 20-02-2013, 17:51 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
W sprawie do dlc to dziwi mnie to, że Ratonhnahke:ton (czy jak on tam ma xd) rozmawia z tą matką plemienia po angielsku.

PostNapisane: 20-02-2013, 20:34 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Omylony błąd Ubi bądź coś celowego - kto to wie. : )

PostNapisane: 20-02-2013, 20:36 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Chyba ściągnę dodatek na pc zobaczyć jak wygląda (na ps3 w sumie pograłbym chętniej ale skoro jest to tylko 1h za 40zł to ja wole je [cenzura] lub zacząć zbierać na AC IV).

Bez przekleństw, proszę. Nawet cenzurowanych. - Nesy

PS. Nie było przekleństwa tylko 3 pierwsze litery i około 8 gwiazdek :P

PostNapisane: 20-02-2013, 23:42 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
@Lechu: no właśnie wiem ZJ - zpesułem ehm..., ale ja jestem strasznie niecierpliwy. :P

PostNapisane: 21-02-2013, 01:15 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Gdzie tam, dodatek musi być obowiązkowo, tylko ja kupię od razu całą paczkę : D A z IV ciekawe jak będzie, chodzi mi tu o cenę - heh, w sumie sam sobie zadaje głupie pytanie. Oczywiście że +200.

PostNapisane: 22-02-2013, 15:32 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
[url]
boczento napisał(a):
The most current Info we have,is that it's part of the new pieces Lorne Balfe (AC 3 soundtrack composer) recorded especially for this DLC - we'll have to wait until they decide to publish the official name,and then we'll post it here,of course.

To co mi sie udało znaleść na temat tego utworu ze zwiastuna. Pozostaje tylko czekać...
Niekoniecznie. Komuś na YT udało się muzykę wyłuskać, więc jak ktoś chętny, to :

https://www.youtube.com/watch?v=s_fm56XLr-E

PostNapisane: 22-02-2013, 18:01 
Adept
Adept
Tak wiem. Dodałem komentarz pod zwiastunem na stronie głownej Zakonu z linkiem utowru :)

PostNapisane: 22-02-2013, 19:28 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Niedosyt. Czuję wielki niedosyt mam nadzieję że 2 i 3 częśc DLC go zaspokoją :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 122 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona