Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 21-07-2019, 13:13

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 122 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Assassin's Creed III DLC 3 - Tyranny of King Washington
PostNapisane: 17-02-2013, 21:37 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Ja właśnie myślałem, że tak mogło by być, gdyby się nie bawili (Connor ze swoimi kolegami wtedy w lesie) i przez to Charles i spółka nie znaleźliby wioski.

Tytuł: Assassin's Creed III DLC 3 - Tyranny of King Washington
PostNapisane: 17-02-2013, 21:46 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Znaleźliby pewnie w innym czasie, był przecież wątek że ziemie zostaną im odebrane - w tym przypadku Charles Lee spalił wioskę. Tutaj z pewnością będzie urywek aż do śmierci Ziio, skoro Connor reaguje takim zachowaniem, jak wcześniej napisałem.

PostNapisane: 17-02-2013, 21:50 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Zgadzam się z tobą ale w filmie jest jak później Waszyngton atakuje wioske i jest Ziio

Edit: teraz wpadłem na to, że w grze wspominiane było przez chyba matkę plemienia, że Achilles kiedyś już pomógł Ziio, więc stąd mogła mieć ukryte, które dała Connorowi.

PostNapisane: 17-02-2013, 21:59 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
W sumie, bardziej to pogłębiając możliwe że Connor miał ten swój 'sen' aż do końcówki pierwszej drogi AC i ocknął mordkę, w tym momencie jaki jest na fragmencie. Mój błąd - Ziio będzie żyła, Connorowi będzie się wydawało że jednak zginęła z powodu tego 'pierwszego' wcielenia, a potem co będzie, to już można czekać na wydanie dodatku. Choćby teraz mi się tak wydaję, że będzie coś ala w tym nurcie. Kurde, bardzo pokręcone się to wszystko wydaje - zobaczymy jak Ubi to poskleja w jeden odcień.

PostNapisane: 17-02-2013, 23:28 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
A może po prostu Connor podczas regeneracji zdrowia po konfrontacji z Lee (no, z dziurą w brzuchu nie zdziwiłbym się jakby przespał kilka dni) miewa koszmary i nie musi tego składać do kupy, bo po prostu się obudzi i wszystko będzie jak dawniej?
Sądzę, że jednak Connor przeleżał (nieprzytomny) sporo czasu. Przecież nie przegapiłby rozpraw sądowych w sprawie przesiedlenia Irokezów. Zamiast tego zaskoczony zastał już opustoszałą wioskę.

AnonimEzio napisał(a):
Charles Lee spalił wioskę
Charles Lee nie spalił wioski. Ludzie Waszyngtona to zrobili.
Jako ciekawostkę dodam, że historyczny Charles Lee poślubił córkę wodza Irokezów, czemu miałby podpalać ich wioski? Jego indiański przydomek - "Wrząca Woda" - był nawet wspomniany w pewnym momencie w grze, co sugeruje, że twórcy o tym fakcie nie zapomnieli.

AnonimEzio napisał(a):
Czy historia obierze takie sam początkowy tor jak podstawka?
Nie sądzę. Ta historia toczy się po wydarzeniach z gry. To znaczy, po Rewolucji Amerykańskiej. Brytyjskie Wojska przepędzone, a Waszyngton kierowany rządzą władzy (opętany przez Fragment Edenu?) ogłasza się królem i robi porządki w swoim państwie. Konkretniej to zupełnie mu odbija i robi coś zupełnie przeciwnego temu, o co walczył.
Pewną sugestią potwierdzającą to w spoilerowym "trailerze" jest krótki dialog między Connorem i Waszyngtonem: "Komandorze Waszyngton, czemu to robisz po tym wszystkim co razem osiągnęliśmy, proszę się opamiętać", na co Waszyngton "Kolejny szalony dzikus, nigdy nie byłem aż tak opanowany, a teraz na kolana przed swoim nowym władcą (...) bla bla bla".

[EDIT]
Sądzę, że tutaj Connor, jako że nie jest Asasynem, nie będzie myślał o Templariuszach, a skupi się raczej na opanowaniu niszczycielskich żądz człowieka, którego niegdyś podziwiał.
[/EDIT] :P

Kolejna ciekawostka, historyczny Waszyngton dostał propozycję zostania królem Ameryki. Oburzony odrzucił tę sugestię twierdząc, że to nie o to walczyli. Sądzę, że ten fakt zainspirował twórców i postanowili pobawić się (w większym stopniu niż dotychczas) historią w stylu "co by było gdyby".

Ostatnio edytowano 18-02-2013, 00:46 przez Noxbi, łącznie edytowano 4 razy

PostNapisane: 17-02-2013, 23:42 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Możliwe, nawet bardzo - szczególnie z fragmentem Edenu, z jednego monologu Shaun albo Rebecca podważali że Waszyngton będzie miał kontakt z jabłkiem. Z tym Charles'em Lee bym pomyślał - w czasie pogrzebu Haytham'a wpadł Connor i pojmali go, wtedy on wypowiedział słowa w stylu że 'utnie głowy ojcom jego wioski' (?) coś w tym deseń. W takim razie, Charles Lee nie spalił wioski? Connor narzucał przecież ojcu że to z jego rozkazu działał Lee parę lat temu, gdy był jeszcze dzieckiem. Ale również ciekawi mnie co miał na myśli ojciec Connora, wypominając Waszyngtonowi przeszłe błędy jakie popełniał. Był to wtedy ten moment gdy Waszyngton pisał list o wygnaniu ludu Connora z ziemi jego przodków. Zawsze byłem przekonany że to Charles Lee odpowiada za to wszystko co miało miejsce na początku.
Dzięki za oświecenie.

PostNapisane: 17-02-2013, 23:49 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
AnonimEzio napisał(a):
wtedy on wypowiedział słowa w stylu że 'utnie głowy ojcom jego wioski' (?) coś w tym deseń
Nie. Powiedział, że spali jego domostwo, i utnie głowy Ojcom Założycielom (USA). Wiosce właśnie nie groził i jak powiedział Noxbi, to Waszyngton odpowiada za spalenie wioski, stąd nastawienie do niego Connora pod koniec gry i w Benedict Arnold DLC.

PostNapisane: 17-02-2013, 23:52 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Tak poza tematem można jakoś ściagnąć/kupić ten dodatek z Benedyktem Arnoldem?

PostNapisane: 17-02-2013, 23:52 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Jeszcze nie. Dopiero gdy zostanie wydany.

PostNapisane: 17-02-2013, 23:54 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Chciałem właśnie napisać że coś mogłem pobabrać - dzięki za sprostowanie. W takim razie Connor nie wiedział o tym wszystkim? Dlaczego po prostu go nie zamordował i ubrał sobie na cel Charles'a Lee, zarzucając mu winę spalenia wioski? W tym także zabicie matki.

PostNapisane: 17-02-2013, 23:58 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
AnonimEzio napisał(a):
W takim razie Connor nie wiedział o tym wszystkim?
Aż do tamtego momentu nie.
AnonimEzio napisał(a):
Dlaczego po prostu go nie zamordował i ubrał sobie na cel Charles'a Lee, zarzucając mu winę spalenia wioski? W tym także zabicie matki.
Bo Achilles wywarł na niego ogromy wpływ. Uznał Charlesa za wroga numer jeden. Nie obchodziło go nawet to kto spalił jego wioskę. Chciał tylko zniszczyć Templariuszy. Zmiótł winę Jerzego na drugi plan. Oczywiście, był na niego strasznie zły ciągle co wyraźnie pokazywał, ale wiedział, że bez niego nie będzie Ameryki, która (jak myślał) zapewni wolność i równość. Mylił się co pokazuje epilog chociażby.

A winy na Charlesa nie zwalał, myślał po prostu, że to on, odkąd się dowiedział, że nie, to już tak nie mówił. A teraz lepiej wróćmy do tematu :P

PostNapisane: 19-02-2013, 10:30 
Adept
Adept
Ma ktoś już link do pobrania nowego DLC?

PostNapisane: 19-02-2013, 10:31 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Nie i jeszcze nie będzie miał. Może wieczorem/w nocy.

PostNapisane: 19-02-2013, 10:41 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Wiadomo coś czy będzie można poruszac się Conorem w tym stroju wilka w trybie swobodnym czy tylko w dodatku?

PostNapisane: 19-02-2013, 10:51 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Nie wiadomo, ale chyba nie.

PostNapisane: 19-02-2013, 11:07 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Zapewne będzie do odblokowania taki strój w trybie swobodnym. Przynajmniej tak mi się wydaję :).

PostNapisane: 19-02-2013, 11:12 
Adept
Adept
Ciekawe ile ten dodatek będzie zajmował miejsca, oraz czy ubi postarało się go dobrze zrobić.

PostNapisane: 19-02-2013, 12:10 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Taki tam nowy zwiastunik: http://www.youtube.com/watch?v=OXvAN9SG ... e=youtu.be
Ciekawie, ciekawie, tylko mnie dziwią dialogi między Connorem a Zio po angielsku.

Tytuł: Tyrania Króla Waszyngtona xbox
PostNapisane: 19-02-2013, 13:06 
Adept
Adept
Witam gr4al juz ktos ? oplaca sie wydac 2400 punktow zeby miec ten dodatek ?

PostNapisane: 19-02-2013, 13:33 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
ma ktoś link do dodatku? bo szukam

PostNapisane: 19-02-2013, 13:49 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Mam zakupiony SP na keye.pl. Jak ktoś już ma linka to bardzo bym prosił na PW lub na gg

PostNapisane: 19-02-2013, 15:28 
Adept
Adept
Ma ktoś link do pobrania?

PostNapisane: 19-02-2013, 15:48 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Na keye piszą że dopiero wieczorem najprawdopodobniej będą mieli link trzeba pisać na live chacie

PostNapisane: 19-02-2013, 16:08 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Siemanko, po raz kolejny, co sądzicie chopy o trailerze? Dla mnie spekulacja nie objaśnień wymienionych już wcześniej - czyli słów Connora ''Wiem co to takiego'' przy odbieraniu ostrza od Ziio i tego całego alternatywnego snu. Możemy już tylko zabierać się do grania.
Podsumowując, trailer jak dla mnie - czysta rewelacja.

PostNapisane: 19-02-2013, 16:36 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
To ja nie o zwiastunie, a samej grze. Pierwsze wrażenia, jak najbardziej pozytywne. Prolog gna do przodu, przez co jest liniowy, ale naładowany akcją. I to głównie on został pokazany w zwiastunie. To znaczy, przebudzenie Connora, jego zagubienie w nieznanej mu rzeczywistości i odkrycie, kim stał się Waszyngton. Co ciekawe, bohatera pamiętam wszystko to, co działo się w trakcie trwania fabuły AC3. Śmierć matki, współpracę z Waszyngtonem, ukryte ostrza. Także tutaj, póki co, wiele się w samej grze nie wyjaśnia.
Ale żeby nie spoilerowwać za bardzo - w DLC znajdzie się kilka nowych utworów, zarówno do ważniejszych scen, jak i walki, czy ucieczki. Całkiem niezłych. Natomiast po prologu i dość, hmmm, dziwnej misji, Connor otrzymuje moce związane z wilkami - możliwość pozostawania niewidzialnym, co jednak zabiera dość szybko punkty zdrowia oraz przyzwania watahy wilków, które rozprawią się z przeciwnikami. Oczywiście po prologu gra staje się bardziej otwarta. Do dyspozycji jest spory obszar Pogranicza. Sporo znajdziek do zebrania, w tym tajemnicze Artefakty Pamięci, które aktywują jakby przebłyski wspomnień. Trochę zadań pobocznych, jak pomoc głodnemu mieszkańcowi, czy atak na konwój.
Więcej zobaczyć jeszcze nie zdążyłam, ale początek mnie zaciekawił, a nowe moce dały już sporo frajdy. Zobaczymy, ile zajmie cała kampania.

I jeszcze takie info - gra zajmuje 1 GB i odpala się całkowicie osobno. W menu głównym jest osobna zakładka na Tyranię, osobny save i podział na akty, z których dostępny jest oczywiście tylko pierwszy. Także co do pytania o możliwość biegania w stroju wilka w czasie normalnej gry - nie da rady. Chyba, że twórcy przewidzieli odblokowanie tego stroju osobno.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 122 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona