Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 21-07-2019, 13:21

Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co sądzicie o Connorze?
PostNapisane: 28-10-2016, 17:18 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Nortalf napisał(a):
Ale nikt nie obiecywał rąbiącego na kawałki białych leśnego rewolucjonisty- mściciela.
No wg trailerów (szczególnie tego z zimowym lasem) oraz miejsca i okoliczności gry mogłem mieć takie nadzieje. Coś takiego dostałem w namiastce w Freedom Cry, Adewale z maczetą i garłaczem daje sporo frajdy :D

PostNapisane: 28-10-2016, 21:17 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
@Maciek
Tak, ale mimo to nikt nie obiecywał leśnego, dzikiego mordercy.
@Pan M
Według trailerów, do tego na razie nie będę się odnosił, bo musiałbym je sobie odświeżyć.
Natomiast według miejsca i okoliczności? Czy Amerykańskie lasy były w jakiś sposób brutalniejsze niż inne części świata? Albo czy człowiek walczący za swój naród miałby być brutalniejszy niż człowiek mszący się za wymordowanie połowy rodziny?
Bo w sumie, czemu Ezio nie jest zimnokrwistym psychopatą (w sensie potocznym, wiecie). Takim co to zakradnie się do sypialni swojego wroga i zaszlachtuje go powoli, kawałek po kawałku, utrzymując ofiarę tak długo przy życiu jak tylko się da. Za krzywdy wyrządzone jemu i jego rodzinie. Taka mroczna zemsta, człowieka napędzanego gniewem i nienawiścią. Okoliczności jak okoliczności.

PostNapisane: 29-10-2016, 11:28 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Ezio łamał większość zasad Kredy jeśli się nad tym zastanowisz i w mojej opinii to posttraumatyczny psychol.
Co do Connora to miałem nadzieję na ciekawą, może nieco brutalniejszą odsłonę (ponownie: ma szubiecicę w kieszeni i biega z siekierą...), ale dałbym to za cenę ciekawego bohatera, który podejmowałby działania zamiast słuchać się białasów na kazdym kroku. Nawet jadąc konno musiał słuchać się grubasa za plecami :D

PostNapisane: 29-10-2016, 15:13 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
Był moment, w którym Connor mógł się zrehabilitować, przełom w historii. Cały czas biedny ściga tego Charlesa Lee, wrzeszczy do każdego gdzie ten może być. Wreszcie ktoś mu mówi, że to nie Lee wymordował i spalił jego wioskę, tylko Waszyngton. Lee wręcz bronił wioskę bo była potrzebna Templariuszom (interesownie, ale nadal pomagał). W obliczu tego co robi Connor? Obraża się na 5min na Waszyngtona (bo później znów wraca mu pomagać), grozi śmiercią Lee. W końcu zabija człowieka, który bronił jego wioski, a współpracuje z tym, który naprawdę był odpowiedzialny za śmierć jego matki. Albo ja źle rozumiem historię Connora, albo ktoś tu coś zepsuł.

PostNapisane: 29-10-2016, 22:49 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Maciek napisał(a):
W obliczu tego co robi Connor? Obraża się na 5min na Waszyngtona (bo później znów wraca mu pomagać), grozi śmiercią Lee.
Obraża się też na ojca, kiedy ten przedstawia mu dowód na winę Waszyngtona, bo przecież musiał wiedzieć już wcześniej. Ciekawe tylko, czy Connor uwierzyłby na słowo złemu, podstępnemu Templariuszowi, skoro nawet wyznania umierających, wcale nie takich okropnych przeciwników nie skłaniały go do refleksji. Rozumiem, że mógł się czuć zagubiony, że nagle wszystko, w co dotąd wierzył okazało się kłamstwem i że nauki Achillesa znacząco na niego wpłynęły, ale to był naprawdę źle napisany fragment historii. I mój największy problem, czy zarzut, jaki mam do postaci Connora.

PostNapisane: 29-10-2016, 22:53 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Connor najlepiej wygląda jako figurka. Ma naprawdę świetny strój i aparycję, ale jego postać jest napisana koszmarnie. Dużo fajniej byłoby grać Connorem, który stara się chronić swoje rodzinne strony przed walką dwóch armii kolonialistów. Albo kierując ich działania z dala. Jak w pierwszej części ? Just sayn ?

PostNapisane: 30-10-2016, 02:13 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
@Nesy: To już pominąłem, bo przecież jego tata był zuy :P. Chodziło mi o to, że miał pewnego rodzaju potwierdzenie od Waszyngtona, że to się stało i nie miał absolutnie żadnych refleksji, pobiegł dalej za Lee, jedynie pomachał Jurkowi palcem przed nosem, powiedział parę słów, a później wrócił do pomagania mu. To wyglądało tak jakby ktoś zwolnił scenarzystę w połowie i jego następca nie przeczytał co tamten naskrobał.