Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 17-07-2019, 23:08

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 82 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co sądzicie o Connorze? [Możliwe spoilery]
PostNapisane: 06-04-2013, 13:13 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Według mnie Connor to postać-średniak.
Prawie że nie ma własnego charakteru, aktor który mówił jego kwestie mówi je bez uczucia, w dodatku ten cały dialekt indiański był bez jakiegoś podkreślenia powagi sprawy, gdy na przykład matka plemienia mówi do Connora, że są w trudnej sytuacji bla bla bla, mówiła jednym ciągiem bez namysłu. Ezio to miał charakter, jak strzelił ciętą ripostę to od razu pojawiał się uśmiech na twarzy. Przykład:
Infiltracja Castel Sant'Angelo, Ratunek Catheriny:
Po zabiciu dwóch strażników Catherina mówi:
-Co ty tutaj robisz?!
Ezio:
-Odwiedzam krawca.
Od razu pojawia się uśmiech na twarzy.:)
Szkoda że ubisoft tak haniebnie i okrutnie potraktowali Haythama. On to miał charakter. On i Charles Lee.
Cóż, wracając Connora jest on według mnie postacią średnią, nie za bardzo pasującą do wzoru typowego asasyna. Podsumowując Ubisoft w każdej części musi coś spaprać.
Assassin's Creed-Świetna fabuła, świetny charakter, durna monotonia.
Assassin's Creed 2-świetna fabuła, bohater też, trochę za krótka
AC:Brotherhood- tak jak powyżej tylko ŻE ZA BARDZO KRÓTKA!!!
AC:Revelations-Fabuła średnia, charakter zkiśniał, muzyka i Konstantynopol świetny
Assassin's Creed 3-Fabuła dobra, lokacje świetne, rozgrywka rewolucyjna, postać do dupy.:P

PostNapisane: 10-04-2013, 16:07 
Adept
Adept
Właśnie Connor ma najwięcej własnego charakteru z pośród wszystkich bohaterów. Ma swój własny światopogląd, którego nie zmieni. Z tego co widzę to chciałbyś kolejnego Ezio rzucającego żarty na lewo i prawo.

Tytuł: Co sądzicie o Connorze? [Możliwe spoilery]
PostNapisane: 10-04-2013, 16:44 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Ezio także nie jest nudną postacią. My, gracze, możemy obserwować jego metamorfozę na przestrzeni tych wszystkich lat. Z zapalczywego młodzieńca staje się dojrzałym Mentorem, kierującym bractwem.

A Connor... ma swój urok. To prosta osoba, pewna swych poglądów. Nie należy do myślicieli, a tym bardziej do racjonalistów, lecz podąża za swym celem i wkłada w to całą swoją siłę. I za to można go podziwiać. Za niezłomność i wiarę w słuszność swojej sprawy.

PostNapisane: 01-12-2013, 17:14 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Connor może nie aż tak denerwował mnie swoją naiwnością lub zbyt wielka skromnością co tym, że podczas chyba wszystkich scenek w misjach pobocznych był niebywale drętwy. Np. stoi prosto jak widły, twarz bez wyrazu i plecie grzeczne formułki. To mnie w nim najbardziej irytowało. Ale w tych "fabularnych" cut-scenkach charakter wracał. Potrafił się kłócić z Achillesem lub sprzeczać z ojcem. Pokazywał temperament. Connor to dziwna postać trochę dla mnie ponieważ mówi jedno a robi drugie. W ogóle nie zrozumiałem sceny z Connorem, Haythamem i Waszyngtonem
Spoiler!
gdy młody Kenway dowiaduje się o zamiarze zniszczenia jego rodzinnej wioski przez Waszyngtona
i na ojca to się obraża a na Jurka to mały foch a potem "nic się nie stało". Jest wiele rzeczy, które lubię w Connorze ale też dużo też mnie irytuje. Czasami zbyt naiwny i potulny jak baranek ( daję się wsadzić do więzienia ). Ezio lub Altair w takiej sytuacji to by poradzili sobie z oddziałem żołnierzy i uciekli by zanim ktoś zdążył by powiedzieć : "Connor jest naiwny i można go wykorzystywać na 100 i 1 sposobów". Nie mówię, że Connor jest zła postacią ale wolę charyzmatycznego Ezia czy Altaira.

Tytuł: Re: Co sądzicie o Connorze?
PostNapisane: 24-03-2014, 16:15 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Platforma: Xbox 360
Connor jest moją ulubioną postacią. Wielu z was pewnie uważa że jest nijaki, naiwny itp itd. Żeby go polubić, przede wszystkim należy spojrzeć na świat jego oczami. Młody indianin zostaje wplątany w intryge uknutą wiele wieków przed jego narodzeniem, sam nie rozumie celu swej misji, jednak wierzy w niego bezsprzecznie. Nie zostało to ukazane w grze, ale sądze że również w osadzie Connor nie był traktowany na równi, był przecież mieszańcem. Cała tragedia tej postaci polega na ciągłym rozwarstwieniu pomiędzy ideami. Connor nie jest ani w pełny asasynem, ani nie wspiera templariuszy, chcąc pomóc swej wiosce wspiera ludzi którzy ją zniszczyli, szkolony przez człowieka który pomimo że kochał go całym sercem, nigdy tego nie okazał w pełni. Pomimo wszystkich przeciwności wciąż wierzy, że może naprawić świat. AC 3 przedstawia autentycznie smutną opowieść ( w przeciwieństwie do poprzedniczek), co zapewne jest przyczyną tej złej famy na jej temat.

PostNapisane: 24-03-2014, 18:58 
Adept
Adept
Bardzo lubię postać Connora i w ogóle całą grę, chyba dlatego że to była moja pierwsza gra na nowego kompa, więc ogólnie był to mój start w całą serie Assasin's creed. W sumie jak teraz na to patrze to może macie racje co do tego, że był dosyć naiwny, ale to był istny dzikus z buszu, dopiero się uczył się zasad panujących na świecie. Najbardziej nie podoba mi się wspomniany już w tym temacie moment
Spoiler!
Connor dowiedział się, że Waszyngton chciał zniszczyć jego wioskę.
Poprowadziłbym akcję w innym stylu np: Assasyn wścieka się na generała, zaczyna mu grozić, wtedy Jurek ucieka i nasyła na nas cały batalion żołnierzy. My podczas szału wycinamy w pień wszystkich pachołków i lecimy po głównodowodzącego, który przeniósł się do NY, czy tam bostonu. Znajdujemy go, w panice prosi nas o przebaczenie i obiecuje spokój jego wiosce. Łatwowierny Connor na wszystko się godzi i akcja leci dalej taka jaką ją wszyscy znamy.

PostNapisane: 25-03-2014, 19:27 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
@up Hah...Waszyngtoin uciekający w panice i błagający na klęczkach o życie...ciekawe, ciekawe :D

PostNapisane: 15-12-2014, 13:02 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Platforma: PS3
Nie przepadam za Connorem. Po naprawdę fascynującej postaci Ezio, Indianin był trochę zbyt... nudny i poważny?

Oczywiście, ważny jest kontrast, ważne aby każda postać była inna, żebyśmy nie mieli w każdej części tego samego, ale Connor nie był moim zdaniem ciekawą personą. Ponadto - przewidywalny.

PostNapisane: 15-12-2014, 13:11 
Żołnierz
Żołnierz
Lubię postać Connora. Według mnie on ma swój niepowtarzalny charakter. Objawia się to między innymi, że jest postacią butną, często arogancką, wielce emocjonalną. Zabawne jest w scenkach to jak Connor unika wszelkiego poklepywania po plecach czy ramieniu przez inne postacie. Connor ma także swoje piękne, szczytne ideały być może dla niektórych naiwne. Faktycznie jest coś ze sztywności w tej postaci zwłaszcza w indianskich dialogach, które wg mnie są po prostu czytane monotonnie bez żadnego akcentowania. Jednak postać oceniam jak najbardziej pozytywnie.

PostNapisane: 15-12-2014, 18:25 
Adept
Adept
Ja Connora za bardzo nie polubiłem. Nie wiem za bardzo czemu, ale pewnie dla tego że nie grało się już Eziem.

PostNapisane: 15-12-2014, 18:41 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Kazet napisał(a):
Objawia się to między innymi, że jest postacią butną, często arogancką, wielce emocjonalną. Zabawne jest w scenkach to jak Connor unika wszelkiego poklepywania po plecach czy ramieniu przez inne postacie.
Ciekaw jestem co działo się z Connorem w po AC III. Nie zdziwiłbym się, gdyby zaczął polować na kolonistów - ot taka mała fan teoria, ale zapewne jego ideały nie pozwoliły by mu na takie zachowanie.

PostNapisane: 14-02-2015, 15:27 
Adept
Adept
Connor jest według mnie żle skonstruowaną postacią. Zamiast kreować go na taką naiwną idealistyczną sierotę, twórcy powinni byli zrobić z niego brutalnego, bezwzględnego mordercę, który darzy nienawiścią ludzi, którzy najechali ziemie jego przodków. Byłoby uzasadnienie do pomagania patriotom w walce z Brytyjczykami, ale bohater pozostałby nieufny również względem patriotów. Connor jako bezwzględny i lekkomyślny brutal według mnie o wiele lepiej by się sprawdził, bo lepiej by to pasowało do jego agresywnego stylu walki oraz do klimatu całej gry. W rzeczywistej grze jest spory rozdźwięk między tym co Connor robi w gameplayu i w cutscenkach. Gdy gramy to jesteśmy niejednokrotnie zmuszani do absolutnego masakrowania oddziałów wrogów, jednak w przerywnikach Connor rozczula się nad pojedynczymi żołnierzami. Ta jego pierdołowatość odbiera trochę frajdy z wieszania przeciwników na drzewach i polowania na brytyjskie oddziały w lasach.
Connor powinien przypominać Chaytona z Banshee i to by według mnie o wiele lepiej pasowało.

PostNapisane: 14-02-2015, 17:14 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
AmazingDamien napisał(a):
Zamiast kreować go na taką naiwną idealistyczną sierotę,
Ale zauważ, że taka postać jest idealnym odbiciem tego jacy byli indianie jako społeczność. Byli naiwni i idealistyczni, sprzedali Manhattan za parę paciorków. Oczywiście w końcu przejrzeli na oczy, ale w gruncie rzeczy tacy właśnie byli. I właśnie dlatego to jest fajne.

PostNapisane: 14-02-2015, 20:17 
Adept
Adept
I nie było wśród nich ani jednego agresywnego "Chaytona"? Tylko takie same Connory?

PostNapisane: 15-02-2015, 20:14 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Może i byli. Szczególnie w pokoleniach urodzonych już za czasów obecności białeych (np. Geronimo).
Jednak w momencie zderzenia ich kultury z europejczykami, czyli ich autonomiczny światopogląd wykształcony bez obcych wpływów był właśnie na wskroś Connorski. I tak pozostawało bardzo długo.
Tak dla przykładu, ostatni akapit:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wovoka

PostNapisane: 05-07-2015, 16:46 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Connor jak Connor taki laluś :D

PostNapisane: 08-07-2015, 20:02 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Mi Connor podobał się najmniej ze wszystkich bohaterów. Jego historia jest serio fajna i wciągająca, ale sama postać nie powala. Dla mnie wydaje się taki...płytki. W sensie mało interesujący. Oprócz swojego pochodzenia nie ma w sobie nic charakterystycznego. Wszystkie postacie miały w sobie coś, jakąś cechę, która ich wyróżniała, przechodziły pewną przemianę. U Connora mi tego brakuje.

PostNapisane: 11-07-2015, 22:06 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Według mnie Connor jest nie tylko najlepszą postacią w serii, ale jedną z najlepszych w grach komputerowych (pewnie dlatego, że to jedyny "konkretny" indiańskie protagonista). Nie chcę zabrzmieć arogancko, ale większość graczy to osoby dla których wartości którymi kieruje się Connor są dosyć odległe i mogą być niezrozumiałe, a co za tym idzie- będzie on postacią nudną i mało charyzmatyczną. Ubisoft stworzył postać genialną, która powinna być wzorem do naśladowania w dzisiejszych czasach.

PostNapisane: 12-07-2015, 11:35 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Chętnie bym jeszcze kogoś posiekał tomahawkiem.

PostNapisane: 12-07-2015, 21:58 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Nouvel napisał(a):
Chętnie bym jeszcze kogoś posiekał tomahawkiem.

No to załącz AC III i do dzieła:)

PostNapisane: 10-02-2016, 17:40 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Lubię tę postać, ale bez szału. Wydawał mi się strasznie prosty, jak dla mnie nie należał do skomplikowanych postaci. Czegoś mi w nim brakowało. Haytham jest jak dla mnie ciekawszą postacią z AC III.

PostNapisane: 27-10-2016, 08:56 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Uważam iż Connor jest postacią naprawdę świetnie zaprezentowaną i ciekawą. Nie jest stoickim Altairem czy niesamowitym Eziem, ale jest sobą i to mi się podoba. W jego idealistycznym podejściu odczuwa się te piękne cele Asasynów o pokoju, ale przy tym jest rozdarty pomiędzy swym ludem, a osadnikami Nowego świata. Wspiera rewolucję próbując jednak wierzyć że przyniesie ona wolność i sprawiedliwość, mimo wątpliwości. Żeby zrozumieć Connora trzeba wpierw pojąć jedno z jego zdań: ,, Na tej ziemi stoję rozdarty, część mnie chce walczyć i wygnać obcych. A inna część jest obca.'' . Nie jest bohaterem ,,bez skazy'' i to mi się w nim podoba.

PostNapisane: 27-10-2016, 13:27 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
PONIŻSZY WPIS TO MOJE I TYLKO MOJE ODCZUCIA. NIE JEST TO SŁOWO NA NIEDZIELĘ, WIĘC JAK UWAŻASZ INACZEJ TO LUZ
Nie lubię go. Aktor był native american, spoko. Odtworzyli język ? Spoko. Ale nawet rdzenni amerykanie się denerwują czy coś. Ten gość dogadał by się z Bellą ze Zmierzchu lub Alicją z ekranizacji Alice in Wonderland Burtona. Był nijaki i szary do oporu. Ale kłopotem jest w sumie konstrukcja gry. Najpierw dostajemy stery Heytama: charyzmatycznego, odważnego, bezwzględnego i inteligentnego Templariusza. I po tym przydługim wstępie masz ochotę krzyczeć: dajcie wreszcie pobiegać Connorem ! I w ułamku sekundy potem chcesz powrotu Heytama.
Zamiast brutalnego i odważnego Geronimo, umazanego barwami wojennymi, rąbiącego na kawałki białych i będącego straszną legendą dzikich lasów Ameryki Północnej dostajemy mieszankę kawałka wełny z toffu. łazi za tymi białasami śledząc szczury w kanałach i przynosząc im błyskotki za kawałki jakiejś mapy prowadzącej do niepotrzebnego w grze bogactwa za które i tak nie ma co kupić.
No i biegasz tak po tych lasach polując na zające i okoliczne patrole. A potem Heytam wraca na ekran i znów jesteś szczęśliwy, bo może zobaczymy relacje ojca z synem i asasyna z templariuszem... chciałbyś nie ? A figa. Nie ma. Dogrywasz to z niesmakiem w ustach w dupie mając dlc o tym, ze zamieniasz się w niedźwied...
Ale oddam jedno: to najfajnieszy strój z serii. Łączy trapersko indiańskie motywy, masz łuk i ta śmieszną szubienicę w kieszeni no i ten tomahawk... bajeczne.

PostNapisane: 28-10-2016, 09:43 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Ale nikt nie obiecywał rąbiącego na kawałki białych leśnego rewolucjonisty- mściciela.

PostNapisane: 28-10-2016, 14:35 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
@Nortalf: Każdy ma własną opinię. Ja osobiście uważam Connora za najgorszego protagonistę serii, a AC III za najgorszą część, po zawodzie, jaki mi sprawiła przestałem kupować gry.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 82 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona