Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 17-07-2019, 23:17

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 74 Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co wam się nie podoba w Assassin's Creed III?
PostNapisane: 06-12-2012, 05:17 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Nesy napisał(a):
O tym też zapomniałam wspomnieć. A niestety brak muzyki aż razi. Szkoda, że każde z miast, Pogranicze oraz Osada nie otrzymały własnych motywów. Sam Rzym miał ich kilka, na każdą dzielnicę osobno.
Tutaj kłania się zamiana kompozytora. Moje przypuszczenia, o których pisałem w odpowiednim temacie gdzieś tutaj na forum, niestety się potwierdziły. Muzyka w AC3 to temat, o którym wiele powiedzieć się niestety nie da, poza tym, że jest. Więcej się o niej rozmawiało przed wydaniem gry, niż po. Zdecydowanie na minus względem poprzednich części. Myślę, że wielu z nas z pewnością tęskni za klimatem, jaki wywoływała muzyka przy zwiedzaniu miast jako Altair czy Ezio. Wielka szkoda, bo była to do tej pory bardzo wielka zaleta serii.

PostNapisane: 06-12-2012, 05:30 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
A ja szczerze to praktycznie nie zwróciłem uwagi na brak muzyki, bo byłem zbyt zajęty ślinieniem się do ekranu podziwiając piękne lokację. Ale fakt. Nie ma muzyki co jest może i małym minusem, ale jak już pisałem to mi nie przeszkadza. Chociaż dalej uważam, że Jesper Kyd powinien wrócić :) Jednak ta muzyczka z trailera jest przepiękna. Link: https://www.youtube.com/watch?v=qmBynJ9eMkc

Tytuł: Co wam się nie podoba w Assassin's Creed III?
PostNapisane: 06-12-2012, 10:51 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Przypominam, że muzyka z trailera nie wlicza się do soundtracku gry. Poza tym, Balfe nawet nie był jej kompozytorem.

Również narzekałam na zmianę kompozytora przed premierą. I chociaż bezpośrednio w grze muzyka prezentuje się całkiem nieźle, to w większości brak jej klimatu tak dobrze wyczuwalnego w utworach Kyda (City of Rome, Istanbul, itd.). Odnoszę wręcz wrażenie, że Balfe sprawdził się dobrze jedynie w szybszych kawałkach, natomiast zabrakło mu wyczucia w spokojniejszych utworach. Oczywiście znajdą się pojedyncze wyjątki, ale chyba nie tylko mi najbardziej w pamięć zapadł Fight Club, który nastawiony jest właśnie na akcję.

PostNapisane: 06-12-2012, 11:12 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Nesy napisał(a):
Punkt widokowy? Ile się z nim namęczyłam, to szkoda gadać. Bo zamiast wspinać się po korze, skakałam na złą gałąź.
Dokładnie. Miałem tak z wersją na PS3 (Mirek udostępnił mi slot z grą), miałem też z edycją pecetową. Nie popisało się Ubi pod tym względem.

Nesy napisał(a):
To już właśnie zależy, czego się oczekiwało. Ale chyba nikt nie liczył na podanie przez Ubi wszystkiego na tacy. Takie zakończenie daje spore pole do interpretacji i licznych teorii.
Oczywiście, ale mi chodzi o zbytnie uproszczenie zakończenia. Nagle wszystko się "wyjaśnia", a wolałbym, żeby wydarzenia w III-ce były stopniowo ukazywane. W ogóle mało Desa było w tej części.

Nesy napisał(a):
Takie zakończenie daje spore pole do interpretacji i licznych teorii.
To na pewno, jak w niemal każdej odsłonie, w którą grałem :)

Nesy napisał(a):
Pozwala ciekawie rozwinąć serię w przyszłości, natomiast w zestawieniu z zakończeniem Liberation, czy nawet informacjami z poprzednich gier zyskuje jeszcze więcej. Trzeba tylko odpowiednio się do niego zabrać. ; )
Pożyjemy, zobaczymy ;)
Zakończenie Liberation nie jest mi znane, ale wychodzę z założenia, że jeśli jakaś gra wychodzi na daną platformę, to na niej powinno być wszystko, co do interpretacji jest potrzebne dostarczone.

PostNapisane: 06-12-2012, 11:19 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Wybacz, nie wiedziałem, że ta z trailera nie jest Balfea. Ale to nie zmienna faktu, że jest świetna. Zauważyłem a raczej usłyszałem muzykę lecącą podczas bitew morskich. Ta prezentuje się bardzo ładnie. I raczej nie ma co czekać ma powrót Kyda w 4. Zakończyli pewnie z nim współpracę. Szkoda, bo(tak jak piszesz) tworzył klimatyczne kawałki.

PostNapisane: 06-12-2012, 22:07 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Właśnie przed chwilką przeszedłem i jestem trochę zawiedziony tą częścią a powodów jest kilka:
1. Niektóre z zadań zostały nieprzemyślane,
2. Bardzo słabe przedstawienie Connora,
3. Częste przeskakiwanie w czasie, brak bardziej rozbudowanej fabuły.
4. Teraźniejszość - brakowało mi bardziej ambitniejszych misji w świecie Desmond'a. Zawiodłem się bardzo na kluczu. Sądziłem, że sami będziemy szukać tego miejsca, ale niestety myliłem się, bo po chwili zauważyłem cutscenke jak to Desmond wyciąga owy amulet.
5. Brak akcji, w końcowym etapie gry - Connor który konał, krwawił, przebył dziesiątki kmtrów żeby wejść do baru, napić się piwa i bez wahania wbić nuż w brzuch Lee.
6. Spodziewałem się jakiś sekretów fabularnych w grze. Tak jak to było w poprzednich częściach, w tej niestety tego brakowało.
7. Oczekiwałem bardziej rozwiniętego początku gry,
8. Zakończenie niestety stworzone na siłę. Spodziewałem się czegoś bardziej zbliżonego do AC2, jakiegoś mocnego cliffhanger'a.
9. Momentami miałem wrażenie że gra została pozbawiona kilku elementów fabularnych.

Powodów jest sporo, ale trudno mi na poczekaniu je wymienić.
Odnośnie zakończenie, nie wiem czy to jest zakończenie serii, czy Ubi przewiduje stworzenie kontynuacji ... no właśnie, kontynuacji, tylko jak ona miałaby wyglądać?

PostNapisane: 09-12-2012, 13:17 
Adept
Adept
Ja także skończyłem grę i jestem trochę zawiedziony, ale ma ona także swoja zalety:
-Uwielbiam system walki, mógłbym walczyć godzinami, a animacje mi się nie znudzą
-Świetny tomahawk
-Beznadziejny zakon, nasi assassyni zamiast być ubrani w stroje assassynów latają jakby się urwali z targu krojąc rybę(stephan chapeau)
- znikoma rola assassynów pomocników, chociaż bardzo fajne umiejętności
-łowiectwo, które jest fajne, ale się nudzi
- fabuła do bani, Haytham świetna postać, Connor trochę mniej
-liczne bugi, byłem raz ukryty w sianie, wyskoczyłem z siana na murek i wyskoczyłem w powietrze na 50m, latałem po zboczu stromej góry i ona mnie wchłonęła leciałem w dół i w dól aż zginąłem, podskakujące panie przy konnej jeździe w nowym jorku i wiele wiele innych

PostNapisane: 12-12-2012, 12:33 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
najbardziej oczekiwana gra, okazała się wgmnie niewypałem :( miejmy nadizje ze w nastepnej części ubi to naprawi, i wkońcu wyjaśnią WSZYSTKIE RZECZY. ja wiem że klimat w ac jets gęsty, a fabuła jest fenomenalna, ale naprawdę wolę wkońcu dostać kompletny produkt wyjaśniający wsyztskie wątki zaczęte wcześniej, a nie : wyjaśnienie 1/2 spraw, a dodają natepne 3/4 niewyjasnione sprawy...to można ciągnąć jak mode na sukces....-.-

PostNapisane: 15-12-2012, 02:34 
Weteran
Weteran
Znikające ikony, bugi, długie czekanie na patcha (jak długie nie wiadomo, bo jeszcze nie wyszedł), głupi system, w którym trzeba część obszaru odkrywać piechotą,trochę kiepskawy model zdobywania forsy.
@Aviuniss Dziwne. Ja zawsze poluję na agresywne z ostrzem i poza misją ze skarbem Kidda nie zdaża mi się nie zaliczyć QTE.

PostNapisane: 15-12-2012, 11:41 
Najemnik
Najemnik
Platforma: Xbox 360
Mnie nie przypadł do gustu głowny bohater ale pewnie dlatego że patrze na niego przez pryzmat Ezio po drugie brakuje mi misji w stylu zadań romulusa z AC:BH w których by można zdobyć jakąś fajną broń a po trzecie oczekiwałem epickie walki desmonda z crossem lub jakimś innym templariuszem bo po co tyle godzin szkolenia w animusie po to by z łatwością rozwalić paru ochroniarzy.

PostNapisane: 15-12-2012, 15:34 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Mi w sumie tylko dwie rzeczy... (licząc bugi to trzy:)
Pierwsza sprawa to brak muzyki podczas eksploracji... z początku myślałem nawet że to jakiś błąd jest czy coś, no ale cóż... O ile jeszcze w leśnych odstępach nie jest to aż tak wkurzające, to w miastach tak.
No i ktoś już o tym wspominał... Rozbudowany oraz OKROPNIE spartaczony crafting (brak możliwości tworzenia więcej niż jednego przedmiotu za jednym kliknięciem, konieczność przekopywania się po materiałach/surowcach zamiast opcji automatycznego stworzenia ich w wypadku braku któregoś...) jak i wysyłanie konwojów (bo aby wysłać np. 5 paczek rapierów do jednego kupca trzeba je dodawać 5 razy, żenua...).

PostNapisane: 17-12-2012, 20:53 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Po pierwsze ( to co się prawie wszystkim nie podoba ), brak muzyki podczas spacerowania po mieście. Muzyka zawsze dodawała klimatu, np. w Brotherhood była bardzo przyjemna dla ucha. Druga sprawa to jazda konno, kompletna porażka. Jak dla mnie konia w ogóle mogło by nie być przy takim systemie jazdy. No i po trzecie poruszanie się postacią, nie odpowiada mi za bardzo. Oczywiście widzę różnice pomiędzy Revelations a III, ale nieraz zatrzymuje się na leżącym pniu drzewa. A i gdy wbiegamy do wody to ten skok wydaję się być zbugowany tak, jak by Connor się teleportował.

PostNapisane: 30-12-2012, 20:37 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
1.Niby Connor jest ok, ale brak mi Ezio'a który był świetny, prawdziwy asasyn.
2.Beznadziejna fryzura Connora po końcu gry oraz zdjęty kaptur na stale
3.Bugi
4.Irytujące otwieranie zamków
5. A po drugie brakuje mi tutaj jakiś sekwencji ze skradaniem, a niestety gra jest nastawiona pod otwarty konflikt i nawalankę.
6.Brak osoby która dawałaby nam wynalazki
7.Zakończenie historii Desmonda, nie do końca wyjaśnione, szczerze trochę słabe. Bardzo chętnie bym zobaczył filmik, który wyprostował by to wszystko. Wybór Desmonda to było w pewnym sensie "mniejsze zło", ponieważ gdy wybrał wersję Juony, świat nie był zniszczony ale zapewne pod jej tyranią. Z kolei wybór Minerwy też był słaby bo koniec świata byłby i tak, niby ludzie by przetrwali ale powrót templariuszy byłby nieunikniony. Choć założę się że za rok wyjdzie kolejna część Asasynów :)

PostNapisane: 30-12-2012, 21:38 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
Ludki... Czy ja czegoś nie wiem? Connor ma kaptur zdjęty tylko w domostwie. Wszędzie indziej ma założony. Aż tak wam fryzura w domostwie przeszkadza?

PostNapisane: 30-12-2012, 23:01 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Czy jestem jedyną, której się ta fryzurka podoba? xP
Fajnie chłopak wygląda, ale on chyba był mohawkiem. Oni też nosili irokezy?

PostNapisane: 30-12-2012, 23:04 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Alveaner napisał(a):
Czy jestem jedyną, której się ta fryzurka podoba? xP
Nie, mi też się podoba. ;)

Alveaner napisał(a):
Fajnie chłopak wygląda, ale on chyba był mohawkiem. Oni też nosili irokezy?
Tak.

PostNapisane: 03-01-2013, 16:32 
Weteran
Weteran
Ilość bugów. Niby naprawili bug ze znikającym pistoletem, ale Królewski dalej mi sie zamienia na PP. Co więcej, wygląda na to, że patch po prostu zrównał PP z resztą, bo gdy mam w ekwipunkub PP to po wczytywaniu zmienia się na Królewski.
Igrek napisał(a):
No tak, bo inaczej jest w przypadku Altaira, Ezio czy Connora. Oni walczą jak równy z równym z każdym przeciwnikiem.
W sumie na tym polega fenomen efektu krwi, czy jak to tam sie nazywało. Desmond pod koniec gry dysponuje umiejętnościami Altaira, Ezio i Connora razem wziętych. Niby po co Abstergo szkoli ludzi w Animusach? Lubią dawać ludziom forsę za granie w gry wideo?

Drobne objaśnienie co do Patriotów. Oni nie są naszymi wrogami. Walczą z nami jak coś nabroimy, bo to ich praca jako straży miejskiej. Tak samo było we Florencji za czasów Medyceuszy.

PostNapisane: 04-01-2013, 00:05 
Najemnik
Najemnik
Platforma: PS3
Muzyka za słaba. ACII i I najlepsze. To, że Connor czasem zamiast komuś przywalić starał się wyjaśniać coś. Multum pytań po zakończeniu. Za mało misji we współczesności. System odkrywania map przez synchro z wysoka, nie odkrywało to w ogóle całej mapy.

PostNapisane: 04-01-2013, 16:07 
Adept
Adept
1.Nie potrzebnie przeskoczono w czasie podczas treningu Connora, w poprzednich częściach mi to bardzo przypadło do gustu np. Gdy Yusuf pokazywał nam zastosowanie ostrza z hakiem.
2.Jakoś nie przemawia do mnie nowy system ustawienia klawiszy co do walki.
3.Co do bitew, liczyłem na coś więcej niż tylko czekanie aż ludzie się ustawią i dadzą się zabić salwą z muszkietów, fakt te walki tak wyglądały ale liczyłem na sceny z filmu "Patriota".
4.Gdy Achilles wspomniał o pierwszym asasynie który przybył do kolonii sądziłem, że będzie jakoś więcej informacji na ten temat

PostNapisane: 04-01-2013, 23:19 
Wojownik
Wojownik
Jak w co drugiej grze z otwartym światem AC III nie ma do zaoferowania praktycznie nic absorbującego jeśli chodzi o misje poboczne.

Misje zabójstw to jakaś żenada. Chodzi sobie jakiś pojedynczy typek na mapie bez żadnej obstawy i tyle. Zawracanie głowy.

Jeśli chodzi o misje dostawy to powinny to być zadania na czas ale wiadomo... casuale nie poradziliby sobie. Kolejny banał.

Polowania są fajne przez pierwszą połowę gry potem też się nudzą bo są słabo rozbudowane.

Ekonomia to już w ogóle jest totalna porażka i mydlenie oczu. Zrobiłem wszystkie możliwe misje związane z osadą, za chwilę będzie koniec gry a ja nadal nie mogę praktycznie nic wytwarzać. Udało mi się uwarzyć trochę piwa i na tym koniec. Nawet nie wiem po co jest ta cała ekonomia. Jeśli te wytworzone przedmioty są tylko na sprzedaż to mogliby się ograniczyć to kilkunastu wyrobów.

Ogólnie jest zbyt prosto i zbyt banalnie. Gra nie stanowi żadnego wyzwania i jest rozwleczona w czasie. Wolałbym krótszą liniową grę ale za to bardziej intensywniejszą. W tej części jest stanowczo za dużo biegania i szukania nie wiadomo czego.

PostNapisane: 04-01-2013, 23:48 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Po pierwsze- kombinacja HB w walce (zadajesz jakieś 7-8 ciosów przed ostateczną "decyzją", czy cel zginie)
Drugie- Bohater. Taki przeciętny jak dla mnie.
Czołgowatość- Tak jak w AC II, BH, Rev, tak i w III. Moim zdaniem powinien być limit noszonych przedmiotów przy sobie, ale wybór ich powinien być dowolny (osobiście bym chodził z jednym HB, bronią lekką i nożami do rzucania).
Misje poboczne mogłyby mieć jakieś bardziej wartościowe nagrody
Wyposażenie i Ekonomia- tutaj to wgl czasem nie ogarniam co robię.

PostNapisane: 05-01-2013, 00:14 
Wojownik
Wojownik
Buławą Obi-wan-kenobi (czy jakoś tak), która była dołączana do edycji Join or Die zabijasz już po pierwszym lub drugim ciosie... W ogóle cały ten arsenał to robienie z ludzi idiotów bo walka jest banalnie prosta a statystyki broni nie mają na nią większego wpływu. Całą grę można przejść z podstawowym tomahawkiem co jest po prostu żałosne... tak samo z resztą jak archetypy przeciwników.

Bohater nie jest przeciętny tylko jego strój zupełnie nie pasuje do realiów. Mogli zrezygnować z tego kaptura i by było dobrze... No i sama historia jest poprowadzona w zbyt teatralny sposób. Postacie pojawiają się, wypowiadają swoje kwestie i nic z tego nie wynika. Wszystko wydaje się jakby oderwane od rzeczywistości. W poprzednich częściach było jakby więcej emocji.

PostNapisane: 05-01-2013, 00:23 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Bardziej bym powiedział, że więcej "życia" mieli bohaterowie. Skupili się bardziej na mechanice niż fabule i widzimy co wyszło.

PostNapisane: 05-01-2013, 00:59 
Adept
Adept
Ja też trochę pojadę po AC III, ale już na wstępie pragnę zaznaczyć, że gra - jak dla mnie - jest mimo wszytko wyśmienita ;D
Z bardziej denerwujących rzeczy mogę wymienić przede wszystkim:
1. Jazdę konno - łatwiej, szybciej i przyjemniej idzie się z kamasza.
2. Stroje Connora, czyli trzy podrozdziały narzekań :D
2.1. Jeśli chodzi o te do kupienia w sklepach - kolory nijak do siebie nie pasują, gryzą się i ogólnie rzecz biorąc - są brzydkie. Poza standardowym biało-niebieskim strojem na jako taką uwagę zasługują może jeszcze dwa: czarno-czerwony (który jednak - niestety! - źle wygląda w połączeniu z jasnym łukiem i kołczanem), a także biało-czerwony (w końcu klasyka Assassin's Creed, nie? ;D Ale ten strój z kolei partaczą niebieskie wstawki);
2.2. Stroje po zdobyciu odwieszane w posiadłości - Nie oszukujmy się, większość z nich nie nadaje się do tego, by w nich biegać. Poza standardowym bardzo ładnie wykonany jest mundur pierwszego asasyna w Kolonii, a także przez chwilę przyjemnie się jest poskakać sobie po drzewach w odzieniu plemienia Kanien'keha:ka, ale na tym koniec. Największym rozczarowanie był dla mnie strój Altaïra, aż smutno o nim mówić, a zdobyć było go trudno (100% synchronizacji w głównych misjach).
2.3. Rewelacyjnie wykonane stroje, w których Connora widzimy tylko okazjonalnie i nie można ich założyć w normalnej grze. Strój kapitański, który Connor nosi na Aquili jest po prostu obłędny i aż żal ściska, że nie można go sobie ponosić "tak po prostu". Strój Kidda, choć podobny, to nie może się z nim równać. Podobnie jest z ubraniem najemnika, które Connor zakłada podczas jednej z misji, który wykonany jest rewelacyjnie. Szczególnie, że nie wyróżnia się aż tak, jak normalne odzienie asasynów.
3. Za dużo broni. Sporej części dostępnych dla Connora rodzajów broni praktycznie przez cały główny wątek nie użyłem. Pięści - git, ukryte ostrze - miód, tomahawk wyśmienity. Rozumiem, że miecze różnego rodzaju były, bo tak. Bo strażnicy z nich korzystali i głupio samemu nie mieć oficerskiej szpady u pasa. Rozumiem. Ale nieskuteczne bronie obuchowe? Szalenie nieefektywne bronie ciężkie? Oczywiście, jest to tylko moje zdanie. Ach, i największy zawód - sztylety. Po co sztylet, skoro Connor i tak macha nim dokładnie tak, jak tomahawkiem? Wygląda to co najmniej głupio, gdy Connor zamiast dźgać kogoś sztyletem, to go nim okłada ;/
4. Za dużo dodatkowego wyposażenia. Strzałki z trucizną? Użyłem trzy razy i za każdym razem żałowałem. To już nie to samo, co w Revelations, tam to była frajda :D, a tutaj już nie ma tej magii. Miny potykowe? Zastawienie takiej pułapki to żadna przyjemność. Broni je tylko fakt, że bardzo dobrze prezentują się w kontrach :D
5. Upośledzone polowania. Spodziewałem się czegoś... Nie wiem... Trudniejszego? Bardziej wymagającego? A w efekcie jak się jakiegoś zwierza chce upolować, to wystarczy biec za nim dopóki nie trafi na jakieś drzewo - wtedy się zatrzymuje i upolowanie go jest dziecinnie proste. Szkoda. Natomiast sidła są świetne - nie jako pułapka na mniejszego zwierza, ale i w roli narzędzia do kontrowania. Polecam, bardzo ładny finisher :D
6. Gra jest zbyt łatwa. Szkoda. Na co się na kogoś czaić, skoro można wyrżnąć sobie do niego drogę i nawet specjalnie obrażeń nie odnieść? Zabija to magię.
7. Wątek Desmonda i strasznie okrojone wątki Crossa i Vidica. Szkoda, szczególnie po pierwszej - według mnie wyśmienitej - misji Desmonda.
8. Zbiorowo: handel, ekonomia, schematy. Zero satysfakcji z tworzenia przedmiotów, wysyłanie konwojów raczej zbędne i męczące (łatwiej dorobić się chociażby na polowaniach. Szybciej, a i jakoś mimo wszystko przyjemniej), niewygodny i "nieporęczny" interfejs handlu i rejestru handlowego, męczące tworzenie nowych przedmiotów... Mimo, że wiele z tych przedmiotów (szczególnie broń palna) jest naprawdę bardzo fajna.
9. Sporo bugów. A to nieoznaczone misje, a to brak możliwości noszenia na dłuższą metę dwóch takich samych pistoletów, okazjonalne utknięcia nawet na niewysokim murku itp.
10. Sterowanie. Z nieznanych mi powodów wydaje mi się ono bardziej toporne i mniej płynne niż w poprzednich częściach. Częściej Connor robi mi naprawdę głupie rzeczy, choć go o to nawet nie proszę xD
11. Szkoda, że zabrakło pewnego bardziej szczegółowego "wprowadzenia" i przygotowania Connora do roli asasyna. Bardziej dokładnego omówienia broni i jej wykorzystania, w szczególności ukrytego ostrza. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że w AC III Connor używa zupełnie nowego rodzaju ukrytego ostrza. Szkoda, że więcej nie zostało o tym powiedziane, tylko "masz i leć zabić tego gościa na dachu". Wincyj szkolenia!
12. Rekruci i zakon asasynów w Koloniach. A na co to komu? A dlaczego? Żadnego z nich pożytku nie ma.

I to w sumie tyle, oczywiście, jeśli czegoś przypadkiem nie pominąłem. Nie zgodzę się również z szanownymi przedmówcami, bowiem w gruncie rzeczy postać Connora nawet mi się podobała. Fakt, był mało emocjonalny i bardzo powściągliwy tak w działaniach, jak i zazwyczaj w mowie, ale mi akurat się to podobało. Wydaje mi się, że taki właśnie miał być - opanowany, jak na swój wiek bardzo dojrzały, bo i naznaczony pewnymi tragicznymi wydarzeniami twardy Mohawk. Impulsywny i nerwowy Indianin? Mi osobiście to jakoś nie pasuje. Ale to tylko moje zdanie.

Pozdrawiam :D

PostNapisane: 05-01-2013, 01:15 
Wojownik
Wojownik
Kubu66 napisał(a):
1. Jazdę konno - łatwiej, szybciej i przyjemniej idzie się z kamasza.
No nie wiem czy szybciej i łatwiej. Jeśli chce się szybko dotrzeć do jakiegoś oddalonego miejsca to koń jest niezastąpiony. Sęk w tym, że koniem można przemieszczać się głównie po drogach bo teren jest strasznie nierówny.

Ciekawe ile osób wpieprzało się między drzewa czy próbowało pokonywań pionowe ściany jadąc na koniu a potem narzekało na zwalony model jazdy?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 74 Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona