Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 21-07-2019, 13:26

Autor Wiadomość
 Tytuł: Co wam się nie podoba w Assassin's Creed III?
PostNapisane: 26-11-2012, 15:19 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Czytając temat "czego wam zabrakło" postanowiłem założyć ten - a mianowicie - co wam nie przypadło do gustu w tej produkcji? Może jakieś chybione według was pomysły? Prosiłbym pomijać bugi, ponieważ jest już taki temat :) Na przykład - gildia asasynów. Moim zdaniem jest trochę wepchnięta na siłę, nie wiem jak wy, ale ja się nie bawię w wysyłanie ich na misje, albo nie przywołuję w walce bo doskonale radzę sobie sam. Jeszcze jedno - wrogowie powinni być bardziej nieprzewidywalni, urozmaiceni. Bo jeśli dochodzi do potyczki mają 3 opcje - strzelać, atakować bagnetem lub spróbować mnie chwycić. Trzeba by dodać np. żeby nagle jeden wyciągnął siekierkę, drugi pobiegł i zawołał kumpli... Takie tam. A co wy myślicie na ten temat?

PostNapisane: 26-11-2012, 16:33 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Platforma: Xbox One
Jazda koniem między drzewami to horror- koń zatrzymuje się na każdej gałązce- w sumie to pieszo jest wtedy szybciej.
Według mnie również kiepsko rozwinięty handel. Spodziewałem się czegoś lepszego niż wysłanie konwoju i zakupów w sklepach.
Jeszcze to odkrywanie obszarów. Na pograniczu są duże połacie ziemi nie odkryte po zaktualizowaniu wszystkich punktów widokowych. Trzeba mapę kupić specjalnie, albo jeździć godzinami po wioskach i szukać np. nieoznaczonych sklepów.
No i chyba największy minus moim zdaniem- zakończenie. Przygotowane jakby na siłę, nieco nieprzemyślane i bardzo lekkomyślne. Brak tego zaskoczenia i fascynacji. Dla mnie nudne i zbyt sztuczne.

Tytuł: Re: Co wam się nie podoba w Assassin's Creed III?
PostNapisane: 26-11-2012, 17:09 
Emerytowany techadmin
Awatar użytkownika
Gra jest za krótka. :P

Nie gameplayowo, tylko fabularnie. Dojście do Connora zajmuje nam trzy sekwencje, po czym następują dwa time skipy i nagle gramy już dorosłym asasynem. Zabrakło czasu na zżycie się z postacią, misje wyglądają jak na siłę pchane do przodu, brakuje miejsca na głębsze zaprezentowanie światopoglądu Connora, przez co wydaje się być takim mało ważnym popychadłem rewolucjonistów.

Mam tez wrażenie, że wiele z zapowiadanej losowości świata gry wycięto.

PostNapisane: 26-11-2012, 18:49 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Nie przypadły mi do gustu mdłe i nudne miasta, które nie mają do zaoferowania prawie żadnych monumentalnych budowli. Nie podoba się także, to że w małym stopniu rozwinięto wątek Vidica i Crossa. W dodatku jeszcze słabo zżyłem się z Connorem, choć jest on bardzo ciekawą postacią. Mam nadzieję, że dzięki dodatkom do AC III i kolejnym odsłonom bardziej się do niego zbliżę. Może by tak nie było, gdyby nie postać Haythama, który według mnie jest jedną z najlepszych postaci wykreowanych w całej serii. I to właśnie bardziej z jego poglądami się zgadzałem niż z Connora. Ale pomimo tego gra i tak jest wspaniała i w moim osobistym rankingu jest za AC II albo i nawet na tym samym miejscu.

PostNapisane: 27-11-2012, 00:55 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Nie podoba mi się to jak twórcy zamknęli niektóre wątki. Mam na myśli przede wszystkim postaci Vidica i Crossa, jak i samo zakończenie. Potraktowano to bardzo po macoszemu, chyba najprościej jak się dało, a zakończenie wydaje się takie... wzięte znikąd, coś jak w Mass Effect 3.

Tak samo postać i historia Connora wydała mi się przedstawiona na odpieprz. Odniosłem wrażenie, że nasz Indianin każdy swój sukces zawdzięczał tylko i wyłącznie zdolnościom bojowym i szczęściu, bo w jego postępowaniu dominowały naiwność i spontaniczność. To tak jakby twórcy chcieli nam powiedzieć, że jeśli chcemy wolności, to drogę do niej musimy sobie wyrąbać.

Schrzaniono jazdę konno, chyba nie muszę się tu rozpisywać.

Za mało opcji w ustawieniach obrazu!

PostNapisane: 27-11-2012, 03:16 
Najemnik
Najemnik
Uważam,że postaci Connora nie możemy porównywac do Ezia, z włochem śmigaliśmy 3 lub 4 lata i siłą rzeczy bardziej sie z nią zżyliśmy (przynajmniej ja) poznaliśmy jego historie od mlodzieńca do dziadka.Co do miast to faktycznie wypadły blado w porównaniu do porzednich części ale nie ma sie co oszukiwac tak wyglądała ameryka w tamtych czasach, to nie Florencja czy Rzym lub Konstantynopol.Podpisuję sie pod tym co pisze Erudito i generalnie wszyscy macie rację, to chyba wina naszych oczekiwań co do fabuły i opisów twórców gry jakie to wszystko będzie naj, Ubi wydało świetna grę ale nie przełomową, może zabrakło czasu albo pomysłu.Co do pomysłowości przeciwników tutaj akurat nie oczekiwałem jakiegos przełomu w AC walki zawsze były co tu dużo pisac - Proste -, a tak wogóle to używaliście min potykowych, ja chyba tylko raz żeby zobaczyć czy to wogóle działa, tak samo jak linki z hakiem do zaliczenia zadania, rekruci tez wypadli słabiutko,mieli oni wogóle ukryte ostrza ,tak rzadko ich używałem (rekrutów) że nie zauważyłem.Kilka patentów było fajnych pogranicze, zwierzaki, śmiganie po drzewach ale zabranie możliwości wiekszej swobody w bieganiu po dachah uważam za porażkę na całej lini, to wyróżniało AC a tu mi tego zabrakło.

PostNapisane: 27-11-2012, 23:56 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
lepel666 - jak na ironię Connor, główny bohater, nijak ma się do Ezio, podczas gdy Haytham, postać epizodyczna w sumie, pojawiająca się w trzech sekwencjach i kilku misjach bije go na głowę. Czyli jednak dało się zrobić fajnego bohatera - pytanie czemu nie w przypadku Connora...

PostNapisane: 28-11-2012, 00:09 
Najemnik
Najemnik
Connor nie jest całkiem beznadziejny poprostu troche Ubi za bardzo "spłyciło" tą postać jak pisał wcześniej Erudito, może jak poznamy więcej jego losów - bo pewnikiem tak bedzie - w kolejnych odsłonach AC i coś tam np wyprawa do Paryża ,raczej tak szybko nie zakończą jego wątku, może wtedy większa ilość osób sie do niego przekona/przyzwyczai, a może to celowe działanie z Haythamem żeby można było go w jakiś sposób wskrzesic i pokazać jego dzieje przed wypłynieciem do Ameryki i zaserwować graczom spojrzenie z perspektywy Temp., ale to takie moje gdybanie

PostNapisane: 28-11-2012, 00:37 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Lambert napisał(a):
Czyli jednak dało się zrobić fajnego bohatera - pytanie czemu nie w przypadku Connora...
Według Ubisoftu Connor miał być taki, to jest taki. To już kwestia gustu, czy ten asasyn komuś podpasuje.

PostNapisane: 28-11-2012, 14:46 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Tzn. sam pomysł na takiego zagubionego dzieciaka z wypranym mózgiem i żyjącym w kłamstwie (w końcu okazało się w pewnym momencie, że cała jego nienawiść do pewnej postaci była nieuzasadniona, bo to nie ona stała za jego traumatycznym przeżyciem) był naprawdę fajny, problem w tym, że Connor jest strasznie płytki emocjonalnie. W zasadzie tylko jak to traumatyczne przeżycie miał to okazywał jakieś emocje, przez resztę gry był niczym lektor z Iwony...

PostNapisane: 28-11-2012, 17:20 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Ja po raz pierwszy kibicowałem Templariuszom, po misjach z Haythamem się przekonałem. A naiwność Connora, jest do bólu eksponowana, ale osobiście uważam, że to bardzo dobra postać, faktycznie śledząc jego losy byłem zafascynowany, i było mi go trochę żal z powodu jego bezskutecznej walki o wolność i dla Indian i Kolonistów.

PostNapisane: 01-12-2012, 00:51 
Najemnik
Najemnik
Jak dla mnie w AC3 nie było żadnych sekretów i fajnych zagadek tak jak to było w poprzednich częściach

PostNapisane: 01-12-2012, 01:32 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Chcieli wykreować nową postać o nowym charakterze. Coś pomiędzy Eziem a Altairem, ale nie jest żadnym z nich. Altair też był trochę bez emocji, jednak udało się utworzyć ciekawą postać.
Co mi się nie podoba? Gdzie ten wątek z masonami? Wierzyłem, że ten temat będzie w zasadzie głównym wątkiem w grze a nawet nie wiem, czy w ogóle poruszyli ten temat.
Czy tylko mnie denerwuje nowe menu wybierania broni? Wcześniej jak szybko się wybierało to 'kółko' tak i szybko znikało, można było szybko zmieniać broń w trakcie walki, co było super użyteczne.
Fabuła była niby dłuższa, było parę ciekawych wątków, twistów fabularnych, jednak odczułem wrażenie, że Connor to rzeczywiście popychadło, jak już ktoś wspomniał. On praktycznie wszystkim się zajmuje, w konwersacjach wydaję się być tą poboczną postacią... Nasz Indianin jest troszkę taki nijaki, ma jakieś wybuchy złości, ale w zasadzie taki z niego ślimor :p
Wszystkim wytyka, że śmierć kogoś tam nie była potrzebna, po czym sam leci wytłuc paru templariuszy. Trochę nie rozumiem polityki Connora, ale cóż.
Tak samo dlaczego redcoats jak i patrioci są naszymi wrogami? Przejmujemy forty dla patriotów a ci też są naszymi wrogami....

PostNapisane: 01-12-2012, 10:35 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Cytuj:
Nie przypadły mi do gustu mdłe i nudne miasta, które nie mają do zaoferowania prawie żadnych monumentalnych budowli.
Sorry ale taki jest wymóg fabularny - to jest kolonialna Ameryka, założona wcale nie tak dawno od początku fabuły więc... Gdyby umieścili tu budowle a'la Hagia Sofia czy inne monumenty chociażby z renesansu, to musiałbym zaprotestować :)

I także uważam, że nie można patrzeć na Connora przez pryzmat Ezio - różnice widać już w sposobie poruszania się - po 3 częściach z nonszalanckim arystokratą mamy epizod z okrutnym wojownikiem z plemienia Indian - nie może więc być taki sam jak Ezio (zresztą widać to też w sposobie walki).

PostNapisane: 01-12-2012, 11:09 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Nie podoba mi się działanie nowych map. Brak znaczników misji, błędy w wyświetlaniu informacji, znikające ikony innych miast, czy konieczność biegania po rozległych terenach, żeby je odkryć, jakby synchronizacja nie mogła do tego wystarczyć. Nie wiem, ile z tego jest wynikiem licznych bugów w grze, ale zdecydowanie nie umila rozgrywki.

Kolejnym minusem jest dla mnie samo nowe oprogramowanie Animusa. Może i ładne, ale mało intuicyjne. Dopiero wczoraj znalazłam informacje o misjach klubów, które wyświetlają się z poziomu mapy, zamiast DNA. Podobnie denerwujące jest menu craftu i handlu. Wszystko trzeba wprowadzać ręcznie, od podstaw, jakby twórcy nie mogli dodać przycisku do wytworzenia kilku przedmiotów tego same rodzaju na raz. Albo zapełnienia konwoju jednym towarem w całości. Tak, jak w sklepach używa się lewego Ctrl.

Denerwuje mnie też zwiększona czujność strażników. Bez przesady, żeby widzieli mnie z drugiego końca ulicy, albo nagle zaczynali gonić w środku miasta, chociaż jestem incognito. A często zdarzało mi się, że przebiegając koło patroli te rzucały się w pogoń za mną. Podobnie psy stróżujące. Strasznie upierdliwe. I tak samo ściągające uwagę całych oddziałów żołnierzy. Troszeczkę w tej części przegięli z wyczuleniem przeciwników na samą obecność gracza.

Natomiast reszta wad pokrywa się z opiniami innych. Zbyt mdły Connor, z przesadnie wyeksponowaną naiwnością (nawet, jak na Indianina, który pierwszy raz styka się z polityką i tego rodzaju konfliktami), nie do końca dobrze przemyślaną motywacją działania, no i niezrozumiałymi dla gracza decyzjami i zachowaniami. Chociaż przez całą grę mówi o wolności swojej wioski, a Lee tak zawzięcie ściga za jej spalenie, to później jego jedyną reakcją na wieści o tym, kto zlecił owo spalenie jest... foch? Odwrócenie się tyłem i odejście? Może trochę uniesiony głos? Nie podoba mi się też zakończenie jego wątku, cała scena w karczmie z Lee. Śmiać mi się chciało.

I jeszcze zapomniałam:
Cristo napisał(a):
Nie podoba mi się to jak twórcy zamknęli niektóre wątki. Mam na myśli przede wszystkim postaci Vidica i Crossa [...]
Niestety. Abstergo zostało zepchnięte na margines i potraktowane po macoszemu. Z potężnej firmy zrobiono bandę nieudaczników, żeby nie powiedzieć idiotów. Chociaż na każdym kroku podkreślano, jakich to Abstergo nie ma środków i możliwości, jak to góruje nad Asasynami, to w ostateczności Desmond bawił się z nimi jak chciał.

PostNapisane: 01-12-2012, 11:13 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Cytuj:
A często zdarzało mi się, że przebiegając koło patroli te rzucały się w pogoń za mną.
+1 :P

Z takich szczegółów - poza tradycyjnym ubraniem (chodzi o kolory), chyba tylko jedno jest możliwe, inne są takie... nieasasyńskie.

A co do konwojów... Zawartość każdego jest taka sama, i do tego strasznie skromna. Więcej kasy da się wyciągnąć z pierwszej lepszej skrzyni w mieście, a do tego nie trzeba wcale robić zasadzki itp itd, bo najczęściej wystarczy zabić psa stróżującego.

PostNapisane: 01-12-2012, 12:22 
Adept
Adept
Co mi się nie podoba, hmmm. Connor oczywiście ale nie dlatego że patrzę na niego pryzmatem Ezia. Bardziej wkurzał mnie jego charakter, naiwny, nazbyt wybuchowy, myślący tylko o zemście (niby coś tam było wspomniane o wolności dla ludzi ale mało mnie to przekonywało), najbardziej mnie wkurzały jego durne indiańskie teksty po zabiciu ofiary np Gość tłumaczy mu że chciał przejąć teren indian pokojowo aby ich bronić (bla bla bla) a ten w odpowiedzi sypnął mu jakiś bezsensowny tekst którym moim zdaniem bardziej chciał uniknąć argumentacji templariusza niż chociażby przez sekundę się nad tym zastanowić... No i tak ciągle... Ktoś mu coś argumentuje itd a on dalej po swojemu, nawet łopatologia nie pomaga.

Ale koniec o Connorze bo to temat rzeka, jak dla mnie mogło by go nie być, jego ojczulkiem jednak bym pograł, postać jak dla mnie wypaśna...

Nie podobały mi sie rzeczy takie jak np śmierć Haytama. Ktoś go przyciska go do ziemi i nagle "cyk" ostrze w gardło. O ile nie specjalnie zdziwiło mnie to przy zabiciu indiańca to przy Haytamie nie mogłem uwierzyć że w taki głupi sposób go uśmiercili.

Denerwowały mnie też ciągłe bugi np gra potrafiła mi przez 1,5 dnia wyświetlać info że zdobyłem jakąś broń w ilości "1 sztuka" i tak co 5 sekund, jazda konno, zabijanie patriotów w misji przeciwko anglikom o_O (misje wyzwolenia robiłem jako jedne z ostatnich i śmiesznie to wyglądało jak musiałem ratować cywili z rąk patriotów bo brytoli już w bostonie nie było) I tu łapię kolejną myśl...

FABUŁA: W ogóle nie czułem się jako Assassyn, prędzej jak najemnik których w grze trochę było, za mało było wątków historycznych, nie było ani walki o Boston ani o Nowy Jork. W pewnym momencie po prostu zmieniały się flagi z brytyjskich na amerykańskie i tyle... Brakowało jakichś wstawek typu "po pokonaniu dowódcy pod Bostonem armia Brytyjska nie wie co robić przez co przegrywa i widać jak patrioci wpadają do miasta". Takie małe rzeczy które moim zdaniem znacznie by poprawiły klimat.
Szczerze mówiąc bardziej wciągnąłem się w klimat misji rozbudowy swojej osady i nie mogłem się doczekać co będzie dalej niż nad główną fabułą.

Do tego twoi "pomocnicy" przez całą grę miałem tylko 2ch pomocników (niby Assassynów) których i tak użyłem tylko raz z ciekawości a tak to w ogóle o nich zapomniałem i mnie do nich nie ciągnęło. Wręcz mogło by ich nie być, jakoś w ACB i Revelations bardziej mi się to podobało.

Dorzućmy do tego "konsolowy" handel gdzie wszystko trzeba łopatologicznie wybierać po jednej sztuce (trochę śmiesznie to wyglądało jak trzeba było wysłać konwój morski gdzie na CAŁYM statku zmieściło się 6 skór niedźwiedzia :D lub 10 skór jeśli ktoś miał upgrade, tak czy inaczej trochę mało :P). Jakbym nie mógł wysłać 10 różnych produktów po ileś sztuk każdy. Poza tym bezsensowne były niektóre składniki do produkcji. Np. Na cholerę do budowy statku konwoju morskiego potrzebny jest jeden słoik łoju niedźwiedzia ? o_O

No i zakończenie... o zgrozo po co Ubi przyzwyczajało nas do fajnych zakończeń i porządnych filmików skoro zaserwowało taki gniot... pal licho ziemię, niech płonie jak trzeba ale niech będzie to jakoś pokazane a nie że wchodzę do pomieszczenia gdzie stoi dyskotekowa kulka a całe pomieszczenie jest puste i dwie kosmiczne dupy zaczynają się kłócić między sobą o to czy mam zniszczyć cały świat czy tylko zabić na nim wszystkich ludzi... Taka moda na sukces =/

No to to chyba by było narazie na tyle, jak coś mi się przypomni to dopisze.

Podsumowanie: Płytki i denerwujący główny bohater, zero klimatu w fabule, dużo bugów, za mała rola Assassynów w grze.

PostNapisane: 01-12-2012, 22:29 
Adept
Adept
1. Jazda konno to tragedia, koń męczy się po kilku sekundach, zatrzymuję się na byle przeszkodzie.
2. Asasyni rekruci. Strasznie nieprzydatni.
3. Zakończenie troszkę za mało widowiskowe jak na zamknięcie wątku Desmonda.

Connor akurat bardzo mi przypadł do gustu, mam nadzieję, że doczekam się jeszcze przynajmniej 1 części z nim w roli głównej w której zostanie mu poświęcone więcej czasu bo szczerze mówiąc nie zdążyłem się z nim zżyć. Za dużo wojny, za mało wątku asasyni-templariusze.

PostNapisane: 02-12-2012, 05:55 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Nesy napisał(a):
Niestety. Abstergo zostało zepchnięte na margines i potraktowane po macoszemu. Z potężnej firmy zrobiono bandę nieudaczników, żeby nie powiedzieć idiotów. Chociaż na każdym kroku podkreślano, jakich to Abstergo nie ma środków i możliwości, jak to góruje nad Asasynami, to w ostateczności Desmond bawił się z nimi jak chciał.
To chyba miało działać i działało w drugą stronę - cała ta akcja miała na celu pokazanie tego, jak wiele nauczył się dzięki Animusowi Desmond i na jak wiele go stać. Tu nie chodziło o to, że Abstergo nagle nic nie znaczy. Zresztą, po całej tej akcji William powiedział, że Abstergo zostało ledwo draśnięte - każdego templariusza, niezależnie od funkcji, zastąpi inny i niewiele się zmieniło, jeśli o ich wpływy chodzi.

PostNapisane: 02-12-2012, 10:22 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Igrek napisał(a):
każdego templariusza, niezależnie od funkcji, zastąpi inny i niewiele się zmieniło, jeśli o ich wpływy chodzi.
Tylu ilu Desmond wybił w AC III to trza będzie założyć nową placówkę rekrutacyjną. :D
Swoją drogą, również strasznie mnie to zdenerwowało. Barman, w Animusie uczy się walczyć, po czym w realu zabija kilkudziesięciu ochroniarzy, z pistoletami czy paralizatorami. A jeśli któremuś zacznie skręcać kark- Co z tego?- kolega nie wyceluje, skąd, poczeka aż nadejdzie jego kolej.

PostNapisane: 02-12-2012, 11:49 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
No tak, bo inaczej jest w przypadku Altaira, Ezio czy Connora. Oni walczą jak równy z równym z każdym przeciwnikiem. ;)

PostNapisane: 04-12-2012, 01:19 
Adept
Adept
Mi jeszcze brakowało muzyki w trakcie "spacerowania" po mieście, która dodawałaby klimatu jak w poprzednich częściach.
Menu handlu jest strasznie toporne i nieczytelne. Irytowało mnie, że trzeba było najpierw szukać i wykupować składniku, żeby stworzyć jakiś przedmiot. Nie lepiej byłoby zrobić, żeby automatycznie pojawiało się pytanie, że potrzebne są takie i takie składniki i czy chce się je kupić? Poza tym chyba nie można od razu dodać kilka sztuk tego samego towaru.
Z usług rekrutów prawie w ogóle nie korzystałem, moim zdaniem, mogli z nich zrezygnować w tej części.
Beznadziejny jest nowy sposób funkcjonowania wież obserwacyjnych, które wcale nie odkrywają całej mapy, jak w poprzednich częściach.
Trochę za dużo było misji pobocznych, typu zadania klubów lub encyklopedia, za które nie było żadnej nagrody. Mam wrażenie, że gra jest trochę przekombinowana pod tym względem :)
Nie podobała mi się także cała masa bugów (nigdy wcześniej tylu nie doświadczyłem w serii AC) i optymalizacja na PC :P

PostNapisane: 04-12-2012, 11:30 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Mi nie podobają się:
1.
Spoiler!
Des chodzi w kapturze po stacji metra i siedzibie Abstergo (!) i jest niemalże niezauważany. Jasne, w Abs nieco się zmienia, ale w Brazylii to była kpina.

2.
Spoiler!
Oklepany motyw z porwaniem ojca i żądaniem okupu.

3. Bliźniacze drzewa w Pograniczu (chodzi mi o jedno konkretne, to grube)
4. Mnogość bugów
5. Uproszczona Gildia Asasynów (zarządzanie nią)
6. Chodzenie Connora w Domostwie bez kaptura :P
7. Irokez
Spoiler!
na końcu gry

8. 23 minuty napisów końcowych, których nie da się pominąć
9. Samo zakończenie jest słabe. Po tym, co dotychczas serwowało Ubi oczekiwałem więcej.

PostNapisane: 04-12-2012, 15:53 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
shat napisał(a):
Mi jeszcze brakowało muzyki w trakcie "spacerowania" po mieście, która dodawałaby klimatu jak w poprzednich częściach.
O tym też zapomniałam wspomnieć. A niestety brak muzyki aż razi. Szkoda, że każde z miast, Pogranicze oraz Osada nie otrzymały własnych motywów. Sam Rzym miał ich kilka, na każdą dzielnicę osobno.

Harrolfo napisał(a):
3. Bliźniacze drzewa w Pograniczu (chodzi mi o jedno konkretne, to grube)
Punkt widokowy? Ile się z nim namęczyłam, to szkoda gadać. Bo zamiast wspinać się po korze, skakałam na złą gałąź.

Harrolfo napisał(a):
9. Samo zakończenie jest słabe. Po tym, co dotychczas serwowało Ubi oczekiwałem więcej.
To już właśnie zależy, czego się oczekiwało. Ale chyba nikt nie liczył na podanie przez Ubi wszystkiego na tacy. Takie zakończenie daje spore pole do interpretacji i licznych teorii. Pozwala ciekawie rozwinąć serię w przyszłości, natomiast w zestawieniu z zakończeniem Liberation, czy nawet informacjami z poprzednich gier zyskuje jeszcze więcej. Trzeba tylko odpowiednio się do niego zabrać. ; )

PostNapisane: 04-12-2012, 17:42 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Większość z tego co mi się nie podobało, zostało już wymienione, więc dodam tylko to czego nie było. Strasznie denerwująca jest walka z agresywnymi zwierzętami. Nagłe zatrzymanie akcji na jakąś sekundę, kiedy mamy czas na wciśnięcie kolejno dwóch przycisków.. Udało mi się to może dwa razy, zwykle jak zwierzę mnie dopadnie to mam niewielkie szanse, więc poluję głównie łukiem. Denerwujące i niewygodne. Ogółem polowanie mi bardzo przypadło do gustu, ale raczej ta część gdy się skradamy po cichu do zwierzaka i zadajemy szybką śmierć, a nie walczymy w zwarciu.
Niektóre zwierzęta zachowują się idiotycznie po oberwaniu kulą/strzałą. Zaczynają biegać po lesie, kreśląc ósemki między drzewami jak głupie. Jeśli są to niedźwiedzie, to w dodatku nic sobie nie robią z faktu, że wystrzeliłam w nie celnie całą amunicję.