Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 22-07-2019, 14:35

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 193 Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pierwsze wrażenia [SPOILERY]
PostNapisane: 29-10-2012, 22:32 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
Lambert napisał(a):
A odpowiadając na pytanie czy wiedziałem, że Haytham to Templariusz - wiedział to już drugiego dnia po obejrzeniu misji z zabójstwem w teatrze
Ej no ja też wiedziałem. Pierwszy to napisałem ;PP

Tytuł: Pierwsze wrażenia [SPOILERY]
PostNapisane: 30-10-2012, 11:23 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Tak przeglądam te filmiki i gameplaye (bo w grę to sobie szybko nie pogram) i cała gra robi świetne wrażenie zarówno fabularne, jak i graficzne, czy też na poziomie grywalności. Jedyne co zawodzi (i to też tylko w niektórych miejscach) to wątek współczesny. Daniel Cross który obrywa jak ostatnia p***a, czy tez zakończenie. Tak sobie myślę czy winą za to nie jest tylko to, że akcja we współczesnosci jest za krótka, przez co niektóre wątki musieli poucinać. Sam pomysł z tym ze Juno ucieka jest niezły, nawiązuje do teorii spiskowych że obcy/bogowie wrócą na ziemię i znów nad nami zapanują. Gdyby to trochę rozwinęli w czasie, dali Desowi przeżyć (chyba że żyje), rozwinęli wątek Crossa i misje "na mieście" we współczesności, zakończenie byłoby dla mnie zadowalające. Ponadto liczyłem że Świątynia będzie miała bogatszy wystrój - jakieś posągi Pierwszej Cywilizacji, hologramy, zapisy itp.

Podsumowując uważam że zakończenie złym nie jest, powinno być może tylko bardzo emocjonalne (np. jakaś walka z Abstergo w świątyni) no i akcja współczesna powinna zajmować jakąś połowę gry, by dobrze poprowadzić wszystkie wątki. Mam nadzieję że Ubi to naprawi w jakimś DLC dziejącym się wyłącznie współcześnie. Ale kogo ja oszukuję, skończy się jak w ME3.
I czemu do jasnej Jupiter pojawia się tylko przez sekundę? Mój ulubiony przedstawiciel Pierwszej Cywilizacji, skoro wprowadzili go w Revelations, to myślałem że choć użyją tej postaci sensownie.

EDIT: I zgadzam się, Haytham jest świetną postacią :) Taki James Bond XVIII wieku. Taki chyba był zamysł twórców, by polubić postacie, potem dać plot twist i musimy je zabić. Tak by nam było ich żal. Cwaniaki.

No i ciesze się że ofiary prowadzą monologi o tym, ze chcieli dobrze. Brakowało mi tego od AC1

PostNapisane: 30-10-2012, 15:37 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Po obejrzeniu zakończenia, stwierdzam, że to albo żart albo próba stworzenia bardzoo długiej serii...

PostNapisane: 30-10-2012, 16:36 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
DarthDestruktor napisał(a):
Tak przeglądam te filmiki i gameplaye (bo w grę to sobie szybko nie pogram) i cała gra robi świetne wrażenie zarówno fabularne, jak i graficzne, czy też na poziomie grywalności. Jedyne co zawodzi (i to też tylko w niektórych miejscach) to wątek współczesny. Daniel Cross który obrywa jak ostatnia p***a, czy tez zakończenie. Tak sobie myślę czy winą za to nie jest tylko to, że akcja we współczesnosci jest za krótka, przez co niektóre wątki musieli poucinać. Sam pomysł z tym ze Juno ucieka jest niezły, nawiązuje do teorii spiskowych że obcy/bogowie wrócą na ziemię i znów nad nami zapanują. Gdyby to trochę rozwinęli w czasie, dali Desowi przeżyć (chyba że żyje), rozwinęli wątek Crossa i misje "na mieście" we współczesności, zakończenie byłoby dla mnie zadowalające. Ponadto liczyłem że Świątynia będzie miała bogatszy wystrój - jakieś posągi Pierwszej Cywilizacji, hologramy, zapisy itp.
Dzięki, że użyłeś opcji ukrycia spoilera, bro. Serio, doceniam...

Następne jęczyposty o używaniu spoilerów w miejscu oznaczonym gigantycznym napisem [SPOILERY] będą usuwane, a autorzy nagradzani. - Optimus Prime

Edit: Więc po jaką cholerę, za przeproszeniem, na poprzedniej stronie są same oznaczniki spoilerów? Dziękuję.

Po taką cholerę, za przeproszeniem, że nikomu tam nie przeszkadzają. Ale powiedz tylko słowo, to je pousuwam i cały tekst będzie na wierzchu.
Powtarzam, od tego jest wielgachny napis [SPOILERY] w nazwie tematu. Chcesz bez spoilerów, zapraszam do tematu ogólnego o ACIII.

PostNapisane: 30-10-2012, 19:10 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Przecież cały temat jest pełen spoilerów, czego się spodziewałeś?

Teraz takie coś mi przyszło do głowy...a co jeśli Ubi robi nas w jajo z wiadomością, że to ostatnia część z Desmondem? Może specjalnie takim zakończeniem chcą nakręcić atmosferę. W następnych częściach Des (który jakoś przeżył) poprzez sesje z kolejnymi przodkami staje się tak potężny, że nawet Juno nie da mu rady. Ah, gdybanie.

Ale swoją droga, chciałbym zobaczyć sesję Animusa w czasach Pierwszej Cywilizacji (jak zasugerował Shaun). To by było coś.

PostNapisane: 30-10-2012, 20:12 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Wątpię, aby ktoś, kto nawet tylko po części jest człowiekiem, mógł pokonać Juno.

PostNapisane: 30-10-2012, 21:41 
Adept
Adept
Witajcie :) Być może to głupie pytania, ale je zadam xDD W którym roku kończy się cała historia Connora? Ile ma lat Connor gdy się kończy? No i jak się kończy? Może mi to ktoś treścić tak mniej więcej w 4-5 zdaniach :) Chodzi mi tu raczej o odpowiedzi tych co już przeszli grę... Chodzi mi tu tylko o zakończenie historii Connora;) O nic więcej. Ja do końca listopada czekać muszę na ACIII i wytrzymać nie mogę! :a:P:

PostNapisane: 30-10-2012, 22:12 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Platforma: Xbox 360
Trwa od 1753 do 1783. Tyle że nie wiem, czy liczy się to z Haythamem czy bez.

PostNapisane: 30-10-2012, 23:02 
Adept
Adept
Connor rodzi się w 1755. Rozgrywka Haythamem trwa od 1753 do 1754.

PostNapisane: 02-11-2012, 10:55 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
No i kolejna teoria spiskowa została uknuta.

Pamiętacie "śmierć" Kaczmarka z Revelations? I jak potem pojawiły się te symbole na ręce Desmonda?

Spoiler!
Otóż, przypuszczam że przy dotknięciu Piedestału to Clay go uruchomił, poświęcając się, dzięki czemu są większe szanse na to że Desmond przeżyje.

PostNapisane: 02-11-2012, 10:59 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
ALBO:
Spoiler!
Des umarł, bo tylko on mógł uruchomić piedestał, a Clay w końcu przejął ciało Desmonda...

#mindfuck
#iwantitsobadly
#jizzalloverthefloor
#fapfapfap

PostNapisane: 02-11-2012, 14:48 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Właśnie skończyłem grę. Sam nie wiem co myśleć. To zakończenie jest takie porąbane że aż dobre. Szczerze mówiąc wolałbym jednak aby to nie była ostatnia część z Desem bo go polubiłem. Wątek Connora też jest świetny i zgadzam się- Haytham to świetna postać. Ubi się postarało, mimo drobnych błędów, całość jest wspaniała.

PostNapisane: 02-11-2012, 15:05 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Nie wiem za bardzo co myśleć o zakończeniu. Przede wszystkim gdyby Desmond wybrał opcję Minerwy to zapewne AC IV nie mogło by powstać, ale równie dobrze mogli by wymyślić coś innego. Ta opcja z Clay'em i symbolami bardzo by mi pasowała :D A w samej grze zdecydowanie brakowało mi różnych krypt, levelów wspinaczkowych gdzie można było zdobyć jakieś skarby. Tak btw:
Spoiler!
Da się z powrotem kaptur założyć po ukończeniu fabuły ?

PostNapisane: 02-11-2012, 15:15 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
szatek16 napisał(a):
Da się z powrotem kaptur założyć po ukończeniu fabuły ?
Nie. Nie da się, może w jakimś stroju unlockowanym. A tak btw to kto mówi na końcu o tych Pivotsach?

PostNapisane: 02-11-2012, 15:48 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
@up

Desmond chyba.

PostNapisane: 02-11-2012, 18:01 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Mi to przypomina troszeczkę Claya, chociaż mogę się mylić, bo kiepsko mi rozpoznawać po głosie :P Na pewno nie jest to Shaun ani William, więc pozostaje jedyne Des, Clay albo ktoś jeszcze, kogo nie znamy (a pewnie zostanie dodany w DLC).

PostNapisane: 02-11-2012, 18:10 
Emerytowany techadmin
Awatar użytkownika
Mirek napisał(a):
A tak btw to kto mówi na końcu o tych Pivotsach?
<---

;)

PostNapisane: 02-11-2012, 19:16 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
@Erudito: Też o tym myślałem. To byłoby ciekawe ;)

PostNapisane: 02-11-2012, 20:56 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Whut? Nie, niemożliwe :P To byłoby tak bardzo bez sensu... ^^

PostNapisane: 02-11-2012, 22:09 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Po przeanalizowaniu zakończenia nie wydaje się jednak takie tragiczne :) Tak jak każde poprzednie wprowadza wiele niejasności. Niby w jaki sposób Junona miała by przejąć władzę? Zmaterializować się z tej dziwnej kuli i przejąć kontrole nad umysłami ludzi?

PostNapisane: 02-11-2012, 22:15 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Skoro Juno mogła robić takie rzeczy to już na pewno wie jak przejąć władzę. Ja bym jednak wolał żeby Des to przeżył. Zobaczymy, ciężko cokolwiek spekulować.

PostNapisane: 04-11-2012, 16:01 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
https://www.youtube.com/watch?v=_9sP8LSXhnc

Nie do końca wiem czy dobrze myślę, ale czy w 13:17 minucie zostało potwierdzone to, że CKPPN krzyżowali się ze zwykłymi ludźmi? Czy co innego to miało na celu? Ona mówi, że ten Aita to jej mąż.. a z historii wynika, że to Jowisz był jej mężem.

PostNapisane: 04-11-2012, 18:55 
Adept
Adept
@Up Nie tyle z historii co z mitologii, a tam Jowisz jeszcze do tego był jej bratem, a z tego co wiem to CkPPN chyba nie chlubili się kazirodztwem.

PostNapisane: 11-11-2012, 05:15 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Jeśli ktoś oglądał zakończenie AC III na Vite to tam zostało powiedziane:

Ludzkość będzie zniewolona, ale pojawi się ktoś kto się poświęci ją uwolni, i tutaj wypowiadają słowa EWA. Więc prawdopodobnie zagramy kobietą, która naprawi błędy.

Ten filmik macie tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=LD5ckie5WqQ

Des był potomkiem Adama. Więc nadszedł czas na potomkinię Ewy.

PostNapisane: 11-11-2012, 12:12 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Aita to odpowiednik Hadesa w greckiej mitologii, (tak jak "Tinia" to Zeus) wiec wychodzi na to że Juno jest naraz Junoną i Persefoną ;)

Zakończenie Liberation faktycznie prostuje trochę AC3. Tak sobie pomyślałem... jeżeli teraz będziemy mieć żeńską bohaterkę, to może ożywia Desa i będą żyli długo i szczęśliwie? <3

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 193 Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona