Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 17-07-2019, 23:19

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Posty: 81 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [PC] Bractwo
PostNapisane: 02-04-2012, 15:47 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
Mi w piątek nie pasuje, ponieważ mam trening karate :P, ale w sobotę będzie mi pasić.

PostNapisane: 03-04-2012, 01:40 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Ten trening zagramy jeszcze w piątek, następne będę starał się dopasowywać do grafików poszczególnych osób, żeby każdy miał okazję się czasem przywitać w naszym zacnym gronie. Btw Vic i tak nam brakuje jednej osoby do stałego składu, więc jedno miejsce wolne zawsze mamy pewne i chyba nie widzę powodów, żebyś z nami nie grał. :)

PostNapisane: 05-04-2012, 08:54 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
TTTr96 dopiero teraz zobaczyłem temat i chciałbym sie dowiedzieć czy moge jeszcze dojść? jakby co to login uplay "OSTRFAN" . A poza tym wesołego jajka

PostNapisane: 13-04-2012, 19:53 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Kolejna gra, kolejny raz mała frekwencja i kolejna udana rozgrywka.
Bardzo dobrze się mi grało, szkoda tylko, że było za mało osób do gry prywatnej, przez co graliśmy z runnerami.
No, ale na szczęscie nie było snajpera :)

PostNapisane: 03-05-2012, 20:14 
Adept
Adept
Cześć, chciałbym się przyłączyć do klanu, jak narazie gram sobie z kolegami ale mają mało czasu i chciałbym dołączyć do was jeśli to nie problem ;)

(mam Xfire)

PostNapisane: 13-05-2012, 00:41 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Z racji faktu, że to już nie ma sensu oficjalnie ogłaszam, że klan Bractwo zostaje rozwiązany. Nie ma po co bawić się w klany w ACR, mimo prób i innych takich -- cała idea upadła i dziś ogłaszam, że upadek dopadł i nas. Liczę, że osoby z którymi miałem okazję grać przez te kilka miesięcy nie zawiodły się aż tak bardzo na organizacji(no dobra, to była chyba najgorsza organizacja o jakiej kiedykolwiek słyszałem i widziałem :D). W każdym razie, mimo wzlotów i upadków przez te pół roku(no coś koło tego w każdym razie) grało mi się z klanowiczami znakomicie. Każdy serwer powinien być wypełniony takimi ludźmi, z jakimi miałem okazję grać treningi.

Z racji faktu, że klan upadł, proszę także o zamknięcie tematu.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Posty: 81 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4