Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 19-12-2018, 15:04

Autor Wiadomość
 Tytuł: (Nie)Lubiani
PostNapisane: 04-12-2013, 17:58 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Aż dziwne ale ja nie zauważyłem takiego tematu. Nie widzę zatem przeciwwskazań aby go nie stworzyć :) To co w temacie, czyli kogo darzycie sympatią a kto wam działa na nerwy. Moja lista.

Lubiani:

Ezio Auditore da Fiirenze (dla Yusufów Ezio lalala) - jeszcze lepszy niż w II i Brotherhood a prawdziwego mistrza poznaje się po tym jak kończy. W tej części jest jeszcze bardziej mądrzejszy, skrytobójczy i niebezpieczny. Zemścił się na wszystkich wrogach, praktycznie wyzwolił Włochy i część Europy z wpływów Templariuszy i dzięki niemu Włoski Zakon potężnie się rozbudował. Co mu więc jeszcze zostało? Odkryć jedne z największych sekretów Zakonu Asasynów.

Yusuf Tazim - nie mamy Leonarda ale mamy jego, dowcipnego i przyjacielskiego Mistrza z Istambułu, szkoda, że nie było z nim więcej misji i że
Spoiler!
zginął
ale i tak zachowa mi sie w pamięci

Sofia Sartor - bardzo mądra kobieta, ma własny rozum i nie waha się go używać. Potrafi sama zadbać o siebie, jest ładna...idealna żona dla strudzonego Ezia

Piri Reis - dla mnie ciekawa postać, trudno więcej napisać bo nie poznajemy go zbyt dobrze

Nielubiani:

Leandros - 3 słowa : wkurzający łysy dziad
książe Ahmed - w zasadzie czarny charakter i to nie powód żebym nim gardził ale jednak jest w nim coś co nie pozwoliło mi go polubić

Mam nadzieję, że się udzielicie ;)

EDIT: Sorry za Leonidasa ale nie wyobrażacie sobie jaki miałem ciężki dzień

@down Co do tego masz rację lecz jakoś tej postaci zbyt dużą sympatią nie obdarzyłem. Na szczęście mam zamiar po raz drugi przejść Revelations to może mienię zdanie o nim ( i nie tylko).
A co do Sofii. Takie zachowanie jakie podałeś ( z lekkim przymrużeniem oka) była uzasadnione jej ciekawością ( "Na moją bibliotekę i kasztanowe kędziory o co tu chodzi? A co tam dołączę do Ezia, pokieruje powozem, narażę życie ale prędzej SKONAM NIŻ SIĘ NIE DOWIEM). Po drugie darzyła Ezia uczuciem. I po trzecie Ezio praktycznie bez jej zdania wziął ją ze sobą na powóz by gonić Ahmeda więc nie miała specjalnego wyboru( była też w lekkim szoku więc poddała się woli Ezia).

Ostatnio edytowano 11-12-2013, 14:55 przez NeroAquila, łącznie edytowano 5 razy

Tytuł: Re: (Nie)Lubiani
PostNapisane: 04-12-2013, 18:14 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
NeroAquila napisał(a):
Leonidas - 3 słowa : wkurzający łysy dziad
THIS! IS! MASJAAAF!

LOL. A nie LEANDROS czasami?

NeroAquila napisał(a):
książe Ahmed - w zasadzie czarny charakter i to nie powód żebym nim gardził ale jednak jest w nim coś co nie pozwoliło mi go polubić
Ja tam go bardzo lubiłem - bardziej od Sofii, która chyba była najgorzej rozpisaną postacią kobiecą w serii. ("Jej, Ezio! Grupa zbirów chce mnie zabić ze względu na ciebie! Szkoda że mi nie powiedziałeś czym się zajmujesz, bo przynajmniej mogłabym się ukryć! Ale to nic - przejedźmy się do Masjafu, nic się nie stało :3")

W Ahmedzie ciekawe było to...że miał konkretny powód by spiskować przeciwko bratu. Z tej dwójki, to Ahmed jest opanowany, skrupulatny w działaniu, i interesujący się dobrem Imperium. Za to jego brat? Okrutnik, myślący tylko o wojaczce socjopata (tak wynika z bazy danych). Ja sam też byłbym sfrustrowany, gdyby Sułtanem miał zostać mój zidiociały brat, a do tego dochodzi jeszcze niechęć ze strony Janczarów.

PostNapisane: 21-08-2014, 21:58 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Platforma: Xbox 360
Moimi ulubionymi postaciami, zarówno w ACII jak i ACBH, byli wujek Mario, Leonardo, no i oczywiście Ezio.

Z tych nielubianych, cóż... Oprócz niemilców była jedna postać, która irytowała mnie z niewiadomych powodów - Claudia. :a-.-: I naprawdę, nie mam pojęcia dlaczego akurat ona...

Ostatnio edytowano 22-08-2014, 01:01 przez Juunia da Fiore, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 22-07-2015, 09:47 
Adept
Adept
Platforma: Xbox 360
Lubiani: Ezio,Sulejman,Yusuf,Sofia,Książe Ahmed,Piri Reis(bo nauczył mnie tworzyć bomby :))
Średnio lubiani: Tarik Barleti
Nielubiani: Leandros, Manuel.